Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Yuvam Nakliyat
Üye Numarası : 69

% 100 garantili ev taşımacılığının yapıldığı ve eşyalarınızın hasar görünmeden taşındığı bir nakliyat firması arıyorsanız, doğru adreste bulunuyorsunuz. Yuvam nakliyat ile ev taşıma kâbusunda sizi kurtarıyor ve bütün eşyalarınızı sizin yerinize biz taşıyoruz. Ev, büro, iş yeri, fabrika ve diğerleri konusunda garantili taşıma konusunda bize güvenebilirsiniz, Avrupa standartlarına uygun olarak eşyalarınız taşımak bizim görevimiz.

Yılların tecrübesi ile sektörde edindiğimiz yeri korumak için, her geçen gün kendimizi yenilemeyi ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmayı biliyoruz. 1.sınıf taşıma firmamız sayesinde eşyalarınız zarar görmeden diğer yere taşınacak ve siz de hiç yorulmayacaksınız. Gelip ekspertiz işlemini tamamladıktan sonra size fiyat aralıklarımızı bildireceğiz ve gereken kolaylıkları da yapacağız tabii ki, sonrasında da belirlenen gün ve saatte yanınızda olacak ve eşyalarınızı önce sökeceğiz, ardından havalı, baloncuklu denilen özel olarak nakliye için tasarlanmış olan naylonlar ile ambalajlayıp paketleyeceğiz. Sonra avize veya stor gibi, perde gibi elektrikli ev aletleri gibi eşyalarınızın sökülmesi işlemi var, bunları da yine bize özgü sistem ile paketleyecek ve taşınmaya hazır hale getireceğiz, ardından da mutfak gereçleri ve sırçalarınızı ambalajlayacak ve özel fıçılara yerleştirerek kırılmalarının önüne geçeceğiz.

Gardırobunuzun sökülmesi bitmeden önce elbiselerinizi askıları ile taşıyacak yerleştirecek ve streç filmler ile sararak kirlenmelerini engelleyeceğiz. Bütün bu işleri çabuk ve kaliteli bir biçimde yapacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın. Eşyalarınızın tümü, taşınma süresince sigortalanacak ve yerle3ştirme bitene kadar sigortalı kalacaktır. Evden eve taşımacılığı sakın hafife almayın zira uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir konudur ve bilenlerin yapması, sizin ruh sağlığınız ve eşyalarınızın selameti açısından çok önemlidir.

Yuvam nakliyat firması olarak, İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesi olmaktan gurur duymaktayız.

İletişim bilgilerimizi ise internet sitemizden bularak bizim ile temasa geçebilirsiniz. Ev taşımacılığı konusunda güvenilir bir firma bulmak zorundasınız, yıllarını bu işe vermiş, deneyimli, konusunda söz sahibi olan firmalar ile iş birliği yapmanız en doğrusu olacaktır.

Eşyalarınızı kaliteli ve garantili taşıyacak olan firmaları seçtikten sonra pişman olmayacağınızı bilmelisiniz, Yuvam nakliyat firması da emin olabilirsiniz ki bunlardan en önemlisidir. Eşya taşımanın konfor olduğunu size öğretecek ve yaşatacak olan Yuvam nakliyat firmasını eş dost ve arkadaşlarınıza tavsiye edecek ve onlara teşekkür edeceksiniz. Yer ve uzaklık bizim için önemli değildir, önemli olan siz değerli müşterilerimizin memnun edilmesidir. Yurdun her tarafına eşya taşımak, nakliyat yapmak en temel görevimizdir. 

Firma İletişim Bilgileri
Yuvam Nakliyat
E-mail
:
info@yuvamnakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği