Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Yimpaş Nakliyat
Üye Numarası : 107

''NAKLİYAT'' kelimesi günümüzde çok aşina olduğumuz bir kavram oldu. Zira birçok sebepten ötürü ev değiştirmek zorunda kalıyoruz. Ev değiştirmek yanında birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Bu sorunların içinde en büyüğü hiç şüphesiz eşyalarımızın güvenli bir şekilde taşımaktır. Hızla gelişen teknolojik gelişmeler bununda çözümünü buldu nakliyat. Günümüzde çok sayıda nakliyat firması bulunmakta. Ancak çok sayıda nakliyatın bulunması bizleri iyi bir araştırmaya itmektedir. Eşyaların taşınması, depolanması korunması, kullanılan teknolojik araçlar vs. Bütün bu konuları düşünerek bir karar vermek durumundayız

Yimpaş nakliyat olarak günümüz şatlarına uygun gerekli teknolojik alt yapı ve tecrübeye sahip firmamız ev, ofis taşımacılığı ve fuar gibi büyük organizasyonlarda çok sayıda taşıtıyla sağlam ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz evden eve, şehir içi ve şehirlerarası modern taşıtlarımız aracılığıyla sağlanmaktadır.

Yimpaş nakliyat olarak geçmişten gelen birikimimizi ve günümüz teknolojik gelişmelerini birleştiren hizmetlerimizde günümüz binalarının yapılarını çok iyi bilmekte ve bunların getirdiği taşıma zorluklarını saptamaktayız. Bugün şunu çok iyi bilmekteyiz ki boyları 200 metreleri aşan binalara eskisi gibi insan gücüyle taşıma yapmak imkânsız hale gelmiştir. Firmamız asansörle taşıma alanında etkili ve deneyimli bir alt yapıya sahiptir. Bu sayede çok yüksek binalara en iyi hizmeti götürebilmektedir.

Firma olarak edindiğimiz misyon ve vizyonumuz ile ilkeli dürüst müşteri memnuniyetini ön planda tutan taşımacılık anlayışımız ile hizmetlerimize devam etmektedir. Emanetlerinizi emanetimiz olarak kabul eden bir anlayış ile hareket eden firmamız bu doğrultuda taşıma ve yerleştirme yaparken eşyalarınıza bir zarar gelmemesi için de gerekli tedbirleri almaktadır.

'Ambalajlama yöntemi'. Ambalajlama eşyalarınızın güvenli ve hasarsız taşınmasında en elzem olan kısımdır. Eşyalarınızın durumuna göre en uygun yöntemlerle ambalajlanmaktadır. Bunun yanında büyük ve kırılma ihtimali fazla olan eşyalarınızda sökülerek taşıma yapılan yere geldikten sonra tekrar birleştirilerek hasarsız bir şekilde taşınma olanağı sağlamaktadır.

Firmamızın en önemli özelliklerinden biriside hiç kuşkusuz firma çalışanlarının güler yüzlülüğü ve anlayışlılığıdır. Çünkü çok iyi biliyoruz ki her ne kadar yeterli alt yapıya ve teknolojiye sahip olsanız da müşterilerinizle olan diyaloglarınızda samimi ve içten olamazsanız başarı gösterme şansınız çok az olacaktır. Firmamız bu durumun bilincinde çalışanlara sahiptir.

Çalışanlarımız eşyaların taşınmasında ve yerleştirilmesinde mülk sahiplerinin isteklerini dikkate almakta ve ona göre hareket etmektedir. Ayrıca 24 saat açık olan telefonlarımızla aynı anlayışı fark edecek ve en hızlı sonucu elde edeceksiniz. Unutmamak gerekir ki taşıttıracağınız eşyalar belli uğraşlar ile alınmış ve maddi değeri olan şeylerdir. Bu eşyaların alımı kadar korunması da mühimdir.

Ayrıca firmamız İSTEND yani İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesidir. 

Firma İletişim Bilgileri
Yimpaş Nakliyat
E-mail
:
info@yimpasnakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği