Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Yıldırım Nakliyat ®
Üye Numarası : 018
Yıldırım Nakliyat ®
Web Adresi www.yildirimnakliyat.com
Şehir Kadıköy
Telefon (0216) 464 07 11

Evden eve nakliyat dendiğinde hepimizin kafasında onlarca soru ortaya çıkar. Kurulu düzeninizi değiştirmek, yeni bir eve, belki yeni bir ofise, yeni hayallere, umutlara ve yepyeni risklere adım atmak her ne kadar gurur verici ve gerekli olsa da kendi başına oldukça stresli bir durumdur. Tüm bu hayallerinizi, gelecek planlarınızı düşünürken yanlış yapmamak adına kendinizi rahatlatmanız önemlidir. Tabi bunların yanı sıra taşınmanızın nasıl olacağı ile ilgili soruları önünüze yığılmış bulduğunuzda bu pek te mümkün sayılmaz.

Kişiye ve şirketlere özel olarak ayrı ayrı verdiği kaliteli hizmetlerle YILDIRIM NAKLİYAT kafanızdaki gereksiz soru işaretlerini almak ve size hayallerinizle baş başa kalma fırsatı vermek için evden eve nakliyatta yılların tecrübesiyle hizmetinizde. İşimizi yaparken, taşınacak herşeyi kendimizin gibi düşünerek tüm ihtiyaç olasılıklarınızı göz önünde bulunduruyor ve sizlere geniş hizmet yelpazemizi sunuyoruz.

Öncelikle deneyimli ve eğitimli personel kadromuzla, evden eve nakliyat işlerinizi özenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Taşınma aşamasında öncelikle hepimizin aradığı güvendir. Sizin için değerli olduğunu bildiğimiz her türlü eşyanızı, en küçük parçasına kadar özenle paketliyoruz. Profesyonel ve gerek paketleme gerekse nakliyat konularında özel olarak eğitim almış ekip arkadaşlarımız, eşyalarınızı yeni evinize ilk günkü kadar yeni ve güzel teslim etmek için çalışıyor ve sonunda alacağınız memnuniyetle güveninizi hak ediyorlar.

Zamanlama da, taşınma aşamasında en önemli parametrelerden birisidir. Birçoğumuz çalışma hayatının içinde birçok planımızı ve işimizi yarım bırakmadan taşınma işlerimizi de aynı zamanda bulduğumuz kısa boşluklarda gerçekleştirmek zorunda kalıyoruz. Bu nedenle bize göre sizin zamanınız her şeyden değerlidir. Çünkü hayatımızdaki dakikalardan önemli ve kıymetli hiçbir şey yoktur. Bu doğrultuda, sizin için en uygun zamanda, kesinlikle bir aksama ve gecikme olmadan nakliyat işlerinizi yapacağımızın teminatını sizlere vermekten mutluluk duyuyoruz.

Eşyalarınıza en az oranda zarar verme yönünde, kaçıncı katta olursanız olun, merdiven ya da apartmanın içerisinden herhangi bir şekilde taşıma yerine, özel asansörlerimiz yardımıyla beyaz eşya ve mobilyalarınızı hiçbir zarar görmeden kolaylıkla eski evinizden alıp yenisine taşıyoruz. Sizlerin yerine kendimizi koyduğumuzda biliyoruz ki bazı eşyalarınız diğerlerinden daha da değerli olabilir. Antika değeri taşıyan kıymetli eşyalarınızı ve piyanolarınızı özel olarak taşıyor ve özel giyim eşyalarınızı da askılı olarak naklediyoruz.

Yıldırım Nakliyat olarak, evden eve taşımacılık dışında, depolama hizmetleri, özel organizasyonların stantlarının nakliyesi, araç kiralama, özel kargo, temizlik te tüm bu süreçlerinizde yardımınıza koşacak hizmetlerimiz içerisindedir. 

Yıldırım Nakliyat, bir İSTEEND yani İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesidir.

Firma İletişim Bilgileri
Yıldırım Nakliyat ®
Adres
:
Kocayol caddesi ibrahimaga sokak no 14 dükkan 1
Telefon
:
(0216) 464 07 11
Faks
:
(0216)464 07 12
Gsm
:
0532 632 44 12
E-mail
:
info@yildirimnakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği