Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası :
Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat
Web Adresi www.yasinoglunakliyat.com
Şehir Sancaktepe
Telefon 0850 302 40 44

Evden Eve Nakliyat firması olarak 1976 yılın'dan beri hizmet veren yasinoğlu nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin hayatanızın bir parçası olan taşınma ihtiyacına istinaden ilerleyen teknolojik imkanlar ve kadrolu elemen güvenilir sargılı taşıma koşullariyla yıllara meydan okuyoruz,sizinde bildiği gibi şirketler bazında çalişan Evden Eve Nakliyat istanbul katagorisinde işini düzgün yapan parmak sayısı kadar istanbul nakliyat firmaları var ve bu firmaları bulmak zor olduğu kadarda kolay anlaşmak üzere olduğunuz firmayı google'de şikayeti varmi diye sorgulamaktir.

 

Nasıl bir taşıma firmasıyız sizden önce bu soruyu biz kendimize soruyor ve öz eleştiri yapiyoruz Evden Eve Nakliyat hizmeti verdiğimiz müşterilerimizle nakliyat hizmeti bittikten sonra'da karşilikli görüş ve fikir alişverişinde diyalog yoluyla hizmet yelpazemizi genişletip daha iyi ve daha sağlam bir alt yapiyla İstanbul nakliyat ve çevre illere nakliye hizmeti sunmaya devam ediyoruz itinali taşıma ve potansiyel taşıma bizim gayemiz ve amacımız olmakla beraber müşteri memnuniyeti son aşamadır dikkat ? ediyoruz ve dikkat edin diyoruz istanbul nakliyat sektörü çok karmaşik bir hal almiş ve önü kesilemeyen bir furya haline gelmiştir bazi nakliyat firmaları için müşteri sadece para aracı görülmekte ve ucuz maliyetlerle taşıma gerçekleştirilmekle beraber kırılan eşyanın yaninda sizde kırılıyorsunuz iyi düşün iyi hesap iyi bir nakliyat firması bu 3 faktör önemi düşünülmeli.

Firma İletişim Bilgileri
Yasinoğlu Evden Eve Nakliyat
Adres
:
veysel karani mah zaloğlurüstem cad geyik sokak no:15/1
Telefon
:
0850 302 40 44
Gsm
:
0532 666 09 28
E-mail
:
yasinnakliye@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği