Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Köseoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 001
Köseoğlu Nakliyat
Web Adresi www.koseogluevdeneve.com
Şehir Ümraniye
Telefon 0216 574 40 20

Ev veya iş yerinizi bir başka yere nakletmek mi istiyorsunuz? Hemen bizi arayın ve size elimizden gelen bütün desteği verelim, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olalım. Biz Köseoğlu nakliyat şirketi olarak, yıllardır bu işi yapıyoruz ve işimiz imzamızdır. Her biri işinde profesyonel olan elamanlarımız ile özel olarak üretilmiş, eşyaların sarsılmasına izin vermeyen araç filomuz ile hizmetinizdeyiz.

Evden eve nakliyat herkesin yapacağı kadar basit bir iş değildir, deneyim ve ustalık ister, el becerisi, maharet ister, eşyalara sevgi ile yaklaşılması gerekir. Oradan oraya atılan, kırılan, çizilen eşyaların ne kadar can sıkacağı hepimizin malumudur. Biz bu yüzden varız ve bütün taşınacak eşyalarınızı kırmadan, dökmeden, garantili ve sigortalı taşıyoruz, bu bizim işimiz. Sektörün en önemli ve tecrübeli taşıma firmalarından biriyiz, ancak bizimle iş yaptıktan sonra ne kadar doğru söylediğimizi anlayacaksınız.

İşini titizlikle yapan elemanlar ile sorunsuz ve problemsiz eşya taşıyan Köseoğlu nakliyat firması, büyük parça eşyalarınızı kendine ait taşıma battaniyelerine özenle sarıp sarmalayarak taşımaktadır, küçük eşyalar ise daha çok titizlik ister, 3 katlı havalı naylonlar ile paketlenen küçük eşyalarınız ve mutfak aletleriniz, bu iş için imal edilmiş karton kolilere sıralanarak istif edilir, gidilen yerde de itina ile açılır ve yerlerine konulurlar.

Bütün taşınacak eşyalarınız taşıma süresince firmamız tarafından sigortalanmaktadır, olmaz ya diyelim ki oldu, bir eşyanız kırıldı veya kayboldu, hemen ürününüzü yeniliyor veya hasarı gideriyoruz. Bizim için ön planda olan siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Elektrik konusunda da tecrübeli elemanlarımız, avizelerinizi ve diğer sökülmesi gereken eşyalarınızı titizlikle sökerler ve taşındığınız yerde tekrar sizin önerileriniz doğrultusunda takarlar.

Sistemli çalışmanın eseri olarak söz verdiğimiz saatte gelir ve hemen işe başlayarak tempoyu düşürmeden taşıma sonuna kadar son derece dikkatli ve seri bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştiririz. Biz firma olarak İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesiyiz, Köseoğlu nakliyat şirketi ile taşınmanın nasıl bir ayrıcalık olduğunu anlamak için, bizim ile iş birliği içine girmeniz gerekir.

Kaliteli ve güvenilir eşya taşıma ilkemizden asla ödün vermeden taşınacak eşyalarınızı şehir içi veya şehir dışına kapalı ve çelik kasalı eşyalarınızı sarsmayan kamyonlarımız ile taşıyoruz. Bu esnada sizin hiç bir şeye el sürmenize ve eşya taşımanıza gerek yoktur, biz bunu sizin için yapmayı garanti ediyoruz. Olası sorunlarda firmamız yetkilileri tarafından hemen giderilerek ortadan kaldırılmaktadır.

Firma İletişim Bilgileri
Köseoğlu Nakliyat
Adres
:
esenkent mah. altınbaş sok. No:26/a ümraniye
Telefon
:
0216 574 40 20
Faks
:
0216 574 95 51
Gsm
:
0506 273 62 62
E-mail
:
ukandavut@gmail.com
Firma Yorumlar
İstanbul Malatya Arası Nakliyat
Yorum Tarihi
19.03.2015

Istanbul evdm eve nakliyeciler derneği sayesinde bulduğunu Köseoğlu evden eve nakliyat a evimi istanbuldan Malatya´ya evimi taşıdım hem Köseoğlu ve ISTEEND e teşekkür ederim herkese tavsiye edeceğim..

 

Salih korkmaz

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği