Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

UĞUR NAKLİYAT
Üye Numarası : 127

Gelişen ülkemizde insanların taşıma sektörüne olan güveninin sarsıldığı ne yazık ki bir gerçek. Tamamıyla güven probleminin yaşandığı taşımacılık sektöründe 1978 den buyana faaliyetlerini sürdüren firmamız sarsılan güvenin yıkılmaz bi şekilde yenilenmesi için sektörün öncülerinden birisi olarak hizmet vermektedir.

Uğur Nakliyat 1978 yılından buyana günümüzde en büyük sorunlardan biri olan taşıma sorununu sorun olmaktan çıkarmayı hedeflemiş, evden eve nakliyat ile sektöre adım atmış, sonrasında da lojistik, depolama ve turizm dallarında faaliyetleriyle hizmet sunmaya ve adından bahsettirmeye devam etmiştir. 1999 yılından itibaren ülkemiz genelinde bilgisayar, akıllı sınıf kurulum ve dağıtım projesini başarı ile yapmıştır.

Gelişen ülkemizin en büyük projelerinden biri olan okullara tablet bilgisayar dağıtımını büyük bir gururla üstlenen firmamız her geçen gün genişlettiği müşteri ağı ile şehirlerarası, evden eve nakliyat, paketleme hizmeti, depolama hizmeti, lojistik, dağıtım ve yurt dışı taşımacılık hizmetlerini dürüstlük, güven, saygı, operasyonel yeterlilik, kararlılık ve kaliteye dayanan kurumsal değerlerle devam ettirirken hizmetlerimizde ekip çalışması ile müşteri odaklı, sonuç odaklı, farklılık yaratmayı ve kaliteden ödün vermemeyi ilke edinmiştir.

Deneyimli kadromuzla sizlerin taleplerine uygun, zamanında, hızlı güvenilir ve kaliteli hizmeti amaç edinen Uğur Nakliyat ANA GIDA, ASELSAN, AUTOLİV, BEKO, BOSCH, BRİLLANT, ÇEKİSAN, DANONE, EFES PILSEN, HALKBANK, HSBC, LC WAİKİKİ, MERCEDES, OPEL, NESTLE, PETROL OFİSİ, SABANCI, ARENA, EVYAP gibi birçok referansı ile hizmet vermektedir.

Asansörlü taşıma sistemimiz, tam donanımlı araçlarımız, eşyanın hassasiyetine göre ambalajlama sistemimiz ile hızlı ve güvenli taşımacılığın öncülerinden olan firmamız 7/24 çağrı merkezimizle akılda soru işareti bırakmayı ortadan kaldırmak için sözlü iletişimi çözümleri arasına almıştır.

Ayrıca Ayazağa, Sultanbeyli, Kadıköy ve İzmir Şubelerimizle de hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Uğur Nakliyat Hizmetleri Türkiye'nin ve İstanbul'un tek resmi evden eve nakliyat platformu olan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler kısa adı ile İSTEEND üyesi olarakta kalite ve güvenilirliğini ispat etmiştir.

Uğur Nakliyat Hizmetleri günümüz şartlarında bulunduğu sektörde rakiplerine göre daha iyi hizmet anlayışıyla sizlerle...

Firma İletişim Bilgileri
UĞUR NAKLİYAT
Adres
:
içerenköy mah zübeyde hanım sokak
Telefon
:
444 5 515
Faks
:
0216 573 57 33
Gsm
:
0533 376 70 03
E-mail
:
yusuf@ugurnakliyat.com
Şube Sultanbeyli
Adres
:
Hasanpaşa Mah. Necip Fazıl Cad No:12 Sultanbeyli Pk:34920
Telefon
:
0216 419 08 30
Gsm
:
0533 424 50 36
E-mail
:
ferzat@ugurnakliyat.com
ŞUBE SANCAKTEPE GARAJ
Adres
:
Mimar Sinan Mah Erzin Sokak No:1 Sancaktepe Pk:34935
Telefon
:
444 5 515
Gsm
:
0533 705 15 30
E-mail
:
info@ugurnakliyat.com
Depo
Adres
:
Hasanpaşa Mah Necip Fazıl Cad No:8-9 Sultanbeyli Pk:34920
Telefon
:
0216 419 39 36
Gsm
:
0533 705 15 33
E-mail
:
info@ugurnakliyat.com
Firma Fotoğrafları
  • Resim
    Resim
  • Liftli Araç
    Liftli Araç
  • Geçimişten Geleceğe
    Geçimişten Geleceğe
Firma Yorumlar
Yıldırım Göksür
Yorum Tarihi
11.08.2016
Çok iyi bir firma. İşlerini çok iyi yapıyorlar. En ufak bir sorun çıkmadı. Gayet kurumsal. Teşekkür ediyorum
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği