Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

tütüncüoğlu evden eve nakliyat
Üye Numarası :
tütüncüoğlu evden eve nakliyat
Web Adresi www.tutuncogluevdenevenakliyat.com
Şehir Maltepe
Telefon 0216 442 79 75

Gösterilen titizlik karşısında oluşan sonsuz güven taşımacılık alanında zahmetlerin bertaraf edilmesi anlamına gelmekte ve Tütüncüoğlu evden eve nakliyat taşıdığı eşyaların özenle seçilmiş anılar ya da büyük emekler verilerek oluşturulan yatırımlar olduğu bilinci ile kaliteli hizmetler sunmaktadır. Nakliye alanında kaliteyi oluşturan etkenler arasında bilgi ve birikimin önemi çok büyük olsa da teknolojiden alınan yardımlar ile geliştirilen yeni tekniklerinde etkili bir şekilde yapılan işlerde ortaya koyulması büyük önem taşımaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kurumsallaştıran bir anlayış olarak taşınma öncesinde yapılan ön hazırlıklar gösterilebilmekte her alanda yapılan bu hazırlıklar taşınma çalışmalarının temelini oluşturan en sağlam temeller olabilmektedir.

Eşya paketleme hizmetleri de nakliyecilik alanının bel kemiğini oluşturan çalışmalar olmakta eşyaların cinsine, hassaslığına, büyüklüğüne göre farklı kullanımlar için özel ambalajlama malzemeleri kullanılabilmektedir. Asansörlü araçlarla güvenli bir şekilde paketlenen eşyalar çok pratik bir şekilde araçlara yüklenebilmekte aynı pratiklikte varacağa adrese ulaşıp alındığı şekli ile kurulumları yapılarak teslim edilebilmektedir. Tütüncüoğlu evden eve nakliyat araçlarında kullandığı özel sistemleri ile kırılabilme ihtimali olan içerikteki paketlerinizi kemerlerle konumlandırıldığı alana sabitlenmektedir. Bu sayede küçük sarsılmalarda yerinden kımıldamayacak olan paketler büyük sarsıntılarda da zarar görmeyecektir. Fabrika taşıma hizmetleri içinde iç hacmi çok geniş araç seçenekleri bulunabilmekte yatırımların taşımasının verdiği yükümlülüklerle titiz ve özenli hizmetler sunmakta, tüm malzemelerin sorunsuz bir şekilde yeni adresine ulaşması sağlanabilmektedir. 7 gün 24 saat bir telefonla ulaşılabilen hizmetler sayesinde kaliteli ve sorunsuz nakliye hizmetlerinden istediğiniz zaman dilimleri içerisinde faydalanma imkânınız olabilecektir. Bazı eşyalar çok daha uzmanlık gerektiren taşıma işlemleri gerektirebilmekte, piyano gibi müzik aletleri hassas bir şekilde ambalajlanmakta ve araç içerisine yerleştirilirken istiflenmenin dışında tutulmaktadır. Evden eve nakliye alanında kapsamlı çalışmalar ve özen gerektiren kurum taşımacılıklarının başında bankalar gelmekte, profesyonellik ama özelliklede doğru metot kullanımı bu alanda kalite sağlayabilecek özellikler arasında yer almaktadır. Firmaların en çok kullandığı taşımacılık çeşidi ise fuar taşımacılığı olmakta bu alandaki kalitenin sırrı ise ambalajlama alanında sağlanan sağlamlık olmakta titiz şekilde yapılan getir-götür işlemleri de ürünlerin hasar alarak ikinci el durumuna düşmesinin önüne geçmektedir. Tütüncüoğlu evden eve nakliyat ofis alanlarında da her alanda gösterdiği titizliği sergilemekte ofis malzemelerinin cinslerine özel ambalajlarla paketlenmesi ile sorunsuz taşıma işlemleri ortaya çıkabilmektedir. tüm eşya taşımacılıklarında sunulan hizmetlere güven eşyalar sigortalanarak belgelenmekte, gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıma ekibine teslim edebilmektesiniz.

Şehir içi ve şehirlerarası hizmetler veren firma ön hazırlık aşamasında tespit ettiği tüm noktalara azami özen göstermekte ve adım adım işleyen düzeneklerde teslimatlar verilen saatte gerçekleştirilebilmektedir. Taşımacılık alanında hizmetler sunan Tütüncüoğlu evden eve nakliyat eşya depolama alanında da güvenli ve özenli hizmetler sunabilmekte taşınması gereken eşyalarınızın yeni adresi ile ilgili kesinlik bulunmuyorsa eşyalarınız depolarımızda güvenli bir şekilde misafir edilebilmektedir. Güvenlik açısından yüksek tedbirlerle korunan depolarımızda her müşteriye özel bölümler bulunabilmekte ve ne kadar zaman geçerse geçsin alındığı gibi yeni adreslerine teslim edilebilmektedir. Depolar düzenli olarak temizlenip, havalandırılmakta rutubet kaynaklı sorunlar oluşmaması adına her türlü önlem alınmaktadır. Nakliye sektörü her alanda olduğundan daha fazla tedbir gerektirmekte battaniyelere sarılıp karga tulumba eşya taşıma devrinde yaşanan büyük hasarlardan alınan derslerle firmalar kurumsallaşarak profesyonel hizmetler sunmak için kalite standartlarını yükseltmektedir. Yükselen her standart sorunsuz hizmetler oluşturmakta ve oluşan müşteri memnuniyetleri ile firmaların başarıları ölçülebilmektedir. Çalışma vizyonu arasında memnuniyet ilkesi ilk sıralarda yer alan Tütüncüoğlu evden eve nakliyat müşterilerine hep daha iyi hizmetler sunabilmek için kendini sürekli geliştiren bir firma olarak yeniliklere öncülük yapmayı kendine hedef seçmiştir.

Firma İletişim Bilgileri
tütüncüoğlu evden eve nakliyat
Adres
:
Bağdat cad doğan kapalı çarşısı no 459/12 Maltepe
Telefon
:
0216 442 79 75
Gsm
:
0532 627 08 96
E-mail
:
tutuncuogluali@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Tütünncüoğlu
    Tütünncüoğlu
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği