Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

TURSAN EVDEN EVE NAKLİYAT
Üye Numarası : 162
TURSAN EVDEN EVE NAKLİYAT
Web Adresi www.tursannakliyat.com
Şehir Sancaktepe
Telefon 0216.577 01 41

İnsanlar her zaman en kusursuzunu isterler. Ve bu her şey için geçerlidir. Ama tabikide bir yerden başka bir yere taşınmakta ya da herhangi bir nedenden dolayı ikamet edeceğiniz yeri değiştirecekseniz, bunun kusursuz bir biçimde yapabilmeyi herkes arzu etmektedir.

İşte bizde firmamızın vizyon ve misyonunda da belirttiğimiz gibi, her zaman yedi gün yirmi dört saatte sizlere sunacağımız hizmette her şeyden önce müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Bundaki amacımız ise, sizlere sağlayacağımız hizmetin kalitesinin her geçen gün daha da artmasını sağlamak içindir. Sağlam ve deneyimli kadromuz ile her zaman hizmetinize hazır bir halde beklemekteyiz.

Çok uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmetlere ulaşmak sadece ama sadece bu konuda uzman olan TURSAN Nakliyat ın işidir. Evden eve Nakliyat konusunda çok özenli bir şekilde eşyalarınız paketlenip, yine özenli bir şekilde de ulaşması gereken yere ulaştırıp böylelikle sizlere sunacağımız hizmetin kalitesini arttırmaktayız. Çünkü sizler için önemli olan eşyalarınız bizler için de oldukça değerlidir.

Ev taşımak hele ki bu dönemde hiç kolay bir iş değildir. Çünkü bazen firmalar taşıdıkları eşyalara yeteri kadar önem vermediklerinden dolayı bir takım tatsızlıklar yaşamak mümkün olabilmektedir. Ama biz şirket olarak sizlerin emanetleriniz olan eşyalarınıza gerektiği özeni gösterdiğimizden bu gibi tatsız olaylar hiç bir zaman yaşanmamıştır. Ve tabiki bundan sonraki çalışma dönemimizde de yaşanmayacaktır.

Çünkü biz çalışanlarımıza her şeyden önce yaptıkları işin ne kadar önem gerektirdiğini öğretiyoruz. Ve özen ile çalışmalarını sağlayabiliyoruz. Geçmişten bu güne her seferinde sizlere verdiğimiz hizmet bir sonrakinde daha da kaliteli bir hal almaktadır. 

Bu arada İSTEEND derneğine de üye olan şirketimiz gün geçtikçe büyüyüp gelişmeye devam etmektedir. Her zaman uzman kadrosu ile sadece sizi daha çok memnun edebilmek için çalışan şirketimiz, sizlerden gelecek öneri veya şikâyetlerinize de açıktır. Çünkü bir şirket olarak sadece sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. 

Firma İletişim Bilgileri
TURSAN EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
:
Atatürk Cad Dekor Plaza No 104/9
Telefon
:
0216.577 01 41
Faks
:
0216.574 40 83
Gsm
:
0532.798 37 81
E-mail
:
info@tursannakliyat.com
Ataşehir
Adres
:
İçerenköy mah çiftlik sok no 12
Telefon
:
0216 574 40 83
Gsm
:
0532 798 37 81
E-mail
:
info@tursannakliye.com
Yenibosna
Adres
:
Çobançeşme mah sanahi cad no 45
Telefon
:
0212 552 18 48
Gsm
:
0533 215 69 68
E-mail
:
info@tursannakliye.com
Mecidiyeköy
Adres
:
Mecidiyeköy mah büyük dere cad no.78
Telefon
:
0212 211 00 01
Gsm
:
0532 138 3283
E-mail
:
info@tursannakliye.com
Firma Fotoğrafları
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Paketleme
  Paketleme
 • Paketleme
  Paketleme
 • Paketleme
  Paketleme
 • Paketleme
  Paketleme
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği