Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

TÜRKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Üye Numarası : 132
TÜRKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Web Adresi www.turktasnakliyat@gmail.com
Şehir Maltepe
Telefon 0216 572 45 77

İnsanlar her zaman aynı yerde ikamet etmezler. Bundan dolayı da gerek şehir içi gerekse de şehirlerarasında taşımacılık hizmeti veren şirketlere ihtiyaç duymaktadırlar. Türktaş Nakliyat söz konusu hizmetin en iyisini sizler ile buluşturabilmek için hiç ara vermeden sürekli bir şekilde tam zamanlı olarak hizmet vermekteyiz.

Eğitimli güçlü kadrosu ile her an sizlere hizmet sunabilecek bir yapıda olan şirketimizde en uygun fiyatları tabiki müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere ulaşmaktadır. Taşımacılık işini sadece eşyalarınızı taşımak olarak basitleştirmiyoruz. Bunun tam tersine sizler için önemli olan eşyalarınızın bizler için de çok önemli olduğunun bilincinde olduğumuzdan en uzman ekiplerimiz ile işimizi size uygun bir titizlikle sizlere hizmet sunuyoruz.

İşinde uzman olan güçlü kadromuz ile işini severek yapan ve sizlere hizmet sunmaktan zevk duyan bir kadro ile alanımızda en güvenilir şirket olduğumuzun da bilincindeyiz. Tabiki tüm bunları sizlerin desteği ile de tecrübelerimizden kaynaklanarak rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Sadece eşyalarınızı bir yerden alıp, bir yere bırakmak gibi basit bir şekilde değil, sizin için önemli olan tüm eşyalarınızı tek tek özenli bir şekilde paketleyerek, hiçbir eşyanızın kaybolmasına ya da kırılmasına izin vermeden sizler için en iyi hizmeti vermek için her geçen gün daha da fazla çalışıyoruz.

Şirket olarak bizim için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Yani eğer siz mutlu iseniz bizlerde yaptığımız işlemin tam olarak doğru bir şekilde yapıldığına inanabiliriz. Her geçen gün daha da iyi hizmet vermek için çeşitli aralıklarda yaptığımız toplantılarımızda sadece ama sadece sizlerin memnuniyeti ve istekleriniz konuşulmaktadır. Ve sizler için en iyi hizmetin verilebilmesi için sürekli olarak çeşitli kararlar almaktayız.

Firmamıza ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerinden bahsedecek olursak, 0216 572 45 77 telefon numarasından ya da, 0532 637 78 51 gsm numarası ile bizlere ulaşabilir ve güvenilir bir şekilde taşımacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da turktasnakliyat@gmail.com adlı e-mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ya da bunların haricinde eğer faks ile ulaşmak isterseniz de 0216 575 40 36 faks numarası ile de bizlere ulaşabilirsiniz.

Netice itibari ile İSTEEND derneğine üye olan söz konusu nakliyat işletmesi her birey için güvenli, hızlı ve de kusursuz bir hizmeti seçkin insanlara; genç, deneyimli ve alanında uzman olan güçlü kadrosu ile tüm bireylere yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.

ww
Firma İletişim Bilgileri
TÜRKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
:
merkez mah inceyol sokak no 40/d maltepe
Telefon
:
0216 572 45 77
Faks
:
0216 575 40 36
Gsm
:
0532 637 78 51
E-mail
:
turktasnakliyat@gmail.com
Firma Fotoğrafları
 • Resimler
  Resimler
 • Resimler
  Resimler
 • Türktaş Nakliyat
  Türktaş Nakliyat
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Depolama
  Depolama
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği