Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası :

Günümüzde artan nüfusla kalabalıklaşan şehirler, trafik yoğunlukları, ekonomik sıkıntılar derken büyük uğraşlarınız sonucu aldığınız yeni evinize taşınma süreci de bazen kâbusa dönüşebiliyor. Evinizi taşırken herşeyi ayrı ayrı organize etmek yerine bir firma ile anlaşmak artık en mantıklı yöntem olarak görülüyor. Bir nakliyat firması ile anlaştığınızda, temizlik, paketleme, taşıma ve yerleştirme hata montaj konularıyla bile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Tabi ki bunun için gerçekten iyi bir nakliyat firması bulmuş olmanız gerekiyor.

Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat, çalışanlarıyla ve ekibiyle bütün bu ihtiyaçların farkında olarak yılların deneyimi ve özverisi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye çapında geniş bir alanda nakliyat işlerinizi sanki sizden biriymiş gibi özenle çözüme kavuşturuyoruz. Hem şehir içi hem şehirlerarası taşıma işlerinde öncü olan firmamız müşteri memnuniyetini öncelik kabul ederek hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Taşınma sürecinde en çok sıkıntının yaşandığı durumların başında güven gelmektedir. Emeğinizle çalışarak aldığınız eşyalarınızın hepsi bizim için tek tek çok değerlidir ve hiçbirine bir zarar gelmeyecek şekilde özenle paketlenerek yeni mekânınıza taşınmaktadır. Kırılma riski olan eşyalar için özel ambalajlar kullanılırken, büyük ev eşyalarınız ve elektronikleriniz de kendilerine özel yöntemler ile profesyonelce ambalajlanmaktadır.

Paketleme kısmında daha fazla özen gerektiğinden, hanım personellerimiz de bizimle görev yapmaktadır. Sizleri mağdur etmemek ve tüm eşyalarınızı ilk haliyle size teslim edebilmek amacıyla bünyemizdeki her personel ayrı ayrı kalite ve hizmet konularında eğitilmekte, sürekli olarak ta bu kalitenin devamı sağlanmaktadır. Taşınma aşamasında birlikte çalışacağınız firmaya karar verirken daha önce yapmış oldukları işler ile ilgili bilgi almak sizin en doğal hakkınız. Biz Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat olarak geniş müşteri portföyümüzü sizlere sunmaktan mutluluk ve gurur duyacağız.

Nakliye aşamasında bir firmayla anlaşmanızın ardından, bir sıkıntınız da fiyat ile ilgili değişkenlikler olabilmektedir. Biz sektördeki kalitemizi ve yerimizi sağlamlaştırmış bir evden eve nakliyat firması olarak sizlerle baştan yaptığımız anlaşmalar üzerinden sizi hiçbir zaman mağdur etmemenin garantisini veriyoruz. Tüm taşıma araçlarımız güvenilirdir ve kullanıcı personellerimiz işinde uzman olarak eğitilmiş kişilerden oluşmaktadır. Böylece taşıma esnasında karayolunda oluşabilecek riskler konusunda da içinizin rahat tutabilirsiniz.

Bunun yanı sıra, evden eve nakliyat işlemlerinizden başka, beklemesi gereken mallarının ve eşyalarınız için güvenli bir yer arıyorsanız, büyük ve korumalı, güvenilir depolama alanlarımız hizmetinize hazırdır

Firma İletişim Bilgileri
Tüfekçioğlu Evden Eve Nakliyat
Adres
:
Feyzullah Mah. Atatürk Cad. Işıklar Pasajı 52/29 Maltepe /istanbul
Telefon
:
0216 489 07 37
Gsm
:
0532 635 89 52
E-mail
:
tufekcioglunak@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği