Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Truva Asansörlü Nakliyat
Üye Numarası : 20
Truva Asansörlü Nakliyat
Web Adresi www.truvanakliye.com.tr
Şehir Ataşehir
Telefon 444 9 761

Nakliyat konusunda uzun yılların verdiği tecrübe ile büyüyen Truva Nakliyat müşterilerinin beğenilerini almaya devam ediyor. Artık tüm işlemlerimizde en iyisini yaparak sizlere daha çok kar sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

İstanbul ilinde yaşayanların en büyük sorunlarından biri doğru nakliyat firması seçememektir. Bunun en büyük nedeni özverisiz firmaların bazılarının yeterince iyi çalışmalar yürütememesidir. Disiplinli olarak yürütülmesi gereken taşıma işlemlerinde Truva her konuda tam not almaktadır.

Firmamız evden eve taşımacılık ve ofis taşımacılığı alanında hizmetler vermektedir. Her hizmetimizde özellikle ilk temel amacımız müşterinin isteklerini yerine getirmektir. Çalışmalara başladığımız andan itibaren sizlerle devamlı olarak irtibat halinde olacak bir elemanımız ve diğer çalışanlarımız ile birlikte sürekli bilgi alışverişinde bulunmaktayız.

Öncelikle eşyalarınızın taşınması durumunda hangi malzemelere ihtiyaç olacağının ölçümünü yapmaktayız. Bu hizmet sayesinde malzemelerinizin taşınması için ne kadar maliyet gerekli olduğunu öğrenmiş olacaksınız. Eşyalarınızın taşınması işlemi ise aslında en çok dikkatli olduğumuz husustur. Bu konuda özverili davranan elemanlarımız herhangi bir durumda eşyalarınıza bir zarar gelmesi olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Her an bütün eşyalarınız için stratejik bir plan yapılmakta bu sayede tüm eşyaların taşınması kısa süre içerisinde sağlanmaktadır.

Eşyaların dilerseniz korunması için ambalajlattırma işlemi yaptırabilirsiniz. Bu işlem sayesinde tüm eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınacaktır. Eşyalarınızın miktarına göre araç boyutu belirlenecektir. Araç boyutu bu sayede çok daha verimli olacaktır.

Elemanlarımız ile birlikte tecrübelerimiz ve eğitimlerimiz ile artık her aşamada sizlere en iyisini sunmaktayız. Taşıma sırasında da bizimle her türlü irtibat içerisinde olabilirsiniz. Evlerinizde sökülmesi gereken mobilyaları ustalarımız aracılığı ile halledebilir, yine aynı şekilde yeni eviniz veya ofisinizde monteletebilirsiniz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi bizlerin garantisi altındadır. Her konuda bizlere sonsuz kere güvenebilirsiniz.

Firmamız İstanbul' un en büyük nakliyeciler derneği olan İSTEEND ( İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği) ' in üyesidir. Kaliteli bir derneğin üyesi olarak İstanbul' un en iyi nakliye firmalarından biriyiz. Sizlerde bir telefon ile bize ulaşabilir, dilediğiniz problemi bizlerle paylaşabilirsiniz

Her türlü kafanıza takılan soruda sizlere yardımcı olmak için hazır bir şekilde bekliyoruz. Uygun fiyatlarımız sayesinde hem kaliteli bir hizmet satın alacak hemde uygun fiyatlar ile bütçenizi koruyabileceksiniz.

 

Truva Ev & Ofis Taşımacılığı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için teknolojiyi takip etmeye ve devamlı olarak teknolojinin ışığında yenilenmeye devam etmekteyiz.

 
Firma İletişim Bilgileri
Truva Asansörlü Nakliyat
Adres
:
KARSLI AHMET CAD DEDEOĞLU APT NO 10 KAT 3 DAİRE 5 İÇERENKÖY ATAŞEHİR İSTANBUL
Telefon
:
444 9 761
Faks
:
0216 573 22 75
Gsm
:
0533 427 95 96
E-mail
:
bilgi@truvanakliye.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği