Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Transatlanik Nakliyat
Üye Numarası : 05
Transatlanik Nakliyat
Web Adresi www.transatlantiknakliyat.com.tr
Şehir Kadıköy
Telefon 444 41 84

Her işte olduğu gibi, nakliyat sektöründe de profesyonel ekiplerle çalışmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Aksi takdirde, başta taşımadan kaynaklanan bedensel sağlık problemleri olmak üzere, geri döndürülemez maddi hasarlar ile karşılaşılması işten bile değildir.

Bu çalışmalar, amatör gruplar tarafından gerçekleştirildiğinde karşılaşılan sağlık problemlerinin verdiği maddi ve manevi zararlar birçok sıkıntıyı da beraberinde getirecektir. Dolayısıyla nakliyat, alanında profesyonel ve disiplinli ekipler tarafından destek alınarak gerçekleştirilmesi gereken bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. İşte bu noktada, Transatlantik Evden Eve Nakliyat sizlere 30 yılı aşkın bir tecrübe ile hizmet vermektedir.

Türkiye'nin ve dünyanın en önde gelen firmaları tarafından tavsiye edilen bir firma olarak temel ilkemiz, disiplin ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. İşinde yılların bilgi birikimine sahip olan bir ekibe sahip olmaktan ve bu bilgi birikimini sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Nakliyat sırasında oluşması muhtemel zararları yok denecek bir seviyeye indirmeyi başaran firmamız, dürüstlük noktasında oldukça hassastır. Üst düzey yöneticilerimiz tarafından gerçekleştirilen sıkı kontroller ile olası durumlar henüz gerçekleşmeden önüne geçiyor ve kayıp riskini sıfıra indiriyoruz. Zengin araç filomuz ve disiplinli çalışma arkadaşlarımız ile evden eve nakliyat sektöründe öncü bir firmayız. Antik Eşya Taşımacılığı ve Piyano Taşımacılığı gibi ciddi anlamda uzmanlık gerektiren konularda da ilkelerimiz doğrultusunda tecrübeye dayalı hizmet vermekteyiz.

Bunların yanı sıra kurumsal anlamda taşımacılık sektöründe de öncüyüz. Ofis Taşımacılığı, Askılı Eşya Taşıma, Fuar ve Stand Taşımacılığı gibi ticari faaliyetlere yönelik alanlarda kalitemizden ödün vermeden çalışmaktayız. Sektörde alışılagelmişin dışında, sizlerin istek ve önceliklerinizi göz önünde bulundurup bu doğrultuda kategorileyerek paketlediğimiz ürünleri yeni çalışma alanınıza güvenle ulaştırıyor, yerleştirme işlemini istekleriniz doğrultusunda eksiksiz tamamlıyoruz.

Çalışmalarımızın en önemli noktaları taşıma işlemini sigortalı olarak gerçekleştiriyor olmamızdır. Buna ek olarak, usta marangozlarımız tarafından gerçekleştirilen demontaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bütün bu ayrıcalıklarla firmamız, sektörde kesinlikle özel bir konumdadır. Şehir içi nakliyat alanında tecrübeli elini sizlere uzatan Transatlantik Nakliyat sizleri yurtdışında da yalnız bırakmamaktadır. Ayrıcalıklı çizgisi ve profesyonel ekibiyle yurtdışına yapılacak bireysel ve kurumsal taşımacılık alanında da mevcut tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Firmamız tecrübesini ve disiplinini sektörel işbirliği ile daha da güçlendirmiştir. Firmamız İSTEEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği) üyesidir. Size, fikirlerinize, isteklerinize ve değerlerinize önem veren, hatta bunu öncelikli politikası haline getirmeyi başarmış bir firma ile çalışmak istiyorsanız bize ulaşın.

Firma İletişim Bilgileri
Transatlanik Nakliyat
Adres
:
PROF DR ALİ NİHAT TARLAN CAD NO : 42 D:6
Telefon
:
444 41 84
Faks
:
0 216 416 59 59
Gsm
:
0530 301 70 70
E-mail
:
info@transatlantiknakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği