Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Topaloğlu Nakliyat
Üye Numarası : 144

Ev almak isteyen vatandaşların öncelikle evden ziyade eşya taşıma derdi yıllardır bilinen ve çözüm açısından zor görünen bir problemdir. Kapı genişliğinin yetersiz olması, kırılan çizilen eşyalar, manevi değeri yüksek özen gösterilmeyen eşyalar ve elektronik aksanlı cihazlar nakliyat işlerinde zarar görmesi en yüksek ihtimalli eşyalardır.

Bu eşyalar gözünüzü korkutmasın. Artık çağımızın teknolojisine ayak uyduran ve eski zorlu yolları bir kenara bırakarak kolay ve güvenilir taşımacılık sağlayan Topaloğlu Nakliyat, sizin memnuniyetiniz adına müşteri odaklı çalışarak daima en iyisini hedeflemiştir.

Müşteri potansiyelimizde memnun bıraktığımız ve hiçbir olumsuz yanıt almadığımız vatandaşlarımız Türkiye’nin dört bir tarafından bizi gururlandırmaya devam ediyor. Maddiyat olarak hiçbir zaman ilk sırada düşünmediğimiz nakliyat işlerinizi, öncelikle kalite, güven ve memnuniyetiniz adına elimizden gelenin en iyisini hazırlıyoruz.

Yeni eviniz en üst katta, bina içi asansörü büyük çaplı eşyalara yetmez ya da genelde bina yönetimi asansörde eşya taşımayı yasaklamıştır. İşte size çözümü sunuyoruz. Son derece kaliteli ve uzman ekibimiz ile gerekli ayarlamaları yaparak son teknoloji araçlarımızı size sunuyoruz.

Bina dışından kuracağımız asansör ile eşyalarınıza zarar vermeden ve bunun bir problem haline getirmeden kolaylıkla dairenize yerleştiriyoruz. Uzman kadromuz ile birlikte daima daha iyisini hedefliyor, sizin memnuniyetinizi maksimum düzeyde düşünüyoruz. Bizim için kaliteli hizmet anlayışı ve tüketici memnuniyeti şirket politikası kapsamında ilk sırada yer almaktadır.

Paketleme ve Depolama

En çok merak edilen sorular arasında paketleme ve depolama var. Elbette herkesin merak etmesi doğaldır çünkü geçmişte yaşanılmış kötü bir kaza, değerli bir eşyanızın aldığı çizik ya da yeni aldığınız bir televizyonun nakliyat sırasında düşürülmesi eş dost arasında yayılarak bir sorun haline gelmektedir. Onlar bu sorunları düşünürken siz Topaloğlu Nakliyat ile kalitenin ve itinanın adresinde olduğunu unutmayın. Özenle paketlediğimiz eşyalarınız, geniş ve hacimli araçlarımızda güvenli bir şekilde yeni dairenize doğru yola çıkar. Topaloğlu Nakliyat daima en kalitelisini size sunar ve memnuniyetinizi sağlar.

Türkiye’nin İlk Nakliyat Derneği

Türkiye’de kurulan ilk nakliyat derneği olan İSTEEND, İstanbul'da bulunan nakliye şirketlerini bir araya getirmiştir. Kaliteyi ve özenli nakliyatı ilke haline getirmiş, daima müşteri memnuniyetini düşünen nakliyat şirketleri tarafından kurulan dernekte bizim de üyeliğimiz bulunmaktadır. 

Her zaman tüketici odaklı çalışarak nasıl daha iyisini yapabiliriz sorusuna çözümler aramakta ve sizin için en iyisini her geçen gün düşünmekteyiz. Topaloğlu Nakliyat ile eşyalarınız güvenli ve sigorta kapsamı içerisinde yeni dairenizde yerini alacak ve sizi son derece memnun edecektir.

 

 

Firma İletişim Bilgileri
Topaloğlu Nakliyat
Adres
:
Karslı Ahmet cadde buket sokak No 39
Telefon
:
05326744130
Faks
:
02165743730
Gsm
:
05323456243
E-mail
:
iayirkan@hotmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği