Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Talipoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 102

İstanbul ilinde evden eve nakliyat müşterilerinin en büyük sorunu hiç kuşkusuz nakliyat şirketi seçimidir. Uzun yıllardır bu konuda uzman ir hizmet veren Talipoğlu Nakliyat sizler için tüm imkânları sunmaktadır. Firmamızın tüm çalışmaları müşterilerimizin karşılaştığı sorunlara dikkat edilerek tasarlanmıştır. Çalışma amacımızın tek hedefi müşteri memnuniyetidir. Güvenli bir hizmet karşısında memnun olan müşterilerimizden aldığımız tebrikler gurur kaynağımızdır.

Firmamızın evden eve taşımacılık hizmetleri hakkında bahsetmek gerekirse:

Öncelikle firmamızın özel olarak sunduğu ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bizimle irtibata geçmeniz halinde sizin istediğiniz herhangi bir günde maliyet hesabınızı ve yapılacakları bir araya getiren bir uzmanımız adresinize gelecektir. Eşyaların çokluğu veya azlığına göre kullanılacak ambalaj paketlerinin miktarı, kullanılacak eleman sayısı, hangi tip araca ihtiyaç olduğunu belirleyen ekspertizimiz sizler için bir maliyet raporu sunacaktır. Bu sayede bütçenizi bu duruma göre önceden ayarlama şansına sahip olabilirsiniz.

Ardından bizimle çalışmayı kabul etmeniz halinde elemanlarımız istediğiniz saatte adresinize teşrif edecektir. Hızlı bir çalışma ile bütün ürünlerinizin zarar görmemesi için ambalajlama işlemi yapılacaktır. Ambalajlanan her ürün hiç bir şekilde zarar görmemektedir. Ürünlerinizi sizden daha çok düşünerek hepsine ayrı bir itina göstermekteyiz.

Eşyalarınızı nakliyat aracına taşıma işleminde teknolojiyi kullanmaktayız. Özel bir sistem olan merdiven sistemi ile eşyalarınız merdivenlerden bir oraya bir buraya çarptırılmadan direk olarak aşağıya indirilecektir. Aşağıya inen eşyalarınız özenli bir şekilde araca yüklenip hızlı ve güvenli şekilde belirtilen diğer adrese iletilir. Aynı şekilde bu eşyalar bulunulan kata merdivenler aracılığı yerine merdiven sistemi ile gönderilir. Sökülen mobilyalarınız için özel ustalarımız monteleme işlemini de yapmaktadır. Yani alınan eşyalarınız kusursuz ve bir önceki hali gibi yeni evinize getirilip yerleştirilmektedir.

Firmamız İSTEEND yani İstanbul Evden Eve Nakliyeciler derneğinin önemli üyelerinden biridir.

Firmamızın kalitesi her noktadan açıkça görünmektedir. Her türlü konuda yanınızda olacak elemanlarımıza her türlü sorunuzu ve isteğinizi hiç çekinmeden dile getirebilirsiniz. Her daim hizmette olan çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, hemen hizmetlerimiz hakkında bilgi alıp işlemleri başlatabilirsiniz. Sizlerin isteği yerine gelsin diye teknolojiyi doğru olarak kullanan firmamız sizler için her türlü konuda yardımcı olmaya hazırdır.

 

Firma İletişim Bilgileri
Talipoğlu Nakliyat
E-mail
:
talipoglunak@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği