Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

TAHSİLDAROĞLU NAKLİYAT
Üye Numarası : 118

Büyük şehirlerde insanların bir yerden bir diğer yere gitmeleri bile başlı başına olay haline gelmişken bir de taşınmanın nasıl bir külfet olacağını düşünsenize. Evden eve nakliyat demek, en zorlu, en detaylı işe kalkışmak demek, bu yüzden pek çok insanın uykuları kaçmakta ve nasıl taşınacağını aklına getirince morali bozulmaktadır. Evdeki veya iş yerindeki her şey elden geçecek ve bir başka yere taşınarak oraya yerleştirilecektir.

Bu gerçek anlamda olaydır ve zahmetli işlerin en başında gelir. Ama artık üzülmenize gerek yok çünkü Tahsildaroğlu nakliyat firması hizmetinize girdi ve eşyalarınızı sizin hiç bir şeye dokunmanıza gerek kalmadan taşıyıp yerleştiriyoruz. Eğer isterseniz en değerli kâğıt, evrak veya mücevherat gibi şeylerinizi bile sigortalı bir biçimde taşıyoruz. Büyük küçük, az çok demeden eşya taşımak için varız, şehir içi veya yurdun en uzak köşesi bizim için fark etmez, bizim işimiz eşya taşımak, yer ve mekân önemli değil.

Taşınması gereken ne varsa önce gelip tespit ediyoruz, sigortalıyoruz ve ondan sonra da istenilen gün ve saatte gelerek hemen deneyimli personelimizin yardımı ile eşya taşıma işine başlıyoruz. Eşyalarım kırılacak, çizilecek, dökülecek diye endişe etmeniz yersiz, böyle bir şey söz konusu bile olamaz zira biz Tahsildaroğlu nakliye firmasıyız. Farkındalık yaratmak ve arkadaş ve dost çevrenize önermek istiyorsanız bizi tercih etmenizde yarar vardır. Unutmayın bizimle taşınmak bir ayrıcalıktır ve siz bunu hak ediyorsunuz. Özel olarak nakliye için üretilmiş olan battaniye, naylon, streç filmlerin teminini de biz sağlıyoruz.

Ambalaj konusunda hiç sıkıntı yaşamadan eşya ve mobilyalarınız paketlenecek ve verilen adreste tekrar yerlerine yerleştirileceklerdir. Her biri sigortalı olarak taşınacak olan eşyalarınızda istenmeyen bir durum söz konusu olduğunda, mesela, kırılma, çizilme veya kaybolma gibi, hemen şirketimiz bunları tespit ederek belirliyor ve zarar anında müdahale ile karşılanıyor. Tahsildaroğlu nakliyat, taşınmak ile özdeşleşmiş firma demektir, iş yeri veya evlerinizdeki bütün eşya, evrak, değerli kâğıt veya diğer materyaller özenli bir çalışma sonucunda gidecekleri yere taşınırlar.

Siz sadece seyredebilir veya ne dilerseniz onu yapabilirsiniz, yorulmanıza telaşa düşmenize gerek kalmadan eşyalarınız taşınacak ve yerleştirilecektir. En son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile taşıma işlerinizde yanınızdayız. Bize internet sitesindeki sayfalarımızdan ulaşmanız mümkündür.

Firmamız İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesidir ve çok uygun fiyat aralıkları ile eşyalarınızı istediğiniz her yere taşımayı üstlenmektedir, unutmayın taşımacılık bizim işimizdir. 

Firma İletişim Bilgileri
TAHSİLDAROĞLU NAKLİYAT
Telefon
:
0216 621 1061
Gsm
:
0532 420 88 02
E-mail
:
info@tahsildaroglunakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği