Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Tahincioğlu Nakliyat
Üye Numarası : 75
Tahincioğlu Nakliyat
Web Adresi www.tahincioglunakliyat.org
Şehir
Telefon 444 4 089

Taşımacılık, hizmet sektörü içerisinde büyük sorumluluk gerektirerek yapılan bir sektördür. Tahincioğlu Nakliyat olarak üzerimizdeki sorumluluğun yükünü biliyoruz ve sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirerek çalışıyoruz.

Tahincioğlu Nakliyat olarak personel kadromuz güçlü ve azimli ekipten oluşmuştur. Ayrıca yepyeni araçlarımızla da siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için elimizden geleni yapmaktayız. Çalışmalarımızda asla ve asla disiplin ve dürüstlükten ödün vermeyiz. İşyeri, ofis, ev ve diğer taşıma işlerinde güvenilir, hızlı, dikkatli ve kaliteli bir nakliyeci için biz bir telefon kadar uzağız.

Tahincioğlu Nakliyat, gerek şehir içi gerek şehirlerarası nakliyelerinizi Türkiye’nin her yerine götürmek için sizlerin telefonunu bekliyor. Ayrıca Tahincioğlu Nakliyat görev ve sorumluluklarının bilincinde olduğundan ISTEEND üyesi olmuştur.

Peki, İSTEEND nedir?

İstanbul Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri olmakla beraber gün geçtikçe daha da kalabalıklaşan bir şehirdir. Turizmin etkisi, çalışma alanları, gereklilikler İstanbul şehrinin her geçen gün daha da kalabalık bir şehir olmasını sağlamaktadır. Kalabalıklaşan bu şehir aynı zamanda aynı sektör üzerinde birden çok işletme olmasının da önünü açmaktadır. Evden eve nakliyecilik sektörü de bunlardan biridir.

30 yılı aşkın bir süredir toplum huzuruna destek veren evden eve nakliyecilik firmaları sayıları fazla olmasına rağmen her yıl artmaya devam etmektedir. Artan bu firmalar Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı tarafından belge almak zorunda olan kurumlardır. Fakat bazı firmalar belge almadan tabiri caizse merdiven altı çalışmaktadır. Yapılan bu çalışma sonucunda müşteri memnuniyeti azalmakta ve bu işi layığı ile yapa diğer firmalar zor duruma düşüyor. Bu yüzden İstanbul’da kurulan İSTEEND yani İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği kurulmuştur.

Tahincioğlu Nakliyat olarak bizde İSTEEND üye olarak hem meslektaşlarımızın mağduriyetini hem müşterilerimizin memnuniyetini düşündüğümüzü bir kez daha göstermiş bulunmaktayız.

Tahincioğlu Nakliyat olarak sorumluluğumuzu yerine getiren bir firma olduğumuzu siz değerli müşterilerimizin de bize güvenebileceklerini bu sayede bir kez daha göstermiş olmaktan onur duyuyoruz. Yapacağımız nakliyatlarda yaşanılan tüm durumlar karşısında muhatap bulabileceğinizi bize kolaylıkla ulaşabileceğinizi taahhüt ediyoruz.

Nakliyeleriniz için bize 444 4 089 ve 0(532)460 38 29 numaralarından bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Profesyonel ve kurumsal olarak yaptığımız işin her zaman arkasındayız. Biz işimizin değerini sorumluluklarını en iyi şekilde bu işi yerine getirmemiz gerektiğini biliyoruz. Bunun için çalışmalarımızı en sağlam en başarılı şekilde yürütüyoruz. Sizlerin taşımacılığını bu bilinçle yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları bizim için önemlidir. Siz de ev, ofis ve diğer taşıma işlerinde gözünüz arkada kalmasın istiyorsanız eşyalarınızın en sağlam şekilde istediğiniz yere ulaşacağından emin olmak istiyorsanız. Bizi tercih etmekten çekinmeyin. İşini en iyi yapan kurum olarak taşımalarınıza talibiz ve bunun için size güven veriyoruz.

Firma İletişim Bilgileri
Tahincioğlu Nakliyat
Adres
:
ali nihat tarlan cad
Telefon
:
444 4 089
Gsm
:
05324603829
E-mail
:
tahincioglunakliyat@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği