Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Sanat Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası : 38

1981 yılından beri taşımacılık hizmeti sunmakta olan Sanat Evden Eve Nakliyat ailesi olarak, tüm taşınma işlemlerinizi güvenle yerine getirebilmekteyiz. Tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımız aracılığı ile ister şehir içi, ister şehir dışı için tüm taşınma faaliyetlerinizi beklentileri tam karşılayarak sunabilmekteyiz.

Evden eve nakliyat işlemleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm titiz çalışma bütünlüğü bir sanat niteliğinde sağlanabilmektedir. Ayrıca; müşteri memnuniyeti odaklı çalışma şeklimiz ile birlikte, güvenli taşıma faaliyetlerimizi tüm müşterilerimize rahatlıkla sağlayabilmekteyiz. Bunlarla birlikte; nakliye hizmetlerimiz arasında sıralayabileceğimiz; ambalajlama, depolama ve evden eve eşya araçlarımız ile tüm eşyalarınız firma güvencemiz dâhilinde sorunsuzca taşınabilmektedir.

Aynı zamanda; nakliye hizmetlerinden beklenilen tüm A'dan Z'ye taşınma hizmetleri de firmamız dâhilinde sağlanabilmektedir. Nakliye ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak iletişim kurabileceğiniz sınırsız hizmet kalitesi de firmamız tarafından güvenle yerine getirilebilmektedir.

Bunlara ek olarak; her keseye uygun ödeme kolaylıklarımız da tüm müşterilerimize taşınma işlemleri sonrası nakit ya da kredi kartı aracılığı ile sağlanabilmektedir. Bu bağlamda; verimli ve etkin bir nakliye hizmeti de sunan firmamız aracılığı ile zaman kayıplarına uğramadan arzu ettiğiniz vakitte hizmet hızımızdan da faydalanabilirsiniz. Ayrıca; eşyalarınızın sigortalama işlemleri de firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti baz alınarak sunmakta olduğumuz evden eve nakliyat hizmetleri ile taşınma ihtiyaçlarınız çok daha zahmetsiz ve çok daha verimli olarak sağlanabilmektedir.

Bunlarla birlikte; kaliteli malzemelerimiz aracılığı ile tüm eşyalarınız güvenle ve titizlikle ambalajlanarak, taşıma araçlarımıza yüklenmektedir. Böylelikle çok daha sorunsuz olarak elde edilebilecek olan nakliye işlemleri sayesinde, çoğunlukla yorucu bir faaliyet olarak kabul görülen taşınma faaliyetleri, firmamız tarafından kolay ve pratik bir boyut kazanabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra; ev ya da büro taşınmalarınız için rahatlıkla fayda sağlayabileceğiniz depolama hizmetlerimiz ile de, eşyalarınızın güvenle muhafaza edilme işlemleri sorunsuzca gerçekleştirilebilmektedir. Bu doğrultuda, keyifli bir nakliye alımlarının da beklentileri tam karşılayabilmesi sayesinde, yorgunluktan ziyade yeni düzeninizin keyfini çıkarabilmek de firmamız güvencesi dâhilinde oldukça mümkün olmaktadır.

İstanbul içerisinde hizmet sunmakta olan firmamız şehir dışı nakliye ihtiyaçlarınız için de uygun kalitedeki hizmet avantajlarını tüm müşterileri ile bir araya getirebilmektedir. Aynı zamanda; İSTEEND üyesi de olan Sanat Evden Eve Nakliyat firmamıza arzu ettiğiniz her vakitte erişim kolaylıkları da sağlayabilirsiniz. Bu doğrultuda, kesintisiz hizmet kalitesini tüm müşterilerine güvenle sağlayabilen firmamız ile taşınma faaliyetlerinizi sanata dönüştürebilmek son derece mümkündür.

Firma İletişim Bilgileri
Sanat Evden Eve Nakliyat
Adres
:
GÜllübağlar mah. Yaşar Doğu Cad. Alınyazısı sok. No :7
Telefon
:
02163074805
Gsm
:
05355298192
E-mail
:
mehmetaymaz@mynet.com
Firma Fotoğrafları
 • Sanat
  Sanat
 • Asansörlü Nakliyat
  Asansörlü Nakliyat
 • Paketleme
  Paketleme
 • Villa Taşıma
  Villa Taşıma
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği