Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

ŞAMİLOĞLU NAKLİYAT
Üye Numarası : 160

Yılların tecrübesi ve profesyonel hizmetleri ile sektörde önemli bir yeri olan Şamiloğlu nakliyat taşımacılık alanında sunduğu tüm hizmetler müşteri memnuniyeti odaklı olmaktadır. Evden eve nakliye alanında hizmetlerin hızlı ve güvenilir olması büyük önem taşımakta firma bu alanda verdiği sorunsuz hizmetlerde her işini kalite ile sonuçlandırmaktadır. Hizmet almak için irtibata geçtiğinizde bu kalite ile tanışabilecek ve her aşamada sağlanan profesyonel hizmetlerle memnuniyetiniz işin sonundaki kazancınız olabilecektir.

 

Ambalajlama hizmetlerine çok büyük önem veren Şamiloğlu nakliyat her eşya için özel paketleme seçenekleri kullanmakta özellikle kırılıp-dökülebilecek hassas eşyalar için yüksek güvenlikli ambalajlama işlemleri yapılmaktadır. Taşınacak eşyalar hakkında gerekli bilgiler alındıktan sonra geriyorsa mobilya ve tesisat ustaları da taşıma ekibine dâhil olabilmekte, sökülen eşyalar büyük bir özenle ayrı ayrı paketler içerisine yerleştirilerek gerekli sabitlemeler yapıldıktan sonra paketlenmektedir.

 

Ve varacakları adreste aynı özen ve titizlikle ulaşan eşyalar arasındaki mobilya ve beyaz eşyaların kurulması ile de verilen hizmet alındığı gibi teslim edilen eşya düzenlerinin kurulması ile sona erecektir. Battaniyelere sarılıp taşınan eşya yöntemleri çok gerilerde kalmış durumda yeni dönemlerin paketleme şekli çok daha profesyonel bir şekilde özel üretilmiş ambalajlarla gerçekleştirilmektedir. Ülke genelinde her alana taşımacılık hizmetleri veren firma iç dizaynları eşyaları doğru şekilde konumlandırabilmek için dizayn edilmiş olmakta ve bilinçli istifleme seçenekleri ile eşyalarınızda en uzun yolculuklarda bile çizikler dâhil oluşmayacaktır. Çelik kasalı, özel dizaynı geniş araç filosu ile eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun varacağı adrese kadar emniyetle gidebilmesi için verilen sözler, garanti belgeleri ile resmiyete dökülmektedir. 3+1 ev eşyalarında dahi tek seferde tüm eşyaları taşıyabilecek kapasiteye sahip araçlar, emniyetli özelliklerine taşıma ekibinin profesyonel çalışmaları da eklenince sorunsuz çalışma sonuçları ortaya çıkmaktadır.

 

Özellikle uzun yola çıkacak eşyalarınızda sigortalama hizmetleri çok önemli olabilmekte, firma tarafından verilen güvencelerle eşyalarınızı gönül rahatlığı işe Şamiloğlu nakliyat a teslim edebileceksiniz. Bazı durumlarda taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın yeri henüz hazır olmayabilmekte eşya depolama alanında da yüksek güvenlikli hizmetler veren firma her ihtiyacınızda 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarından kaliteli çözümler sunmaktadır. Asansörlü araçlarda artık çok pratik taşınma imkânı veren araçlar olmakta eşyaların paketleme sonrasında araçlara yüklenmesi işi çok kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleşebilmektedir. Ev, ofis, mağaza, hastane gibi alanlarda taşımacılık hizmeti veren firma edindiği ilkeler gereğince eşyalarınızın sorunsuz yeni adresine ulaştırabilmeyi firma misyonu olarak belirlemiştir. İster şehir içi ister şehirlerarası taşınma işlemlerinizi basitleştiren hizmetler neticesinde gözünüzde büyüyen tüm işlerin yükünü firma kendi tarafına çekmekte, kurumsal çalışmaları gereğince doğru metotlarla verilen tüm hizmetler sayesinde her alandaki müşteriler her zaman memnun bir şekilde ayrılabilmektedir.

 

En doğru şekilde planlanan taşımacılık hizmetlerinde sigortalı, güvenli, sorunsuz ve hızlı çalışmalar ortaya koyan Şamiloğlu nakliyat profesyonel taşıma ekipleri ile daima kalite üretmektedir. Tecrübe ile birleşen profesyonellik her alan işin güvenilirlik ve verim sağlayabilmekte nakliye alanında da bu birleşim sorunsuzluk olarak karşımıza çıkmaktadır. Ofis taşıma alanında da gerekli hassasiyeti gösteren firma özellikle elektronik cihazların sizin en önemli yatırımlarınız olduğu bilinci ili paketleme esnasında köpük takviyesi de yapılabilmektedir. Türkiye’nin her yerine hizmetler verirken 40 metreküpe kadar çıkan geniş araç hacimleri ile en kalabalık eşyalar dâhil tek seferde taşınabilecek, müşteri memnuniyeti ilkesi ile ortaya konan tüm çalışmalar oldukça verimli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Her sektör belli riskler barındırmakta ancak doğru metotlar, teknolojik araçlar ve profesyonel ekiplerle bu riskler ortadan kalkabilmekte hatta kaliteli sonuçlar için de oluşturulan çözümlerin doğru formülleri olabilmektedir.

Firma İletişim Bilgileri
ŞAMİLOĞLU NAKLİYAT
Telefon
:
0216 399 26 32
Gsm
:
0532 710 76 23
E-mail
:
titaniknakliyat@gmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Ambalajlama
    Ambalajlama
  • Araçlar
    Araçlar
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği