Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

RÜSTEMOĞLU NAKLİYAT 444 7 143
Üye Numarası : 019
RÜSTEMOĞLU  NAKLİYAT 444 7 143
Web Adresi www.rustemoglunakliyat.com
Şehir Kartal
Telefon 444 7 143

Taşımacılık sektörü günden güne gelişerek çok farklı alanlarda çok kalite hizmetler sunabilecek hale gelmiştir. 2004 yılında kurulan Rüstemoğlu Nakliyat firması genç ve dinamik yapısı ile teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak geliştirdiği araç filosu ve yetiştirdiği elemanları ile evden eve nakliyelerin en kaliteli adreslerinden biri durumundadır. Paketleme aşamasındaki kaliteli malzemeleri ile oluşabilecek hasarların önüne geçilmektedir.

Havalı naylonlarla paketlenen kırılacak eşyalarınız boyutlarına göre de kolilenerek hassas koruma sağlanmaktadır. Taşıma işinin temelini oluşturan paketleme aşamasına maksimum önem veren rüstemoğlu nakliyat verdiği bütün hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetlerini hedeflemektedirler. Aynı özen araçlara yüklenme esnasında da devam ederek varacağı yere sorunsuz taşıma sağlanmaktadır. Eşya taşımak için özel tasarlanmış araçlarla eşyalarınız maksimum koruma ile taşınmış olacaktır.

Ev taşımaları dışında askılı tekstil taşımalarında da araçlarının uygun dizaynı sayesinde tekstil alanında satış yapan işletmelerinizin taşınmasında da çok büyük kolaylıklar sunulmaktadır. Bütün tekstil ürünleri kırışmadan yeni adresinize çok rahat bir şekilde ulaşacaktır. Bu sayede yatırımlarınızdan asla zarar etmeyeceksiniz. Banka taşımacılığında da kurumsal hizmetler veren rüstemoğlu nakliyat eksper hizmeti ve etüt çalışması aşaması ile bilgisayarlar gibi değerli cihazların nasıl taşınacağı ayrıntıları ile hesaplanmaktadır.

Firmanıza rapor halinde sunulan çalışma beğenildiği takdirde taşıma sözleşmesi ile taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Fabrika taşımacılığında da en güvendiğiniz kurumsal firmalar arasında bulunan firmamız bütün araç ve gereçlerinizi en sorunsuz şekilde yeni yerine ulaştıracaktır. Ofis araç ve gereçlerinizin de taşınmasında sigorta firması ile anlaşarak oluşabilecek hasarlar karşısında önlem alarak ofisinizi düzenli taşıma adına oda oda taşıyacaktır.

Eşya depolama hizmetlerimizi verdiğimiz depolarımızda 24 saat bulunan güvenlik görevlileri sayesinde üst düzey koruma sağlanmaktadır. Taşıma işleminden önce muhakkak ekspertiz hizmetleri ile ön çalışma yaparak eşyalarının için en ideal araç seçilecek en koruyucu paketleme malzemeleri kullanılacaktır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyelerde bütün tedbirler alınarak en sorunsuz hizmetlerle çok rahat taşınma imkânı sunmaktayız.

Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun bilinci ile montaj ve demontaj işlemleri içinde en kaliteli elemanlarımız sayesinde mobilyalarınızda ilk günkü gibi kurulum sağlanacaktır. Şehirlerarası en uzak mesafelerde bile araç filosunda bulunan her türlü kapasitede araçları ile eşyalarınız en sorunsuz şekilde nakliyeleri gerçekleşecektir.

Taşınma işlemlerinde müşterilerin kendisine daha kolay ulaşabilmesi adına İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine üye olan firmamız bu ortak platform sayesinde müşterilerine daha pratik hizmetler verebilecektir. 

Firma İletişim Bilgileri
RÜSTEMOĞLU NAKLİYAT 444 7 143
Adres
:
orhantepe mah tekel cad banu sok no 9 cevizli kartal
Telefon
:
444 7 143
Faks
:
0216 305 75 89
Gsm
:
05327107641
E-mail
:
info@rustemoglunakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği