Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

RUMELİ NAKLİYAT
Üye Numarası :
Rumeli nakliyat firması olarak yılların verdiği tecrübe ile işimizi severek ve kalitemizi katarak yapmaktayız ve köklü bir firma olma yolunda gelişmeler göstererek sağlam adımlar atmaktayız. Bu gelişmelerimizde çalışma ekibimizin de katkılarını unutmak istemeyiz elbette. Ekibimiz tam donanımlı olmakla birlikte işlerin başına geçmeden önce verdiğimiz çeşitli eğitimlerden geçerek firma ilkelerimizi de benimsemiş olmaktadır. Tam donanımlı araçlarımız ile birlikte tüm Türkiye’ye nakliye hizmeti sağlamaktayız.
 
Öncelikle taşınacak eşyalarınızı güvenle ve itinayla paketleyip herhangi bir zarar görmemesini sağlamaktayız. Güvenli ve eksiksiz teslimatlar hem müşterilerimiz için hem de firmamızın için oldukça önemlidir. Rumeli nakliyat olarak taşıma araçlarımız çelik kasa kaplamalıdır ve yeni model araçlardan olmaktadır. Bağlı olduğumuz sektörde güvenli taşımacılığın adresi olarak firmamızı örnek gösterebiliriz.
 
Aynı sektörde bulunduğumuz ve ne yazık ki hala battaniye ve iplerle eşya taşımacılığı yapan firmalar bulunuyor. Bu konuda firmamız son teknolojiye ayak uydurmakta ve gelişen teknolojileri de işe yarar şekilde uygulamaktadır.Güvenilir ekibimiz ve dürüst çalışma prensibimiz ile en iyilerin firması olmaktayız. Firmamız yüksek performans ile tüm müşterilerimize çalışma sağlamaktadır. Ayrıca tüm Türkiye genelinde çeşitli birçok hizmetleri sağlamış saygın ve köklü bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.
 
Siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede hizmeti sunmaya çalışmaktayız ve taşıma esnasında tüm eşyalarınızı firma güvencesi altına almaktayız. Filomuzda bulunan araçlarımız ve gerekli olan alet, donanım, ekipman ve deneyimli ekibimizle müşterilerimize istedikleri zamanda ve istedikleri noktaya güvenli teslimat sağlamaktayız.
Firma İletişim Bilgileri
RUMELİ NAKLİYAT
Adres
:
Bağlarbaşı mah. Sakiz ağacı sokak. No:33 Daire:16 MALTEPE/ISTANBUL
Telefon
:
0216 371 69 70
Gsm
:
0532 135 67 74
E-mail
:
info@rumelinakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği