Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Rıfatoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 17

Taşınma konusunda sıkıntılar yaşamanıza artık gerek kalmayacak. Güçlü çalışan filosu ile Rıfatoğlu Nakliyat sizlere en kaliteli taşıma hizmetini sunmakta.

Bir yerden bir yere taşınmak İstanbul içi bile olsa oldukça zor ve tehlikeli bir durumdur. Hassas olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasının tek yolu doğru bir hizmet anlayışını benimsemek ve doğru planlama yapmaktır. Firmamız uzun yıllardır çekilen taşıma sıkıntılarını göz önüne alarak nakliyat konusunda profesyonel bir hale gelmiştir. Müşteri memnuniyeti öncelik olarak gören firmamız bu konuda çalışma yapmakta bu sayede maddi olarak ortaya çıkacak kayıpları sıfıra indirmektedir. Bu durum müşteri gözünde artı bir değer olarak yükselmemizi sağlamaktadır.

Eşyalarınıza zarar gelmemesini amaç edinen firmamız her eşyanın taşınması konusunda titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle taşıma konusunda yaşanan en büyük sıkıntı eşyaların darbe alması ve bazen maddi olarak değer kaybına uğramasıdır. Bu durumu göz önüne alarak öncelikle eşyalarınız hakkında bilgi toplamaktayız. Bizlerle iletişime geçmeniz halinde sizlerle irtibat kurmakta ve randevu almaktayız. Tecrübeli ekspertizlerimiz ücretsiz olarak eşyalarınızın kontrolünü ve planını yapmaktadır. Maliyet hesabı yapıldıktan sonra sizlere bu durum bildirilir sonrasına yapılan sözleşme ile birlikte işleme başlanır.

İşlemler öncesinde sigorta hizmetimizden bahsetmek gerekirse. Dilerseniz sizlere eşya sigortası yapmakta, bu sayede ortaya çıkacak bir durumda ücret sigorta tarafından karşılanmaktadır. Bu durum eşyalarınızın korunması açısından oldukça önemli bir hizmettir. Bu sayede ortaya çıkacak maddi zarardan hiç bir şekilde sizler etkilenmemektesiniz.

Sonrasında eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından ambalajlama işlemi yapılmaktadır. Kaliteli ek malzemelerimiz ile eşyalarınız güven altına alınacaktır. Ekspertizimizin belirttiği araç ile taşıma işleminiz başlatılır. Bu konuda uzman olan kadromuz eşyalarınızı gayet basit yöntemlerle araç içine taşıyacaktır. Eşyaların taşınması ile birlikte diğer adreste sizlerin yardımı ile birlikte dilediğiniz odaya dilediğiniz eşyalar yerleştirilir. Bu eşyalara herhangi bir zarar gelip gelmediğini bu sayede inceleme şansına sahip olabilirsiniz.

Firmamızın bu bütün kaliteli hizmetlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bizlere telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşmak. Anında işlemleriniz başlatılacak sizlerin de uygun gördüğü zaman diliminde nakliye gerçekleştirilecektir. Tecrübeli elemanlarımızdan dilediğiniz şeyi isteyebilir, isterseniz kafanıza takılan sorularda elemanlarımıza danışabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği yani İSTEEND üyesi olan firmamız bu özelliği ile kalitesini ispatlamaktadır.

 

Firma İletişim Bilgileri
Rıfatoğlu Nakliyat
E-mail
:
info@rifatoglunakliyat.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Araçlarımı
  Araçlarımı
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği