Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

PRONAK EV VE OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ
Üye Numarası : 207
Ev içinde her şeyin yerini değiştirebiliriz. Bunu genellikle aynı eşyaları sürekli aynı yerde görmekten sıkıldığımız zaman yaparız. Düşünsenize, bir vazo aylarca hatta haftalarca aynı masanın ya da tezgâhın üzerinde duruyor. Bu durumdan hoşnut olanların yanı sıra hoşnut olmayanların sayısı da çok fazladır. ‘Ev taşıyacağım ama yüküm çok fazla’ diye düşünenlere önerilerimiz her zaman olacaktır.
 
Yükünüzü hafifletmek için var olan Pronak nakliyat ile taşınmanız artık daha kolay. Ev taşımak eşya taşımak kadar kolay değildir. Daha zahmetli ve 
yorucudur. Bazen bu taşınma işlemi 2-3 kadar sürebilir. Eşyalarımızın yoğunluğu süreyi daha da uzatabilir. Pronak, derdinize çare buldu ve taşınmanıza destek oluyor. Evinize kadar gelip, nakliye işlemini tamamlıyor. Eşyalarınıza gösterdiğiniz özeni Pronak da sizin gibi özen gösteriyor.
 
Kırılmalara karşı aldığı önlemler ile sizi cezp edecek bir güven ortamı sağlıyor. Gerekli hazırlıklarınıza yardımcı oluyor ve taşıma işlemlerini yürütüyor. Vazoyu başka bir masaya almak, tabloyu başka bir duvara asmak ya da koltuklarımızın yerini ve düzenini değiştirmek kimi zaman iyi gelir bizlere. Farklılık yaratmak insanların genlerinde vardır. 
 
Gözümüze hitap etmeyen eşyaların başka bir tarafa taşınması bizi mutlu eder. Aynı şekil de sıkıldığımız evin taşınması da!
 
Her zaman ev taşımıyoruz tabi ki. Yeri gelir dükkânımızı devrederiz yeri gelir ek dükkânlar elde ederiz. Kolay değildir yeni bir dükkânı düzmek! İçine yerleştireceğimiz eşyaları özene seçeriz, planını yaparız. İş uygulamaya gelince daha da zorlaşır işimiz. Pronak nakliyat işinizi kolaylaştırmak için nakliye işleminizi görüyor, işlerinizi kolaylaştırıyor.
 
Nakliye işlemlerinizde öncelikle bir araştırma yapmanız gerekir. Eşyalarınıza karşı hassas davranacak firmaları araştırmalısınız. Her firma sizin kadar özen göstermeyebilir. Ama Pronak nakliyat güveninizi sağlamak için nakliye öncesinde bir garanti imkânı sunuyor. Nakliye ekibinden oluşan sorun olursa zararı karşılamak amaçlı garantisini sizlere sunuyor. Özenli ve titiz çalışma grup arkadaşlarıyla beraber isteklerinize cevap veriyor. İstediğiniz şekilde sizin yönetiminizde bir çalışma yapabilirsiniz. Evinizdeki ve iş yerinizdeki eşyaların önemini Pronak ile gösterebilir ve farkınızı hissedebilirsiniz.
Firma İletişim Bilgileri
PRONAK EV VE OFİS TAŞIMA HİZMETLERİ
Telefon
:
4446364
Gsm
:
05322848006
E-mail
:
pronak@pronak.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği