Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Öz Selçuk Nakliyat
Üye Numarası : 50

Türkiye'nin her ilindeki ve ilçesindeki taşımacılık işlemleri için 30 yılı aşkın süredir hizmet sunan söz konusu Öz Selçuk nakliyat her bireye kusursuz ve kesintisiz bir biçimde hizmet sunmaktadır. Bireylerin eşyaların gerek şehir içindeki tüm ilçelere gerek ise de şehir dışındaki tüm illere de süratli bir şekilde ve aynı zamanda da sigortalı olarak taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Bireylerin çıkarları ve her bireyin huzuru ön planda tutularak nakliyat işletmelerinin öncüsü olarak hizmet sunulmaktadır.

Kaliteli ve güvenli bir şekilde taşınmak isteyen her birey için oldukça uygundur. Ayrıca söz konusu mükemmel olan hizmetten her bireyin yararlanabilmesi için ise de oldukça düşük bir fiyat aralığında taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Evden eve nakliyat işleminin her aşamasında her bireyin bir numaralı yardımcısı olarak ve en önemlisi de eşyaların paketlenmesinden, eşyaların tek tek araca yerleştirilmesinden hatta eşyaların sigortalı bir şekilde gerek şehir içinden herhangi bir yere, gerek ise de şehir dışındaki herhangi bir yere her birey için kesintisiz bir biçimde nakliyat hizmeti verilmektedir.

Taşınma işlemi her birey için hem çok yorucu hem de çok stresli ve bireyi maddi, manevi zorlayıcı bir işlemdir. Bu bağlamda söz konusu nakliyat firması aracılığı ile artık bireylerin taşınma işlemi oldukça kolay, huzurlu, hızlı ve daha çok güvenilir olmuştur. Bireylere böylece sunulan hizmet ile taşınma işlemi oldukça kolay ve zevkli hale dahi gelmektedir. Çünkü alanında uzman, deneyimli, genç ve çalışkan olan kadrosu ile söz konusu nakliyat işletmesi bireylere taşınmanın her aşamasında kusursuz bir hizmet sunabilmek adına, her bireye yedi gün yirmi dört saat olarak hizmet sunmaktadır.

Türkiye'deki en büyük güce sahip olan ve aynı zamanda da birçok başarılı işlere imza atan söz konusu nakliyat işletmesi, her bireyi misafiriymişçesine ağırlamakta ve her bireye özel olarak hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda bireylerin istediği bir günde ve istediği bir saatte en önemlisi de bireyin istediği her yere dahi; hızlı, sigortalı ve güvenli bir hizmet verilmektedir. Ayrıca bireylere taşıma süresinde zaman kazandırıp, bireyleri taşınma stresinden uzaklaştırabilmek adına çok sayıdaki uzman kadrosu ile bireyler için her geçen gün daha iyi hizmet sunmaktadır.

Netice itibariyle; İSTEEND üyeliği de olan söz konusu nakliyat işletmesine her birey hem çok kolay iletişime geçebilecektir hem de gönül rahatlığı ile şehir içindeki ve şehir dışındaki nakliyat işlemlerinde tercih edebilecektir.

Firma İletişim Bilgileri
Öz Selçuk Nakliyat
E-mail
:
info@ozselcuknakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği