Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Onur Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası : 030

Onur evden eve nakliyat son yıllarda daha çok tercih edilen son derece kolay ve hızlı taşımacılık şirketidir. Yıllardan beri verdiği hizmetler ile taşınma problemi yaşayan bireylerin bu sorununu en iyi şekilde çözmektedir.

Müşterilerimizin eşyalarını kısa zamanda toplama paketleme taşıma gibi durumlarını hızlı ve çabuk bir şekilde gerçekleştirdiğimiz için özellikle çalışan bireylerin zamanı olmadığı için sizlere büyük kolaylık sağlamaktayız.

Burada amaç müşteriye daha kaliteli bir şekilde hizmet vermektir. İsteend istanbul evden eve nakliyeciler derneğine üye olan Onur Evden Eve Nakliyat firmamız en önemli araçları bir araya getirerek kurulan bu sistemden sağlıklı bir taşıma işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Firmamızın müşterilere sunduğu en güzel konulardan biri de eşyaların zarara uğraması durumunda hemen çözüm aranmasıdır.

Firmaların ve çalışanların güler yüz gösterdiği gibi hayata bakış açıları da farklıdır. İsteend derneğine üye olan firmamız müşterilere sağlanan olanaklar sayesinde müşteri ve firmamız arasındaki her şeyi sağlama almaktadır. En iyi taşıma işlemini sizlerin de verdiği eşya bilgisine göre planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştiren firmamız sizlerin bu alandaki ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Güven, kalite ve sorumluluk sahibi olan Onur Evden Eve Nakliyat firmasını tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır. Garanti ve sigorta hizmeti sağlayan firmamız daha sonra başınızın yanması, eşyalarınızın maddi açıdan zarar görmesini önlemek adına tüm tedbirleri almaktadır. İstanbul nakliyeciler sitesine girip Onur Evden Eve Nakliyat firmamızı ziyaret ederek bu platformda yer alan tüm hizmetleri görüp bilgi sahibi olabilirsiniz.

Taşıma sistemi hakkında bilgi almak ve evdeki eşyaların durumuna göre araç belirlemek firmamızın en önemli detaylarından biridir. Eşyalarınız ister şehir içinde olsun isterseniz şehir dışına gitsin büyük bir itina ile hazırlanmaktadır. İlk olarak firmamızdan gelecek kişinin keşif yapması ve eşyaların konumu taşınacak eşyaları özel olarak kırılacak olanları ambalaj ve kolilere yerleştirilmesi çabuk ve hızlı bir şekilde gerçekleştirdikleri için zamandan tasarruf sağlayarak yorulmadan evinize yerleşmenize yardımcı olmaktadırlar.

Eşyalarınızı itina göstererek yerleştirdikten sonra taşınma işlemleri ve beraberinde araca yüklenmesi deneyimli elamanların dolapları söküp yeni taşınan evde tekrar kurulması herhangi çizilme veya kırılma sonrasında sigortalanan eşyalara daha sonra firmamız tarafından anında müdahale ederek yaptırılmaktadır. Asansörlü nakliye hizmetimizle eşyalarınızı taşıyan çalışanları ve eşyalarınızı duvarlara çarpmadan rahat bir şekilde aşağı indirmektedirler. Firmamızın iletişim bilgilerini görmek istiyorsanız siz de İstanbul evden eve nakliyeciler sitesine giriş yapabilir

Firma İletişim Bilgileri
Onur Evden Eve Nakliyat
Adres
:
İnceyol Sok No 40/D
Telefon
:
444 39 53
Faks
:
0216 572 40 73
Gsm
:
0532 775 58 59
E-mail
:
onurevdeneve@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği