Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

ONTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Üye Numarası :
ONTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Web Adresi www.omtasnakliyat@hotmail.com
Şehir Maltepe
Telefon 0216 517 13 03

Ontaş Evden Eve Nakliyat olarak sizi nakliyat öncesi, nakliyat ve nakliyat sonrası olmak üzere nasıl çalıştığımız konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Nakliyat öncesi rahat olun bize ulaşmak çok kolay yalnızca bir telefon açmanız yeter. Bize ulaştıktan sonra evinizde eksperimiz tarafından ücretsiz bir şekilde keşif yapılmaktadır.

Bu keşif esnasında size nakliyat sırasında ihtiyaç duyulacak işçi tespiti yapılıyor. Yalnızca bu kadarla sınırlı değil. Mallarınız değerleri ile birlikte sigortalanıyor. Ve bu sigorta sözleşmesi size nakliyat hemen önce elinize ulaştırılıyor. Devamı da var biz eşyaları kutulara koyma zahmetinden de sizi kurtarmak üzere bir ekip gönderiyoruz. Bu ekip profesyonel olup bu ekibin içinde her zaman bir tesisatçı ve marangoz vardır. Bu ekip tüm bantlama ve kolileme işlemini yaparken bu işlem hakkında da size bilgi vermek istiyoruz. Köpüklü pat pat malzeme adı verilen malzemeyle sarılırken sizde bu işlemleri takip edebilirsiniz.

Nakliyat aşamasında daha önce paketlediğimiz ürünleri profesyonel ekip tarafından sakin ve uyumlu bir kombinasyon içinde araçlara yerleştiriyoruz. Araçlarımızı istediğiniz takdirde görmek için sizi bekleriz. Araçlarımız kapalı kasa araç olduğundan dışarıdaki olumsuz hava koşulları ve sıcaklık gibi etkenlerden etkilenmeden istediğiniz her yere güven içerisinde taşınabilir.

Nakliyat sonrasında yeni taşındığınız evinizde kurulması gereken eşyalarınız vardır. Bu nedenle ekip içerisinde bulunan marangoz ve tesisatçı size bu konuda büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Son olarak İsteend İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine üyeliğimiz de mevcuttur. Biz ontaş nakliyat ailesi olarak taşınma sırasında ki zahmetli ve can sıkıcı işlerle canınızı sıkmak istemiyorsanız daha fazla beklemenize gerek yok. Biz yıllardır bu sektörde siz değerli müşterilerin teveccühü ile bugünlere gelmiş bir kurum olarak siz değerli müşterileri bu aileye bekleriz. Biz şuna inanıyoruz müşteri her zaman en iyisini seçer.

Son olarak yolculuk öncesi bilinmesi gerekenler noktasından sizi bilgilendirelim. Bu konuyu 4 başlıkta incelemekte fayda var. Bu 4 başlık son zamanlarda taşınan insanların sıkıntıları ve yaşadığı sorunlardır.

1) Sizin yolculuk sırasında en önemli olgu sizin için maddi ve manevi değere sahip eşyaların güven içerisinde taşınabilmesidir.

2) Maliyet konusunda her zaman araştırma yapmalısınız. Paranız değerlidir. Ve sonradan daha uygun fiyatlar görünce şaşırmayın. Çünkü mali yönden zarar etmeyi kimse istemez.

3)Ayrıca malların gitmeden önce sigortalanması gözden kaçırılmaması gereken bir diğer unsurdur. Olası her türlü ihtimale karşı bu olmazsa olmalardan olmalı.

4)Son olarak taşınacak malların sayısı ve gerekecek işçi sayısının temini için keşif yapılması gerekir. Nakliyat işlerinin hızlı olması herkesin ortak isteğidir. Bu nedenle keşif yapılmayan durumlarda işçi sayısınız azlığı başınızı ağrıtabilir.

Firma İletişim Bilgileri
ONTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
:
MERKEZ:Osmanyılmaz Mah Şehit Numan Dede Cad No 38 Aynalı Pasaj GEBZE KOCAELİ - ŞÜBE: Bağlarbaşı Mah İnönü Cad No 68 MALTEPE İST
Telefon
:
0216 517 13 03
Faks
:
0262 644 18 80
Gsm
:
0506 903 89 89
E-mail
:
omtasnakliyat@hotmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği