Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Okçuoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 09

Taşımacılık konusunda sektör içinde bugüne kadar birçok gelişim yaşandı. Fakat her firmanın aynı özen ile hizmet sunmamasından kaynaklı olarak hizmet alanın içinde yaşanan olumsuzluklar devam edebiliyor. Firmaların belirli bir kalite standardı ile hizmet sunması durumunda eşyalarınız için kaliteli bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız evden eve nakliye hizmetleri kalite standartları çerçevesinde sunulmaktadır. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde eşyalarınız için en uygun araçlar belirlenmekte ve kaliteli malzemeler ile korunmaktadır. Firma olarak aynı zamanda sektör içindeki tüm gelişimlerin de takipçisi olarak hizmet sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz aynı zamanda sigorta kapsamında sunulmaktadır.

Okçuoğlu nakliyat olarak piyasa içindeki en hızlı ve profesyonel hizmeti sunan firmalar arasındayız. Firmamızdan alacağınız taşımacılık hizmeti hem sağlıklı bir transfer hizmeti almanızı hem de güvenilir bir firma ile çalışmanın mutluluğunu yaşamanızı sağlayacaktır. Eşyalarınız için firmamızdan depolama hizmetleri, paketleme hizmetleri, profesyonel taşıma hizmetleri alabilirsiniz. Firma personellerimiz belirli zamanlarda eğitim alarak sizler için daha bilinçli şekilde hizmet sunulmaktadır. Bu sayede de sizlere içinize sinen güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.

Ev eşyalarınız dışında ofis, fabrika ya da fuar eşyalarınızın taşınması konusunda da firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tüm nakliyat hizmetlerinde zaman çok önemlidir. Size belirtilen zaman içinde transferin gerçekleştirilmesi gerekecektir. Özellikle fuar taşımacılığı konusunda firmamızdan bu konuda kaliteli bir hizmet alabileceksiniz. Size belirtilen zaman içinde eşyalarınız teslim edilecektir. Bunun yanında taşıma esnasında eşyalarınızın tam olarak korunabilmesi sayesinde de sağlıklı bir taşıma süreci gerçekleştirilebilecektir. Nakliyat sigortası kapsamında sunulan hizmetlerimiz sayesinde içinize sinen bir hizmet alma şansınız olacak.

Aynı zamanda firmamızdan istediğiniz koruma ve saklama hizmetini de alabilirsiniz. Depolama ve paketleme hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınız transfer süreci boyunca yüksek seviyede korunabilecekler. İthal malzemelerden seçilen paketleme malzemeleri sayesinde eşyalarınızın deformasyona uğramaları ya da kırılmaları gibi sorunlar önlenmektedir. Bunun yanında ofis eşyalarınız için de aynı kalitede koruma söz konusudur. Makineleriniz için en uygun araçlar belirlenerek taşıma süreci gerçekleştirilir. Eşyalarınızın en iyi şekilde taşınabilmeleri için profesyonel olarak yöntem belirlemek gerekecektir. Firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz.

Okçuoğlu evden eve nakliyat olarak eğitimli ve profesyonel personellerimiz ile hizmet sunarak eşyalarınızın en iyi şekilde korunmasını ve taşınmasını sağlamaktayız. Kurulduğumuz tarih itibari ile sizlere bu alandaki gelişmelerin takipçisi olarak hizmet sunuyoruz. ISTEEND üyesi olarak bulunduğumuz konumu hak ederek kaliteli ve hızlı bie hizmet sunmaktayız. Sizler de güvenilir bir firmadan hizmet almak için firmamız ile bağlantıya geçebilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri
Okçuoğlu Nakliyat
Telefon
:
0212 211 35 15 - 0216 352 67 03
E-mail
:
info@okcuoglunakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği