Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Nulüfer Nakliyat
Üye Numarası : 098

Günümüz şartlarında her şeyde olduğu gibi nakliyecilikte de çok büyük gelişmeler ve bu gelişmelere paralel olarak kolaylıklar sağlanmıştır. Eskiden olduğu gibi günümüzde de hala o eski, zor ve güvenilir olmayan yöntemlerle yük taşıması yapılmaktadır. Teknolojinin gerisinde kalan bu yöntemi kullanan şahıs ve firmalar hem büyük bedeller ödemekte, hem de malzemelere aşırı derecede zarar vermektedirler. Tüm bu olumsuzlukların yanında mal sahibine maddi olarak da külfetli olmaktadır.

Firmamız tüm gelişmelere açık şekilde kendini günden güne geliştirerek teknolojinin vermiş olduğu her türlü kolaylığı ve güveni sağlamaktadır. Son teknoloji olan asansörlü sistemi ve yılların da vermiş olduğu tecrübe sayesinde siz değerli müşterilerine son derece kolay ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Tüm bunların yanında malzemeniz garantimiz dâhilinde teslim edilmektedir. Evden eve taşımacılığı , büro ve ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı ve diğer her türlü taşımacılıkta eşyanızın türüne göre ambalaj ve paketleme yapan firmamız taşımacılıkta bir lider konumundadır.

Nilüfer evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti temel prensibimiz haline gelmiştir. Dolayısıyla yaptığımız hizmette müşterilerimizin memnuniyeti en üst mertebede tutulmaktadır. Her türlü taşıma esnasında eşyalarınız büyük bir özenle indirilip bindirilerek her türlü darbeye karşı korunmaktadır. Yurt dışına göndereceğiniz ya da yurt dışından getireceğiniz yükleriniz için en güvenilir hizmeti verdiğimiz gibi, yurt içinde de istediğiniz yere yükünüz sağlam ve güvenilir bir şekilde taşınmaktadır. Tüm bunların yanında eşyanız istediğiniz gün ve saatte istediğiniz adrese teslim edildiğinden zaman açısından her hangi bir mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Eşyalarınız hangi katta olursa olsun asansörlü arabalarımız sayesinde çok rahatlıkla ve hiç bir darbe almadan yüklenmektedir. Ayrıca zaman açısından da son derece teknolojik olan bu yöntem kolay ve pratiktir. Sıradan ilkel yöntemlerin aksine hem çok daha az külfetlidir hem de size daha az paraya mal olmaktadır. Ayrıca ödeme noktasında siz değerli müşterilerimize büyük oranda kolaylıklar sağlanmaktadır. Ödeme durumunuza göre nakit ya da taksit kolaylığı sağlanmaktadır. Unutmayın önemli olan eşyanızın zamanında sağlam ve sorunsuzca teslim edilmesidir.

Ayrıca her zaman müşterinin her türlü sorununda yanında olacak Türkiye´nin ve İstanbul´un tek resmi evden eve nakliyat platformu İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYECİLER kısa adı İSTEEND olan İstanbul´daki seçkin firmaları bir araya toplayarak tüketiciyle buluşturuyor. 

Firma İletişim Bilgileri
Nulüfer Nakliyat
Adres
:
bankalar cd hamit bey sk no:14 cevizli
Telefon
:
444 6 705
Gsm
:
05324211805
E-mail
:
info@niluferevdenevenakliye.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği