Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Nilüfer Nakliyat
Üye Numarası :
Nilüfer Nakliyat
Web Adresi www.nilufernakliyat.com.tr
Şehir Kadıköy
Telefon 0216 302 72 72

İnsanlar var olduğu andan bu yana taşınma ihtiyacı duymuştur. Öyle ki bu ihtiyaç milattan önceki yıllarda tekerleğin icadına vesile olan nedenler arasına girmiştir. Gelişen ülkemiz şart ve koşullarında, doğan ihtiyaçlardan kaynaklı her geçen gün taşınmada şartlara göre değişiklik göstermiş ve kendi içinde zor bir eylem olma özelliğini barındırmaya başlamıştır.

Günümüzde insanlar için büyük bir sorun haline gelen taşımacılık özveriyle çalışan, güvenilir ve bir o kadar da insana saygıyı gözetmeyen şirketler tarafından yapılıyorsa tamamen içinden çıkılmaz büyük bir sorun haline geliyor. Nakliye sorumluluğunu yerine getirecek olan bu işe baş koymuş firmalar hava şartlarından yol durumlarına kadar her konuda tedbirini alarak yapacakları taşımacılığın önemini bilmekle yükümlü olmalıdırlar.

Bütün sorumluluk ve yükümlülüğünün farkında olan, deneyimli ekibi, güvenilir kadro ve ekipmanlarıyla uygun fiyat, yılların tecrübesi, insana saygının ve güvenin temsilcisi bir şirket olan nilüfer nakliyat hizmetleri 1960 yılından bu yana evden eve, şirket, fabrika, değerli eşyalar, tekstil nakliyatı alanlarında bu sektöre adım atmıştır. Her geçen gün kendini yenileyerek gelişen ülkemiz gereksinimlerini de göz önünde bulundurarak tüketici ihtiyaçlarına ve memnuniyetine yüzde yüz güler yüz kaliteden ödün vermeden cevap verecek şekilde sektöründe ilk sıralarda yer almış firmalar arasına girmiştir.

Şirketimiz her türlü evden eve nakliyat, büro ve ofis taşımacılığı, fabrika ve depo taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık, ambalaj ve paketleme hizmeti, depolama hizmeti, ücretsiz ekspertiz hizmetleri, askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerini gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesini tarafımızdan taşınacak eşya tespiti yapıldıktan sonra temin eder ve istediğiniz tarihler arasında taşıma işlemine başlar ve taşıma işlemini bitirir.

Şirketimiz marka tescili ve TC ulaştırma bakanlığı kara ulaştırması genel müdürlüğü yetki belgelerine sahip olmakla birlikte istanbul daki sınıfının en iyisi olan firmaları bir araya toplayarak siz değerli müşterilerimizle buluşturan isteend yani istanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesidir.

Firma İletişim Bilgileri
Nilüfer Nakliyat
Adres
:
mumindere cad 29/1
Telefon
:
0216 302 72 72
Faks
:
0216 360 18 38
Gsm
:
0532 468 47 59
E-mail
:
nilufernakliyat@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
 • Nilüfer Nakliyat Araçları
  Nilüfer Nakliyat Araçları
Firma Yorumlar
Gizem Özdil
Yorum Tarihi
08.06.2016
Nilüfer Nakliyat’ a teşekkür ederiz. Belirlenen saatleri aksatmadan nakliyenin gerçekleşmesi bizi mutlu etti. Eşyaları özenle paketleyip istiflediler. 950 km’ lik nakliye sorunsuz geldi. Özellikle demonte mobilyaların kurulumu açısından teknik personel bulundurmaları bizim için önemliydi. Nilüfer nakliyat ve çalışan personelin ilgileri için tekrar teşekkür ederiz.
Abdulkadir Ergün
Yorum Tarihi
05.02.2016
Aldığım hizmetten memnun kaldım.tam saatinde geldiler.sorunsuz bir taşıma gerçekleşti.Lazzoni mobilya gibni çok hassas bir mobiyyayı çok güzel sararak tekrar kurdular herkese tavsiye ederim.Serhat bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim.
Barış Aksu
Yorum Tarihi
10.06.2015
Teşekkür Mesajıdır: Nilüfer Nakliyat Çalışanlarına; Hepinize minnettarım gerçekten zoru başardınız bir bardağım bile kırılmadan kocaman eşyaları taşıdınız bundan sonra referansınız bende binamız yenileninceye kadar tekrar görüşmek üzere hoşcakalın..
fatih çamcı
Yorum Tarihi
04.05.2015
osmanbeydeki evimizi ulusa taşıyan nilüfer nakliyat ve ekibine teşekkür ederim. temiz ve sağlam hizmet aldım.
Bursa Nakliyat
Yorum Tarihi
26.02.2015

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık,herkese tavsiye edebileceğimiz ve bundan sonra ihtiyacımız olduğunda arayacağımız tek nakliye şirketi nilüfer nakliyat, çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz.

Gökhan Şencan

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği