Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

MURATOĞLU NAKLİYAT
Üye Numarası : 155

Taşımacılık sektöründe günümüzde çok gelişmiş imkânlarla çok kaliteli şekilde yapan firmalar arasında bulunan Muratoğlu evden eve nakliyat 1990 yılında kurduğu küçük işletmesini 1994 yılından geliştirerek şirket haline gelmiştir. O günden beri müşteri memnuniyetini ilk planda tutan çalışma anlayışı ile günden güne kendini olanaklarını ve araç filosunu genişleterek şimdinin en kaliteli hizmet veren firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

İşini kurumsal firma olarak profesyonellikler yapan firmamız ekspertiz hizmetlerine de çok önem vermektedir. Çünkü taşınacak eşyanın sizin yılların birikimi ile elde ettiğiniz gayrimenkulleriniz olduğunun bilinci ile yapılacak ön çalışma ile eşyalarınıza göre taşıma planı hazırlanacaktır. Bu sayede belirlenen eşyaların kapasitesine göre araç ayarlanabilecek, eşyaların hassaslığına göre paketleme malzemeleri taşıma günü için hazırlanabilecektir. 5-1 evlerin bile rahatlıkla tek seferde taşınabileceği geniş kapasitede araçları tamamen eşya taşımak için dizayn edilmiştir.

Elbiseleriniz için özel elbise dolaplarımızla elbiseleriniz kırışmadan dahi bütün eşyalarınızda en küçük sorun oluşmadan eşyalarınız yeni evine yerleştirilecektir. Ofis malzemelerinizde işiniz için korunması gereken yatırımlarınız olduğunun bilincinde olarak taşıma esnasında çok büyük bir titizlik gösterilmektedir.

Özellikle araç filomuzda bulunan içi suntalı saç kasa araçlarımızla taşıdığımız eşyalar maksimum güvenlikle varacakları yere ulaşacaklardır. Depolama hizmetlerinde de ekspertiz hizmetine önem vererek depolanacak ürünlerin sigortalanma işlemleri sorunsuz olarak yapılmaktadır. Eşyalarınızı istediğiniz zamana kadar güvenlikli ve temiz depolarımızda muhafaza edebilmekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile en güvenli şekilde eşyalarınız en uzak şehirlere bile rahatça taşınabilecektir.

Tekstil, ofis ve fuar taşımacılıklarında da deneyimli elemanları ile ücretsiz ön çalışma hizmetleri ile en sorunsuz şekilde nakliye hizmetleri alabileceksiniz. Tüm hizmetlerinde kaliteli hizmet verme ilkesi ile taşıdığımız eşyaların en sorunsuz şekilde varacağı adresi teslim alındığı şekli ile teslim edilecektir. Büyük bir titizlikle paketlenen bütün eşyalarınız kendi cinslerine özel şekilde paketleme malzemeleri kullanılarak özellikle cam eşyalarınızda maksimum koruma sağlanmaktadır.

Mobilyalarınızın usta elemanlarımızla demonte işleminin ardından monte işlemini de gerçekleştirmektedirler. Taşınma işlerinizi kahve içme kolaylığı içerisinde size sunan Muratoğlu evden eve nakliyat taşınma olayını sizin için büyük bir yük olmaktan kurtaracaktır. İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesi olarak İstanbul genelinde bütün taşıma firmalarının ortak buluştuğu platforma dâhil olmuştur. Bu sayede müşterilerine daha hızlı daha pratik hizmetler vermek için katıldığı bu platform sayesinde taşınacaklar aradıkları nakliye firması en hızlı şekilde ulaşacaklardır.

Firma İletişim Bilgileri
MURATOĞLU NAKLİYAT
Adres
:
veyselkarani mah asilturk cad.no.33 samandra
Telefon
:
02122110755
Faks
:
02164191875
Gsm
:
05357457400
E-mail
:
Muratoglunakliyat@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
 • Muratoğlu Nakliyat
  Muratoğlu Nakliyat
 • Evden Eve Nakliyat
  Evden Eve Nakliyat
 • Taşimacilik
  Taşimacilik
 • Şehirlerarasi Nakliyat
  Şehirlerarasi Nakliyat
 • Anbalajlama Şekli
  Anbalajlama Şekli
 • Anbalaj
  Anbalaj
 • Anbalajlama
  Anbalajlama
 • Taşima
  Taşima
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği