Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

MEGA NAKLİYAT
Üye Numarası : 208
MEGA NAKLİYAT
Web Adresi www.megaevdeneve.com
Şehir Kartal
Telefon 02165172021
Nakliye firmaları, bir araç ve bir şoför temin eder. Eşyalarımızın ya da yüklerimizin taşınması için evimize gönderir ve bize kolaylık sağlar. Türkiye’de belli başlı, güvenilebilir çok az firma vardır. Bunlardan biri olan Mega Nakliyat, hayatımızı kolaylaştırmak için çaba gösterir. Gösterdiği ilgi ve güler yüz ile güvenimizi kazanan Mega, eşyalarımızın sağlığını da düşünür.
 
Nakliye aşamasında eşyalarımıza zarar gelmemesi için gerekli önlemleri alır ve huzurlu bir yolcukla işe koyulur.Hayatımızın belli dönemlerinde eşyalarımızın yerini değiştiriyor, evimizi taşıyor ve işimiz gereği yurt dışına ve yurt içine sevkiyat yapıyoruz. Yani zamanımız bir şeylerin yerini değiştirmekle geçiyor. Düzenimiz her zaman istediğimiz gibi olmuyor. Peki, bu taşınırlıkta ihtiyacımız olan nedir? Uzak mesafelere ağır yükleri taşıyamayacağımız için, bir nakliye 
firmasına başvurmamız gerekir. 
 
Mega Nakliyat, ihtiyacı olanın yardımına koşar. Acil işlerinizde bile hazırlıklı aracı ve şoförü vardır. Zaman ve fiyat açısından en güvenilir firmalar arasındadır. Nakliye işleminizi seri şekilde yapar ve zamanınızdan çalmaz. Evimi, işimi, eşyamı taşıyacağım ama durmaya vaktim yok diyorsanız, Mega buna da çözüm bulmuştur.
 
Eşyalarınızın bulunduğu adresi ve taşınacağı adresi söylüyorsunuz, Mega gereğini yerine getiriyor. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için gecesini gündüzüne katıyor. Eşyalarınızın çokluğuna göre araç temin ediyor ve güler yüzünü sizden eksik etmiyor.
 
Bazı nakliyeciler somurtuk, işi aceleye getirip eşyalarına zarar verir, durumdan hoşnut bırakmaz. Bazılarından ters cevaplar da alabilirsiniz üstelik haksız oldukları halde. Mega Nakliyat her zaman güler yüzlü kadrosuyla sizi kapıda karşılıyor, isteklerinize en güzel cevaplarla yaklaşıyor.  Sizlerde kaliteli hizmet ve gülen gözler görmek istiyorsanız Megaya gitmelisiniz. Eşyalarınızın korunması, yolculuğun rahatlığı ve hassasiyetlerinizin samimiliği Megada…
 
Değer verdiğimiz eşyalar, gözümüzden bile sakındıklarımız çok fazla. Bize hediye gelen gözümüzden bile sakındığımız birçok eşyamız, hatıralarımız var. Bizler nasıl ki onları koruyup kolluyorsak onları taşıyacak nakliyecilerden de bu hassasiyeti bekleriz. Taşınma esnasında güvenli yollarla mevcut yere gitmesini bekleriz. Bunun için nakliyecileri araştırmalı ve işini titizlikle yapan bir firmayla anlaşmalıyız. Mega, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için sizleri bekliyor.
Firma İletişim Bilgileri
MEGA NAKLİYAT
Adres
:
dogu cad no 40/1 atalar kartal
Telefon
:
02165172021
Faks
:
0216 514 20 21
Gsm
:
05325144662
E-mail
:
bilgi@megaevdeneve.com
Firma Fotoğrafları
  • Asansörlü Ev Taşıma
    Asansörlü Ev Taşıma
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği