Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası : 157
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Web Adresi www.maltepenakliyat.com
Şehir
Telefon 0216 305 35 49

Evden Eve Nakliyat alanında bugüne kadar birçok hizmete şahit olmuşsunuzdur. Bu hizmetlerin birçoğunda deforme olmuş, kırılmış eşyalardan dolayı mağduriyetler yaşanıyor. Gelişen teknolojik olanaklar ve uzman ekipler sayesinde bu olumsuzlukların önüne geçilebilecekken, firmaların özensiz olmalarından dolayı kaliteli hizmet olanaklarından geri kalınabiliyor. Bu neden ile de artık bu hizmetin alınmasında insanlar çekimser kalabilmektedir.

Ülkemizde birçok nakliye firması görebiliyoruz. Firmalar arasından tercih yaparken verilen hizmetlerin profesyonel olup olmadıklarından emin olunması gerekecektir. Maltepe evden eve nakliyat olarak sizler için kurulduğumuz tarih itibari ile son gelişmelerin takipçisi olarak hizmet sunuyoruz. Günümüzde taşınacak eşyalar dâhil olarak birçok alanda değişiklikler olmaktadır. Bu değişimlere göre farklı hizmetler sunan bir firma olarak eşyalarınızın en sağlıklı şekilde transferlerini sağlamaktayız.

Evden eve nakliyat alanında firmamızdan alacağınız hizmetler her zaman için profesyonel olacaktır. Profesyonel olarak alacağınız bu hizmetler sayesinde eşyalarınız sizlere aynı kaliteleri ile teslim edilebilmektedir. Bugün taşımacılık hizmetleri için birçok farklı teknik geliştirilebiliyor. Bunlardan bugüne kadarki en iyi tekniklerden birisi asansörlü taşımacılıktır. Bazı eşyaların sökülmesi mümkün olmayabilir ve bu eşyaların asansör ile araçlara yüklenmesi daha uygun olabilir. Bu neden ile de bu yöntemi kullanmak gerekir. Firmamızdan her eşyanız için farklı tekniklerden yararlanma imkânınız olacak. Bunun yanı sıra farklı tekniklerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bunların haricinde depolama hizmetlerimiz de sizler için profesyonel şekilde sunuluyor. Saklanmasını istediğiniz eşyalarınız için firmamızdan depolama hizmeti alabilir ve transfer sürecine kadar güven içinde saklayabilirsiniz. Paketleme malzemelerimizin kalitesi sayesinde eşyalarınız zarar görmeden saklanacaktır. Hem paketleme hem de depolama konusunda firmamızdan kalite standartları doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. Evden eve nakliyat konusunda birçok ayrı faaliyet yürütülmektedir. Bunlar birbirlerine bağlı fakat ayrı uzmanlık gerektiren faaliyetlerdir.

Eşyaların marangozluk işçiliği ile sökülmeleri, sigorta kapsamında yapılan işlemlerin gerçekleştirilmesi, taşıma sürecinin gerçekleştirilmesi gibi konular ayrı ayrı uzmanlık gerektiren işlerdir. Bu konuda firma ekiplerimiz ile sizlere profesyonel anlamda hizmetler sunabiliyoruz. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınız sağlıklı şekilde transfer edilecektir. Taşımacılığın gerektirdiği her durum firmamızda özen ile uygulanmaktadır. Ev eşyalarınız dışında ofis eşyalarınız, fuar eşyalarınız, fabrika taşımacılığı gibi konularda da sizler için aynı profesyonellikte hizmet sunmaktayız.

Taşımacılığın gerektirdiği her konu, eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması için gereklidir. Firmamız ile bu konuda içinize sinen bir hizmet alma şansınız olacaktır. Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan bu hizmet içindeki gelişmeler firmamızca takip edilmekte ve bu gelişimlere göre hizmetler sunulmaktadır. Firmamızdan bu konuda güven içinde bir hizmet alabilirsiniz.

ISTEEND üyesi olarak kalitesini ispatlamış olan firmamızdan uygun ödeme koşulları konusunda da avantaj sağlayabilirsiniz.

Firma İletişim Bilgileri
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Telefon
:
0216 305 35 49
Faks
:
0212 213 37 37
Gsm
:
0532 765 40 10
E-mail
:
maltepenakliye@gmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği