Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

KURT CO NAKLİYAT
Üye Numarası : 206
Malzemenin temini, kırılmalara karşı alınması gereken önlemler ve öncelikler, fiyatta anlaşabilmek, taşınırken bizi en çok düşündüren etkenlerdir. Zamanı belli taşınmalarda en azından küçük araştırmalarla en iyi firmalar arasından seçim yapabilirken, acil taşınması gereken malzeme olduğunda oldubittiye gidiyor. En büyük korkumuz da kırılmalar ve çizilmeler oluyor.
 
O esnada temizlik yaparken ki titizliği gösteremiyor ama aklıma malzemelerde kalıyor. Bu da bizleri huzursuz ediyor ve taşınmamızı verimli yapamıyoruz. İşte bu sorunun devası Kurt Co Nakliyat, sizi bu düşüncelerden arındırıyor ve içinizi rahatlatacak, gözünüzü arkada bırakmayacak bir çalışma sergiliyor. Kurt Co, sizi ve eşyalarınızı düşünüyor. Verimli çalışma yöntemleri ile huzursuzluğunuza çare oluyor. Nakliyatın öncüsü olarak yapmış olduğu çalışmalar, sizleri hayran bırakacak ve bir dahaki taşınmanızda aklınızdaki ilk isim olacaktır. 
 
Kurt Co Nakliyat, tarzı ve iyi çalışmalarıyla farkını yaratıyor. Günden güne büyüyen bu firma, çalışmaları ile destek de alıyor. Verilen hizmetten memnun kalan 
müşteriler kitle oluşturuyor ve çalışmanın devamlılığını sağlıyor. Hızla büyüyen Kurt Co, en iyi kadrolarda hizmete devam ediyor. Evinizden, işinizden, dilediğiniz her yerden malzemenizi gideceğe yere temin ediyor. Malzemenin zedelenmemesi için gerekli önlemleri alıyor ve her koşulda eksiksiz, sağlam teminlerde bulunuyor. Tarzı ve farkıyla göz önüne çıkan firma, size ve eşyalarınıza önem veriyor.
 
Her malzemem eksiksiz ve sağlam temin edilsin istiyorsanız, Kurt Co Nakliyat bu isteğinizi garantisiyle gösteriyor. Vereceği güvenden haz alacak, yapacağı işlerden hoşnut olacaksınız. Bir kere sizinle çalışması demek, her taşınmada yine size çalışması demektir. Çünkü Kurt Co size en iyi hizmetle yaklaşacaktır. Firmanın saygınlığı, güler yüzlülüğü, verimli çalışması ve malzemelerinize önlemsel yaklaşması sizi mutlu edecektir.
 
Firmayı araştırabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz. Firmamızın özellikleri; Taşınacak eşyanıza değer verir, eşya temininden önce, eşya yoğunluğuna göre araç temin eder ve bu aracı kullanacak bir de şoför. Nakliye esnasında kırılma ve çizikleri önleme amaçlı, gerekli önlemleri alır ve ambalajlama yapar. Malzeme temininden sonra temin edileceği yerde de montajlamasını yapar.
Firma İletişim Bilgileri
KURT CO NAKLİYAT
Adres
:
Perpa Tic Mrk B Blok K:12 NO:2106 İSTANBUL-OKMEYDANI
Telefon
:
0212 320 99 99
Faks
:
0212 320 74 99
Gsm
:
0532 253 50 06
E-mail
:
info@kurtco.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği