Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Koçtaş Nakliyat
Üye Numarası : 006
Koçtaş Nakliyat
Web Adresi www.koctasnakliyat.com.tr
Şehir Ataşehir
Telefon 444 6 593

Günümüzde evden eve nakliyat artık günlük hayatta sıradanlaşan bir olay haline gelmiş ve buna bağlı olarak nakliye firmaları büyük bir hızla kurulmaya başlanmıştır. İnsanlar bu şirketler arasında seçim yapmakta ve kendilerine uygun olanı bulmaya çalışmaktadır.

Size tavsiyemiz uzman kadrosu bulunan sizi yarı yolda bırakmayacak bir şirket seçmeniz. İlk günlerde yeni kurulan firmalara rağbet olsa da insanlar markalara büyük bir hızla geri dönüş içerisin nakliyat sektöründe kalitesi ile bugüne kadar herkesin takdirini kazanmış olan firmamız büyük bir hızla çalışmaya ve büyümeye devam ediyor.

Koçtaş Nakliyat olarak gerek sosyal medyada gerekse müşteri hizmetlerinde tüm şeffaflığı ile çalışan firmamız siz değerli müşterileri de bu ailenin bir bireyi olmaya davet etmekten gurur duyar. Daha önce ev taşırken ve taşınan insanlardan nakliyat şirketleri gereken özeni göstermeyip birçok ev eşyasının zarar gördüğüne şahit olmuşsunuz veya duymuşsunuzdur. Biz hassasiyetleriniz biliyoruz ve buna göre davranıyoruz.

Neden biz diye soracak olursanız. Son teknoloji ürünlerimizi göstermek ve deneyim kadromuzu görmek üzere sizi davet ediyoruz. Eski ürünler kullanan nakliyat şirketlerinin başa açtığı sorunlarla uğraşmak istemiyorsunuz aramıza hoş geldiniz. Çoğu eşya yanlış depolama yüzünden zarar görmektedir. Daha önce yapılmayanı yapıyor ücretsiz ekspertiz hizmeti ile malların değeri için sizinle bir anlaşma imzalıyoruz.

Mallara gelecek her zarara karşı sigortalatıyoruz. İstediğiniz takdirde uzmanlarımız tarafından malzemeleriniz sökülür ve gittiğiniz yerde yeni takılabilir. Her taşınma esnasında Koçtaş nakliyat yetkilisi formen de bulunacak ve sözleşmeyi size aynı gün içerisin takdim edecek. Sizin yerinize depolama işini biz yapıyor kaliteli paketleme ile kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Eşyalarınızı garantimiz altına alıyoruz.

Neden Koçtaş diye soracak olursanız. Biz yalnızca ev nakliyatlarını değil hastane nakliyatlarını dahi yapmayı başarabilen ender kurumlardan biriyiz. Hastane malzemelerinin hassasiyeti herkesçe bilinen bir gerçektir. Neden Koçtaş diye soracak olursanız. Biz Firma tescil belgemizi müşterilerle paylaşır onlarında görmesini sağlarız. Neden Koçtaş diye soracak olursanız. Askılı tekstil nakliyat hizmeti ile kırışma ihtimali bulunan gömlek, ceket ve pantolon gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürün bu yolla büyük bir özenle size teslim edilmekte.

Siz duymuş veya şahit olmuşsunuzdur ki müşterilerle başta mutabakat sağlanan ücret üzerine ekstra masraflar çıkarılıyor. Biz Koçtaş nakliyat olarak bugüne kadar bu tür gereksiz işler ucuz çıkarlar peşinde koşmayarak büyük bir sadık müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Yılların verdiği Tecrübe ile diğer nakliyat şirketlerinde bulunmayan bir ağ oluşturmayı başardık. Hizmet alanımız tüm Türkiye olmakla birlikte yük sınırlaması bulunmamaktadır. Ayrıca firmamız istanbul evden eve nakliyeciler derneğine de üyeliği bulunmaktadır.

 

https://www.google.com/maps/dir//41.0223139,29.11532/@41.022719,29.115178,17z/data=!4m2!4m1!3e0?hl=tr-TR
Firma İletişim Bilgileri
Koçtaş Nakliyat
Adres
:
armaganevler mah alemdağ cad no 406/1 umraniye
Telefon
:
444 6 593
Faks
:
02164783221
Gsm
:
0532 350 64 74
E-mail
:
info@koctasnakliyat.com.tr
Firma Fotoğrafları
  • Ofis
    Ofis
  • Anbalaj
    Anbalaj
Firma Yorumlar
Cihat Ozdemir
Yorum Tarihi
02.07.2016
Koctas Nakliyat ile haziran 2016 da Istanbul´dan Izmir´e taşındık. Tum mobilyalarımızı özenle sardılar. Sıfır çürük ile Izmir´e taşındık. Internetten güvenilir nakliyat firması bulmak zor. Diğer taşınacak kişilere yardımcı olması açısından yazıyorum. Tekrardan teşekkürler.
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği