Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Kiptaş Nakliyat
Üye Numarası : 004
Kiptaş Nakliyat
Web Adresi www.kiptasnakliyat.com.tr
Şehir Sancaktepe
Telefon 444 0 771

1983 yılında Bostancı merkezli kurulan Kiptaş Nakliyat firması zamanla gelişerek 1995’te İstanbul’un birçok ilçesine yayılan ofis irtibat bürolarıyla, nakliyat sektöründe lider firmalardan biri haline gelmiştir. Ana faaliyet alanı olan evden ve nakliyat işlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir.

Kiptaş Nakliyat sadece İstanbul içine hitap etmemektedir. Aynı zamanda Ankara ve İzmir illerinde açtığı ofislerle de nakliye ihtiyaçlarınız için en iyi hizmeti vermeyi sürdürmektedir. Ayrıca sigortalı taşımacılık hizmeti gerçekleştirdiğinden eşyaların muhtemel hasar görmesine karşılık tazminat ödenmesi söz konusudur. Eşyalarınıza gösterdiğiniz ince hassasiyetiniz, aynı şekilde firma yetkililerince de gösterilmektedir. Firmanın ana ilkesi eksiksiz hizmet, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü personel ve güvenli taşımadaki güçlü sorumluluk bilincidir.

Evden eve nakliyat sadece şehir içi değil şehirlerarası da olmaktadır. Eşyalar, istendiği takdirde bir uzman eşliğinde değeri çıkarılır; ulaşılma durumu, gidecek hedef yer, eşyaların taşınacağı yerin özellikleri gibi önemli hususlar dikkate alınarak bir taşınma raporu hazırlanır. Böylece yapılacak sözleşme ile eşyalarınız güvenli ve gönül rahatlığıyla taşınır. Olası risklere karşı sigorta eksenli taşıma hizmetiyle eşyalarınız tamamen güvende olacaktır. Ayrıca yine istendiği takdirde taşınma hedefi öncesi eşyalarınız için depolama da yapabilmektedir. Konusunda deneyimli personel tüm eşyalarınızı fiziki özelliklerine uygun şekilde paketlemekte ve araca büyük bir itinayla yüklemektedir.

Aynı düzenli itina araçtan indirip hedef mekâna taşınmasına kadar sürmektedir. Bu taşınma operasyonu sırasında gerçekleşen riskler, raporda belirtilen eşya değeri tutarınca tazminat olarak hiç bekletilmeden ödenmektedir. Bu da sigortalı taşımacılık hizmetinin her iki taraf açısından önemli bir avantajıdır. Hatta değer açısından yüksek bulduğunuz eşyalarınız için de ayrı bir ek sigorta yapmanız mümkündür.

Şehir içi uygulamalarda gösterilen ehemmiyet ve itinalı işlemler şehirlerarası taşımacılık için de geçerlidir. Şehir içi ve şehirlerarası tüm nakliyat işlerinde ambalajlama işlemi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Zira eşyanın korunması, nemden bile hasar görmemesi nakliyat sektöründe en önemli konulardan biridir. Bunun bilincinde olarak eşyanızın nevine göre paketleme türünü dikkatlice seçilmektedir. Aynı dikkat ofisten ofise taşımacılık için de söz konusudur.

Kiptaş aynı zamanda kargoculuk felsefesiyle de çalıştığından, parsiyel eşyalarınız için de hizmet sunmaktadır. Tekstil sektörüne yönelik taşımacılıkta yapılmaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı ile ürünler sorunsuz bir şekilde hedef noktaya taşınmaktadır. Bunların dışında araç kiralama, depolama işlemleri ve arşiv taşıma hizmetleri de sunmaktadır. Fiyatlar ise paketlere göre değişmektedir. İster siz eşyalarınızı paketleyin, ister Kiptaş personeli paketlesin. Ayrıca Paket-3 sistemiyle ‘Herşey Dâhil’ olmak üzere en ince detayına kadar kusursuz bir özel hizmet alabilirsiniz.

Kiptaş Nakliyat ayrıca 'İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği' (İSTEEND) üyesidir.

Firma İletişim Bilgileri
Kiptaş Nakliyat
Adres
:
Osmangazi Cad. No:2/1 Kat: 2 D.8 Yılmazlar plaza
Telefon
:
444 0 771
Faks
:
216 373 84 70
Gsm
:
0 532 155 33 44
E-mail
:
kiptasnakliyat@gmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Kiptaş Nakliyat Ltd Şti
    Kiptaş Nakliyat Ltd Şti
  • Kiptaş Paketleme
    Kiptaş Paketleme
  • Kiptaş Paketleme
    Kiptaş Paketleme
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği