Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Kılıçoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 039

Kılıçoğlu Nakliyat bu sektörde hizmet vermeye 1989 yılında başlamış ve günümüze kadar gelişerek hizmet vermiştir. Şimdi ise nakliyat firmalarına şöyle bir bakıldığında ileri gelen firmalardan biri olmayı başarmıştır. Kılıçoğlu Nakliyat ile çalışmak için birçok neden bulabiliriz. Öncelikle taşınma sırasında yapılacak her şey firmamıza ve güvenilir personellerimize aittir.

Planlı, güvenilir ve pratik çalışma sistemiyle müşteri memnuniyeti en önemli emelimizdir. Ayrıca sigortalı evden eve nakliyat yaptığımız için eşyalarınız güvenle taşınacak ve herhangi bir aksaklık durumunda sigortalı taşımacılık vasıtasıyla eşyanızın parasını ya da yenisi alabileceksiniz fakat güvenilir, pratik ve sigortalı firmamızı tercih etmek yerine kendiniz taşımaya çalışırsanız, zararınız büyük olacaktır. Bakalım Kılıçoğlu Nakliyat gibi profesyonel bir firma ile güvenilir bir taşıma nasıl yapılabilirmiş?

Öncelikle bir nakliyat firmasının çalışanları hizmet açısından en önemli unsurlardan biridir. Taşıma, yükleme ve yerleştirme ile görevli olan personellerin işinde profesyonel olması gerektiği gibi bu eşyaları bulunulan noktadan diğer noktaya taşıyacak olan kamyonun şoförünün de işinde uzmanlaşmış olması gerekir.

Müşteri ile diyaloglar sırasında çalışanlarımız gayet sakin davranır. Dolayısıyla firmamız ile çalışıyorsanız düşüncelerinizi rahatça dile getirebilirsiniz. Personellerimiz size daima anlayışlı ve güler yüzlü cevaplar verecektir. İşinde uzman personellerimiz eşyalarınızın toplanması, taşınması ve yerleştirilmesi sırasında ekipler halinde çalışarak nakliye sürecini kısa, pratik ve güvenli bir hale getirir.

Gelelim taşınan eşyaların evinize ulaştırılmasına... Eviniz yüksek bir katta ise, merdivenleriniz veya kapılarınız dar ise ya da eşyalarınız sıra dışı boyutlardaysa endişelenmeyin işinde uzman firmamız size en uygun taşıma yöntemlerini sunacaktır. Bu gibi engellerle karşılaşan firmamız yapması gerekeni bilir. Asansörlü taşıma sistemimiz devreye girer. Eşyalarınız böylece en güvenilir ve en pratik şekilde evinize ulaştırılır. Buradaki amacımız, eşyalarınızın ve çevrenin zarar görmemesinin yanı sıra diğer apartman sakinlerinin rahatsız olmamasını sağlamaktır.

Çalışma sistemimiz ise yine personellerimiz gibi profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Sizinle iletişime geçtikten sonra firmamız tarafından gerekli incelemenin yapılması için expertiz görevlendirilir.

Eksperlerimiz incelemeyi yaptıktan sonra uygun bir fiyat verilir ve anlaşma sağlanırsa müşteriye bağlı olarak nakliyatın gerçekleştirileceği tarihe karar verilir. Taşıma yapılmadan önce aracın iç ve dış temizliği yapılır ve eşyalarınız en iyi şekilde ambalajlanır ve taşıma sırasında hassasiyet gösterilir. Eve ulaşıldığında eşyaların gerekli montajı yapılır ve uygun bir şekilde yerleştirilir.

Firma İletişim Bilgileri
Kılıçoğlu Nakliyat
Telefon
:
0216 566 52 37
Gsm
:
0532 272 87 89
E-mail
:
info@kilicogluevdenevenakliyat.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği