Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Kent Nakliyat
Üye Numarası : 41

Günümüzde teknolojik gelişmelerle çok fazla alanda insanlara verilen hizmetler arasında çok büyük kalite farkları oluşmaya başlamıştır. Kent nakliyat olarak 1974 başlayan hizmet hayatı boyunca teknolojiyi yakından takip ederek eşya taşımacılık alanında yeniliklerin öncüsü olmaktadır. Taşınılan eşyaların çok büyük emeklerle alındığının bilinci ile evden eve nakliyat alanında çok kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Kaliteli hizmet anlayışını firmanın en önemli çalışma ilkesi olarak kabul edilerek müşterilerin memnuniyetlerinden doğan referanslar sayesinden günden güne müşteri portföyünü genişletmekteyiz. Kendimize güvenimizin kanıtı olarak nakliye süresince taşınılacak bütün eşyalar için taşıma sözleşmesi oluşturularak oluşacak hasarlar karşısında bütün eşyalarınıza kent nakliyat güvencesi altına alınmaktadır.

Kent nakliyat taşınacak evde ön araştırmalar yapmak üzere alanın da uzman ekipleri ile ön keşif yapmaktadır. Bütün işlemler belli periyotlar halinde gerçekleştirildiğinden hazırlık aşaması çok önemlidir. Gelen ekipler nakliye anında ihtiyaç olabilecek mobilyacı ve tesisatçı gibi ayrıntılar dâhil bütün olması gereken hizmetleri tek tek not edecektir. Bu sayede taşınırken ek olarak mobilyacı ya da tesisatçı aramanıza gerek kalmayacaktır.

Özellikle taşınacak eşyalarında genel durumları kontrol edilerek paketleme olarak kullanılacak koliler ve diğer malzemeler için de gerekli bilgiler toplanmış olacaktır. Artık yılların deneyimleri ile alanında usta ekiplerimiz ile bütün eşyalarınızı cinsine göre özel paketler halinde paketleyerek yeni yuvanıza hasarsız şekilde ulaşması sağlanacaktır. Çizilmesi muhtemel mobilyalar battaniyelere, cam eşyalar hava kabarcıklı naylonlara sarılarak olası kazalar engellenmiş olmaktadır.

Çelik kasaları geniş araç filosu ile 6 odalı evlerin bile eşyalarını rahatça tek seferde taşıma imkânı sunmaktadır. Bütün araç filosunu ev taşımacılığına özel şekilde dizayn edilmiştir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri ile taşımacılık sektöründe yeni bir çalışma şekli getiren kent nakliyat çiçekleriniz dâhil bütün eşyalarınızın nasıl taşınacağı konusunda standartlara sahiptir. Cam eşyalar için, elektronik eşyalar için, beyaz eşyalar için, mobilyalar için farklı paketleme standartları sayesinde hasar oluşmaması adına alınabilecek bütün tedbirler alınmaktadır.

Taşıma sırasında yeni gelinen evde beyaz eşyaların tüm aksanı hazır olması halinde ekiplerimizce hemen bağlantıları da yapılmaktadır. Yalnız evden eve değil, ofis, fabrika, depolama malzemeleri, fuar stant, uluslararası nakliyat gibi ihtiyacınız olan her alanda da farklı hizmetler alabileceksiniz. Paketlemelerde ise köpük, koruyucu naylon, karton gibi profesyonel malzemeler kullanılmaktadır. İstanbul evden eve nakliyeciler derneği üyesi olan kent nakliyat bu platform sayesinde müşterilerine net ortamından çok daha hızlı ve düzenli hizmetler verebilmektedir.

Firma İletişim Bilgileri
Kent Nakliyat
E-mail
:
info@kentevdeneve.com
Firma Yorumlar
abbas ayılmazdır
Yorum Tarihi
18.06.2015
megakent nakliyatın keyini yaşayınız
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği