Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

İTİMAT NAKLİYAT
Üye Numarası : 108

Taşınma işinin zorluğunun farkında olarak çalışmalarımızı en üst noktalara getirdik. Hizmetlerimizde gelişmeye ve yenilenmeye devam ediyoruz. İstanbul' un en güvenilir evden eve nakliyat firmalarından olan İtimat Nakliyat müşteri memnuniyetini esas alarak yükselmeye devam ediyor.

Tecrübeli elemanlarımız ile uzun yılları geride bıraktık. Nakliyat konusunda artık teknolojinin son gelişmeleri ile farklı boyutlara ulaşmış durumdayız. Özellikle son yıllarda pek çok kişinin maddi ve manevi olarak taşınma konusunda sıkıntılar yaşaması firmamızın yenilenmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Artık eşyalarınızı güvenli ellere teslim edebilir, rahat bir nefes alabilirsiniz.

Özellikle ekipmanlarımızda teknolojiyi en üst noktalara getirmiş durumdayız. Eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan ekipmanlarımız başarılarımızın en büyük etkenlerindendir.

İlk önceliğimiz eşyalarınızın zarar görmemesidir. Bu konuda il işimiz ambalajlama hizmetidir. Eşyalarınızın toplanması için uğraşmanıza gerek kalmayacak şekilde işlemler yapmaktadır. Ambalajlama işlemi aslında en çok zaman alan işlemdir. Ambalajlanacak malzemelerin orta ve az seviyede olması işlemleri bir gün içerisinde halletmemizi sağlamaktadır. Eşyalarınızın çok olması halinde işimizde titiz davrandığımız için bu işlem ikinci güne sarkabilmektedir.

Öncelikle kırılması ihtimal olan eşyalarınız beyaz özel bir kâğıt ile sarılmakta sonrasında karton kutulara yerleştirilmektedir. Beyaz eşyalarınız ise bir diğer önemli çizilmemesi ve herhangi bir şekilde darbe almaması gereken eşyalardır. Bu nedenle özel olarak ithal edilen pet graft karton aracılığı ile beyaz eşyalar korunma altına alınır. Ambalajlama işlemleri eşyaların güvenliğini sağladığı için tamamı ile bizler tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı günlerce kutu arama derdine düşmenize gerek kalmayacaktır.

Sonrasında hızlı ve güvenli bir şekilde taşıma işlemi sonlandırılır. Bulunulan adreste sizlerden birinin yardımı ile getirilen eşyalar dilediğiniz yerlere yerleştirilir. Yerleştirilen ürünler sırasında size danışılır ve istediğiniz durum uygulanır. Hizmetlerimizin fiyatı eşyalarınızın miktarına ve gidilecek yolun uzunluğuna göre değişmektedir. Bundan dolayı ücret hesaplamaları için öncelikle sizlere bir ekspertiz yönlendirilir. Bu ekspertiz aracılığı ile hesaplamalarınız yapılır ve sizden onay almamız halinde eşyalarınız için işlem başlatılmış olur.

Firmamız kaliteli hizmetlerine rağmen en uygun ücretlerle nakliye hizmeti vermektedir.

İstanbul' un en kapsamlı derneği olan İSTEEND yani İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneğe' ne üye olan firmamız en kaliteli hizmeti çok daha uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Sizde eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bir an önce bizlere ulaşınız.

 

Firma İletişim Bilgileri
İTİMAT NAKLİYAT
Telefon
:
0212 213 23 90
Faks
:
0212 212 28 42
Gsm
:
0507 52149 49
E-mail
:
info@itimatnakliyat.com
Firma Fotoğrafları
  • Araçlarımız
    Araçlarımız
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği