Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

İSTANBUL NAKLİYAT LTD ŞTİ
Üye Numarası : 29

1996 yılında bu sektöre atılan firmamız gün geçtikçe yaptığı faaliyetlerden günümüze kadar tecrübe edinerek ve hataların en aza indirgeyerek size kusursuz bir görünüş yaratmak için sizlere tüm gayretimizle çalışıyoruz.

İstanbul Nakliyat; Hızlı, güvenli, sorunsuz bir şekilde nakliyat işlemlerini uzman çalışanları tarafından Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Kurumsal Nitelik Taşımacılığı, Banka Nakliyat ve Fuar Taşımacılığı olarak nakliyat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca firmamız eşyalarınızın daha iyi bir yerde muhafaza edilebilmesi için saklama çeşitlerimiz mevcuttur. ‘’ Her nakliyat depolama olanağı sunar ‘’ dediğinizi duyar gibiyiz.

Fakat İstanbul Nakliyat; Eşya, büro, fabrika, dosya sigortalı depolama fırsatı ile size hizmet vermekteyiz. Bu saklama esnasında anahtarı sadece ürünün sahibinde olacak şekilde güvenli bir şekilde teslimat ve korunma olanağı sunulmaktadır. Büro eşyalarının muhafaza edilmesi gibi diğer araç ve hırdavatları korunması özenle dikkatle yapılacağından saklama öncesi ister alanı incelemek için gelebilir isterseniz de sitemizde göz atabilirsiniz. Bunları yaptığımızda ekstra bir ücret talep etmeksizin şirketimizin vizyon ve misyon anlayışında siz değerli müşterilerimize elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

İstanbul Nakliyat, özellikle Maltepe ve çevresinde referanslarımız dâhilinde yaptığımız işten emin ve hedef kitleye sorunlarının çözümlerinde yardım olacak şekilde faaliyetleri sürdürmekteyiz. Modern ve profesyonel bir çalışma ile son derece teknoloji çalışma aletlerimizle yaptığımız nakliyattan haberiniz olması, içinizin rahat etmesi için çalışıyoruz. Tüm bunlar olurken siz ister yerinizde olun isterseniz meşgul olmak üzere bir işiniz olsun, siz bilgilendirilmeden en ufak bir işlem başlatılmamaktadır. "Evden eve nakliye hizmeti" ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından evden eve nakliyat sektöründe eğitimci olmuştur.

Şirketimiz, yapılacak olan taşımada taşınacak eşyaları uzman çalışan personelimiz dâhilinde bir adım öncesinde hacim, boyut ve ağırlık olarak ölçüsü alınır ve ona göre Depo ve taşıtlarımıza yerleştirme işlemi haberiniz dâhilinde olur. Bu depolama işlemleri sırasında son derece beşeri güvenlik ve kamera güvenlik sistemiyle eşyalarınız; Sel, yangın, rutubet ve beşeri zarardan korunması için çalışmaktayız. Yukarıda da dediğimiz gibi yapacağımız her faaliyetten müşterilerimiz haberleri olmaktadır. Çünkü habersiz yapılan işlemlerde sorumluluk almak daha risk oranı barındırır.

İstanbul Nakliyat, firmamız aynı zamanda önceden bizimle çalışmamız olan hedef kitlenin bizim hakkında bilgi alması için İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği üyeliğimiz bulunmaktadır. 

Firma İletişim Bilgileri
İSTANBUL NAKLİYAT LTD ŞTİ
Adres
:
altıntepe mh özipek sok no 11 74
Telefon
:
444 29 08
Faks
:
216 380 48 42
Gsm
:
0532 402 38 32
E-mail
:
info@istanbulevdeneve.com
ETİLER ŞUBESİ
Adres
:
Nispetiye caddesi no 70 etiler beşiktaş PK:34337
Telefon
:
0212 266 48 37
Gsm
:
0533 332 34 36
E-mail
:
info@istanbulevdeneve.com
DEPO
Adres
:
fındıklı mah atatürk caddesi no 235 maltepe pk:34854
Telefon
:
0850 800 18 24
Gsm
:
0532 360 64 90
E-mail
:
erhan@istanbulevdeneve.com
Firma Fotoğrafları
 • Asansörlü Taşıma
  Asansörlü Taşıma
 • Parsel Eşyalar İçin Panelvan Aracımız
  Parsel Eşyalar İçin Panelvan Aracımız
 • Araçlarımız
  Araçlarımız
 • Araçlarımız & Asansör
  Araçlarımız & Asansör
 • Depolarımız
  Depolarımız
 • Asansörlü Eşya Taşıma
  Asansörlü Eşya Taşıma
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği