Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

horoz nakliyat
Üye Numarası : 156

Horoz nakliyat ve taşımacılık hizmetleri,1980 yılında evden eve nakliyat ve taşımacılık uygulamasında en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için horoz nakliyat kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden firmamız lojistik altyapısını sürekli yenilemektedir. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile oluşan uzman kadromuz siz müşterilerimiz daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti, içerisindeyiz.

Web sitemizi veya sabit telefon numaralarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Taşımacılık ve nakliyat sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Horoz nakliyat ve taşımacılık faaliyetlerinde önemli olan bir noktada eşyaların sigortalı taşınmasıdır. Firmamızın hizmete başladığı tarihten itibaren siz değerli müşterilerimizin istekleri ön planda tutulmuştur. Eşyalarınızın miktarına göre size en uygun teklifi vererek en uygun hizmeti zamanında amaçlanmıştır. Eşyalar araca yüklendiği andan sonra yine en kısa zamanda yeni adresinize ulaştırarak kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yurt İçi Yurt Dışı Parsiyel & Kople Eşya Taşımacılığı

Zirveden hiç düşmeyen nakliyat ve taşımacılık firmamız her zaman bu şekilde devam edip alt sıralara inmemek en mühim hedefimizdir. Verdiğimiz bilgiler kesinlikle kafanızda hiçbir şekilde soru işareti bırakmayacaktır saygın ve güler yüzlü personellimiz size en önemli konular hakkında bilgi vermeye özen göstereceklerdir. Horoz nakliyat ila Güvenli taşımacılık sizlerin eşyalarına gerek görünen gerekse görünmeyen eşyalarınıza sorunlar çıkmaması için hangi eşya nakliye esnasında nerede taşınması son derecede dikkat ve özen göstermektedir.

Horoz nakliyat & taşımacılık 100 % 100 müşteri kalitesiyle 34 yıldır faaliyet gösteren firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunmaktadır kadromuz ulusal kalite standartları çerçevesinde uzman deneyimi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Horoz nakliyat ve taşımacılık 34 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır. Eşyalarınız horoz nakliyat ve taşımacılık güvencesi altındadır. Dünden bugüne siz değerli müşterilerimiz için daha kararlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız. Evden eve uzman incelemesi elemanımız eşyalarınızı görmek ve elemanları kamyon tipini bu eşyaya göre belirlemek üzere görevlenir. Genellikle her ekipte mont ör elemanları ağır yük elemanları taşımada görev alacak eleman seçer. Bazı ekiplerde hassas paketlemede bayanlar çalışır. 

Firma İletişim Bilgileri
horoz nakliyat
Adres
:
Bağdat Cad 177/24 maltepe
Telefon
:
02163701216
Faks
:
02164427101
Gsm
:
05072135501
E-mail
:
elifmemo36@hotmail.com
Firma Fotoğrafları
 • Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
 • Horoz Nakliyat Ofis Taşıma
  Horoz Nakliyat Ofis Taşıma
 • Horoz Nakliyat Kaliteli Taşımada İmzamız . Mutluluğunuz Olsun
  Horoz Nakliyat Kaliteli Taşımada İmzamız . Mutluluğunuz Olsun
 • Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
 • Horoz Nakliyat
  Horoz Nakliyat
 • Horoz Nakliyat Ambalaj Ve Kolileme
  Horoz Nakliyat Ambalaj Ve Kolileme
 • Horoz Nakliyat Araç Yükleme
  Horoz Nakliyat Araç Yükleme
 • Horoz Nakliyat Parsiyel Taşıma
  Horoz Nakliyat Parsiyel Taşıma
 • Horoz Nakliyat Depolama
  Horoz Nakliyat Depolama
 • Horoz Nakliyat Ev Eşyası Paketleme
  Horoz Nakliyat Ev Eşyası Paketleme
Firma Yorumlar
mehmet akman
Yorum Tarihi
09.11.2015
herkese tafsiye ediyorum taşındık memnun kaldık horoz nakliyat çalısanlarına teşekürler
mehmet akman
Yorum Tarihi
09.11.2015
istanbul izmir nakliyesi için anlastıgımız horoz nakliyat ın bize vermiş oldugu hizmetten dolayı çalısan tum ekiplerıne sonsuz teşekürler
amasya
Yorum Tarihi
01.10.2015
ağustos ayında amasya´ya tayinim çıktı ve eşyaları güvenli bir firmayla göndermek istediğim için sitenizde logosunu gördüğüm Horoz Lojistik firmasını aradım ve bu bildiğimiz Horoz Lojistik firması mı diye tereddüt ettim ancak telefonda görüştüğümüz kişi doğru olduğunu söyledi ve eşyaları göndereceğimiz tarih ve ücret konusunda anlaştık. Ancak eşyaları göndereceğimiz gün adı sanı duyulmamış bir firma kamyonu geldi, neyse dedim en azından Horoz Lojistik gönderdi diye birşey söylemedim. bu kamyonla gelen arkadaşlar eşyaları seri ve titiz bir şekilde paketleyip kamyona yüklediler, amasya´ya da mı siz gideceksiniz dediğimde hayır ordada profesyonel bir ekip var dendi, ertesi gün sabah erkenden araç amasya´daki evimize geldi ancak profesyonel denilen ekip şehirde kaba eşya taşıyan hamallardan oluşuyordu, eşyaları indiren ekip aynı zamanda eşyaları sarılı oldukları ambalaj malzemelerinden çıkarırken o kadar dikkatsiz ve acemice yaptılar ki mobilyaların tamamı çizildi (ambalajları tornavidayla yırtıyorlar haliyle çiziliyor) birkaç kez uyarmama rağmen kaba malzeme hamalı adamlarada diyecek birşey yok. ayrıca mobilyaları kamyon şoförü kurdu ve her parça eşyada bir eksiklik var beyaz eşyaya hiç dokunmadı bile yola gidecem diye... güya sorunla uğraşmayalım diye firma seçerken o kadar seçici olmama rağmen yaşadıklarıma bakar mısınız,
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği