Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

HEKİMOĞLU NAKLİYAT
Üye Numarası : 151
HEKİMOĞLU NAKLİYAT
Web Adresi www.hekimoglunakliyat.com.tr
Şehir Kartal
Telefon 444 6 431

Hekimoğlu Nakliyat Tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte, evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için A'dan Z'ye bütün beklentilerinize kaliteli hizmet anlayışımızla ve müşteri memnuniyeti esaslı çalışma biçimimizle hizmet sunmaktayız. Bu bağlamda; çoğu birey için zorlu ya da yorucu olarak kabul edilen tüm düşünceleriniz, titiz çalışma odaklı hizmetimiz aracılığı ile çok daha eğlenceli bir hal alarak değişme sağlayabilmektedir.

Gelişen döneme göre yepyeni hizmet sunumlarımızı da çağa uygun nitelikler dâhilinde tüm müşterilerimize sorunsuz olarak sağlayabilmekteyiz. Bu bağlamda; Türkiye genelinde bir hizmet yelpazesi ile tüm nakliye ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak sağlayabilmekteyiz. Ayrıca; hızlı ve pratik olarak gerçekleştirilen nakliye hizmetimiz sayesinde, yorulmadan taşınma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlarla birlikte; yeni döneme göre her geçen gün daha da büyük bir ivme kazanarak sunmakta olduğumuz nakliye hizmetimiz ile çok daha güvenli ve kaliteli bir taşınma faaliyetleri elde edebilmeniz oldukça mümkündür. Aynı zamanda; her keseye uygun ekonomik ödeme seçeneklerimiz ile de, çok daha masrafsız bir nakliye hizmeti alımlarınız rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.

Bunların yanı sıra; ücretsiz olarak sağlayabileceğiniz danışmanlık hizmetimiz ve uzman incelemesi hizmetimiz ile de öğrenmek istediğiniz her konuda arzu ettiğiniz her vakitte cevap bulabilme ayrıcalıklarınız da firmamız tarafından sağlanabilmektedir. Bu bağlamda; taşınma faaliyetleri konusunda rehber ihtiyaçlarınızın da giderilebilmesi ile gönül rahatlığı ile hizmet alımlarımızdan yararlanabilmektesiniz.

Bunlara ek olarak; İstanbul ili içerisinde ve şehirlerarası taşımacılık hizmetlerimiz ile sorunsuz ve eksiksiz taşınma eylemleriniz için güven odaklı bir hizmet kalitesini de tüm müşterilerimize sorunsuzca sunabilmekteyiz. Ayrıca; depolama, eşya paketleme ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile de, huzurlu bir nakliye hizmeti alımlarınızı tam anlamıyla tüm müşterilerimiz için sağlayabilmekteyiz. Bu bağlamda; karşılıklı güven anlayışı ile sunulmakta olan hizmetlerimiz aracılığı ile sorunsuz bir taşınma faaliyetleri elde edebilmektesiniz.

Benzer nitelikte; evden eve ya da ofis taşınmalarınız için de elverişli bir nakliye beklentilerinizi güvenle gerçekleştirebilen firmamız ile huzur içinde nakliye hizmetlerinden en karlı olanaklar dâhilinde yarar sağlayabilmeniz de son derece mümkündür. Bu bağlamda; öncelikle müşteri memnuniyeti ve güven temeline dayalı bir nakliye hizmetine de sorunsuzca sahip olabilmeniz de oldukça mümkündür.

Bunlarla birlikte; tüm taşınma ihtiyaçlarınızda yanınızda olan firmamız ile birlikte, titizlikle yürütülen hizmet olanaklarına da rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Ayrıca; arzu ettiğiniz her vakitte erişebilme imkânları da bulabileceğiniz firmamız İSTEEND üyesidir. Seçkin ve güvenilir nakliye beklentileriniz için, firmamız beklentilerinizin tam karşılığını rahatlıkla sunabilmektedir.

Firma İletişim Bilgileri
HEKİMOĞLU NAKLİYAT
Adres
:
Atalar caddesi , Ayyıldız sok No: 4 /B KARTAL İST
Telefon
:
444 6 431
Gsm
:
0532 490 88 43
E-mail
:
hekimoglunakliyat22@hotmail.com
Firma Yorumlar
MUHAMMET BAKİ MİNAZ
Yorum Tarihi
31.03.2016
firma değil sanki çete, sözleşmemiz olduğu halde eşyalarımızın üçte birini bıraktı. 5-6 parça harici hiç bir eşyamızı sarmadı eşyalarımı kırıyor lake mobilyalarım hepsi çizildi ve kırıldı çekmeceleri merdivenlerde düşürmeler. hakaret ve saygısız davranışlar anlaştığımız ücretin çok üstünde bir ücret isteme.. ve zorla alma AKLI OLAN BU FİRMA İLE ÇALIŞMAZ
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği