Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

HALİTOĞLU Evden Eve Nakliyat
Üye Numarası :

Kaliteli hizmetler arkasında planlı ve donanımlı altyapıları destek sağlayan ara birimlere ihtiyaç oluşturmakta Halitoğlu nakliyat alanında kurumsal hizmetler veren bir firma olarak her ayrıntıyı tek tek hesaplamakta ve mükemmel çözümler ortaya çıkarmaktadır. Doğru taşımacılık hizmetlerinin verilmesi için ücretsiz ekspertiz hizmetleri sunulmakta ve taşınacak eşyalarla ilgili ayrıntılı fizibilite raporları çıkarılabilmektedir. Bu sayede yapılan programlarla, taşıma anında aksaklıkların yaşanma olasılığı minimuma düşmekte ve tüm çalışmalar hızlı olmasının yanında çok da güvenli bir şekilde ilerleyebilmektedir. Çıkarılan raporlarda eşyaların büyüklükleri, cinsleri, çoklukları hatta farklı tüm gereksinimleri hesaplanmakta eşyalarınızın güvenli yolculuk yaparak yeni adresine ulaşması uzaklığa bağlı olsa da bazı durumlarda sadece birkaç saatinizi alan bir işlem olabilmektedir.

Ev, ofis, hastane, fabrika, mağaza, fuar gibi taşımacılık hizmetleri veren Halitoğlu nakliyat şehir içinde gösterdiği başarıyı şehirlerarası hizmetlerde de göstermekte verdiği tüm hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmaktadır. Çağrı merkezine ulaşan her istek karşısında operatörler bilgilendirmeler sunmakta ücretsiz ekspertiz hizmetleri ile de ortaya net fiyatlar koyulabilmektedir. Bu fiyatlar karşılığında müşterinin onay vermesi halinde gerekli hazırlıklar yapılmakta gerekli teyit alındıktan sonra taşıma işlemi için verilen adrese planlanan gün anında ulaşılabilmektedir. Ev taşımacılığı hizmetlerinde hassas eşyalar bulunabilmekte sorunsuz bir şekilde varacağı adrese ulaşabilmelerini sağlayabilmek amacı ile ambalajlama hizmetleri profesyonel titizlik içinde tamamlanmaktadır.

Araçlar içerisinde yapılan istiflemeler sırasında da bu tip hassas eşyalar farklı bir şekilde konumlandırılmakta her türlü olumsuz sonuç karşısında gereken tedbirler alınmaktadır. Ofis taşımacılığı hizmetlerinde de sektöründe lider olan Halitoğlu nakliyat fiyat aralığı çok yüksek olan elektronik cihazlarınızda ya da her türlü ofis eşyanızı durumlarının gerektirdiği metotlarda paketlemekte varacağı adres ne kadar uzak olursa olsun gerekli özenin gösterilmesi ile sorunsuz hizmetler ortaya çıkabilmektedir. Her türlü kurum ya da kuruluşların taşınma işlemlerinde pratik, güvenli ve hızlı hizmetleri ile firma güvencesi altında taşımacılık hizmetleri vermektedir. Geniş araç filosu içerisinde tüm eşya kapasitelerine uygun iç hacimlere sahip araçlar bulunabilmektedir. Araçların iç dizaynları taşımacılık yapabilmek için özel olarak tasarlanmakta, paneller veya kalın izolasyon malzemeleri kullanılarak eşyaların herhangi bir çarpma, düşme oluşturarak zarar görmesi engellenebilmektedir. Mağaza taşımacılığı alanında verilen taşımacılık hizmetlerinde de iç dizaynda askılıklar yapılan düzenlemeler ile elbiseler kırışmadan varacakları yeni adrese ulaşabilmektedir. Teknolojinin getirdiği yeniliklerle araç filosu içerisinde bulunan asansörlü araçlar sayesinde taşımacılık hizmetleri pratiklik kazanabilmekte, hız ve emniyet bir arada kullanılan hizmetlerle özellikle dar ve biçimsiz merdivenlerle ulaşılmaz hale gelen konutlarda ideal çözümler oluşturulmaktadır.

Piyano, çelik kasa hatta tüm değerli eşyalarınızda da tecrübe ve yeni metotları birleştirerek ideal hizmetler oluşturan Halitoğlu nakliyat her alanda ihtiyacınız olan profesyonel desteği bulabileceğiniz bir adres olarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Evden eve nakliyat alanında hizmetler veren firma taşıdığı tüm eşyalara sigorta sağlamakta oluşacak her türlü sorun firma güvencesi altında çözülebilmektedir. Kaliteli hizmetler her alanda sorunsuz ve başarılı hizmetler ortaya çıkarmaktadır. Yılların verdiği bilgi ve birikimleri teknoloji ile buluşturan firma taşımacılık alanında sorunsuzluğu ile oluşturduğu müşteri memnuniyetlerini referans olarak kullanabilmektedir. Ambalajlama en çok önem verilen hizmetler arasında yer almakta taşınacak eşyanın cinsine ve büyüklüğüne göre farklı paketleme seçenekleri her zaman bulunabilmektedir. Yapılan ön araştırma esnasında belirlenen ambalajlama malzemeleri ile eşyalarınızda çiziklerin dahi oluşması durumu şansa bırakılmamaktadır. Taşınmalar sırasında yaşanan hasarlar eşyalara verilen sigorta hizmetleri ile garanti altına alınmakta firma kendisine ve verdiği hizmetlere karşı öz güvenini bu şekilde belgelendirmektedir.

Firma İletişim Bilgileri
HALİTOĞLU Evden Eve Nakliyat
Adres
:
baglarbaşı mah inönu cad no 40/a maltepe istanbul
Telefon
:
0216 370 41 06
Faks
:
0216 399 10 31
Gsm
:
0532 367 64 43
E-mail
:
osmanhalitoglu@gmail.com
Firma Yorumlar
Tamer Baysal
Yorum Tarihi
11.05.2016
Merhaba Ankara dan istanbula evimi taşıdılar, Oldukça uzman ve deneyimliler , ambalajları yeni , kirli battaniye varil falan kullanmıyorlar, şehiriçi rahatlığında şehirler arası ev taşıdık sağolsunlar. Teşekkür ederim hepsine
İzmir İstanbul Arası Nakliyat
Yorum Tarihi
25.10.2014

Taşinma işlemlerimi Halitoglu nakliyat Osman beyle gerçekleşirdim gayet profesyonel ve düzgün bir işlemle evimi İzmir deki adresime taşittim ....

Onur Yalmanoglu

Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği