Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Hacıoğlu Nakliyat
Üye Numarası : 014
Hacıoğlu Nakliyat
Web Adresi www.hacioglunakliyat.com.tr
Şehir Ataşehir
Telefon 444 3 052

Hacıoğlu Nakliyat 1987’de kuruluşunu tamamlamış ve o zamandan bu yana istikrarlı bir şekilde kusursuz hizmet anlayışıyla değerli müşterilerinin evden eve nakliyat taleplerine cevap vermektedir. Faaliyet alanı evden eve şeklinde sınırlı kalmayıp ofisten ofise, kamu kurumlarına, okullara, imalathanelere deneyimli kadrosu ve modern taşıma araçlarıyla hizmetini sürdürmektedir. Çalışma ilkesi; öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Firmanın misyonu ise müşteri memnuniyeti odaklı, sorumluluk bilincini hakkıyla yerine getiren, üstün kalite hizmet sunmak şeklindedir. Vizyonu oldukça gelişmiş olup taşımacılık sektöründeki son gelişmeleri yakından takip etmektedir. Personeli konusunda eğitimli olup müşteri memnuniyetini esas alarak her türlü danışmanlık konularında da yardımcı olmaktadır. Evrensel hukuk kuralları içinde ahlaki çalışmayı prensip edinerek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerine dürüst bir hizmet sunmayı hedef edinmiştir.

Evden eve nakliyat ya da ofis, kurumlara olan taşımacılık dışında da faaliyet alanları söz konusudur. Bu açıdan taşımacılık sektöründe uzmanlığını sürekli geliştirerek faaliyet alanlarını da çeşitlendirmektedir. Bu minvalden hareketle şehirlerarası yük nakliyatı da gerçekleştirmektedir. Ayrıca fuar standı nakliyatı, sahne sistemleri, dershane, paket gıda, depo, mağaza, finansla kurumlar, hastane, okul taşımacılığı faaliyetleri için de arayabilirsiniz. Emlak danışmanlığı hizmeti de mevcuttur.

Evden eve nakliyatta tüm eşyalarınıza büyük hassasiyet gösterilmektedir. Paketleme işleminden araca yüklenmesine kadar geçen süreç büyük bir titizlik içinde gerçekleştirilmektedir. Mobilyalarınız, muhtemel kırılma riski taşıyan eşyalarınız sizin kadar Hacıoğlu Nakliyat’ın da hassasiyetidir. Gerektiğinde daha iyi fiziki eşya korumalarıyla araca yerleştirilir ve hedef noktaya ulaştırılır. Çiçekleriniz ebatlarına göre fıçılara, tablo gibi değer verdiğiniz eşyalarınızsa battaniye gibi tekstil dokumalara sarılarak özenle yüklenip taşınmaktadır.

Eşyalarınız araca çıkarılıp ve indirilirken güven içindedir. Şehirlerarası taşımacılık konusunda da aynı titizlik söz konusudur. Ayrıca Türkiye’nin her köşesine nakliyat işlemini gerçekleştirmektedir. Aynı taşıma hassasiyeti ofis taşımacılığında da söz konusudur. Zira ofis malzemeleri zarar görmeden hassas bir şekilde taşınmalıdır. Bir diğer nakliyecilik hizmeti de depolamadır. Depolama işlerinde kaliteli hizmetiyle müşterilerin beğeni ve takdirlerini toplamıştır. Depolanacak eşyalar koli, köpük, ip ve fıçı şeklinde uygun bir biçimde ambalajlanarak depolamaya bırakılır. Ayrıca paketleme ihtiyaçlarınız için de arayabilirsiniz.

Araç filosu güçlü teknik özelliklerle donatılmış olup yükün hacmine göre konteyner ve araç model seçimleri yapılmaktadır. Firmanın referansları ise en üst düzey firmalardan şahsi taşımacılığa kadar çok zengin bir içeriğe sahiptir. Özel ve resmi kurumların yansıra şahsi taşımacılık hizmetinde de birçok ünlünün nakliyatını gerçekleştirmiştir.

Hacıoğlu Nakliyat aynı zamanda İSTEEND (İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği) üyesidir.

Firma İletişim Bilgileri
Hacıoğlu Nakliyat
Adres
:
Şükran Sok. Hicret Apt. No:23 / 1 Ataşehir İSTANBUL
Telefon
:
444 3 052
Faks
:
0 216 577 12 59
Gsm
:
0 532 342 89 99
E-mail
:
info@hacioglunakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği