Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

İSTEEND ile FSM buluşması
İSTEEND ile FSM buluşması

FSM Demirbaş otomotiv ev sahipliğinde, ilk iftar programını düzenleyen İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) üyeleri ile birlikte Maltepe Cevahir Hotelde buluştu.
 
FSM Demirbaş otomotiv ev sahipliğinde, ilk iftar programını düzenleyen İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği (İSTEEND) üyeleri ile birlikte Maltepe Cevahir Hotelde buluştu.
200 civarından üyenin katıldığı iftar programı İstanbul genelinde hizmet veren Evden eve Nakliyeciler sektörünün ilk buluşması oldu.
 
YENİ BİR OLUŞUM
İstanbul genelinde Evden eve taşımacılık ve şehirlerarası nakliye yapan şirketler, güç birliği yaparak İSTEEND dernek çatısı altında birleştiler 
Çok sayıda firmanın bir araya gelerek kurduğu Evden eve Nakliyeciler Derneği, sektördeki standartların oluşturulmasına katkıda bulunarak merdiven altı firmalarla mücadele edecek.
 
EVDEN EVE NAKLİYECİLER SEKTÖRÜNDEN GÜÇ BİRLİĞİ
Toplu taşıma sektörünün yakından tanıdığı ve esnafın dostu olan FSM Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş’ın da tavsiye kararı ile Dernek kurduklarını belirten İSTEEND Başkanı Davut Ukan, Evden Eve nakliyeciler sektörüne bir standart getirmek istediklerini kamu ve özel kurumlar ile koordine içinde iş birliği yaparak ülke ekonomisine katkı sağlayacaklarını söyledi.
Başkan Davut Ukan,Yetki belgesi olmayan, mesleki eğitimden yoksun, standart dışı araçlarla taşımacılık yapan merdivenaltı firmalar, sektörümüz için önemli sorunların çıkış kaynağını oluşturmaktadır. Bizler, evden eve nakliye firmaları olarak güç birliği yaptık ve dernekleştik. Amacımız, hem kayıt dışıyla mücadele etmek, hem de sektörümüzdeki standartların uygulanmasına katkıda bulunmak. Ayrıca, tüketicilere taşınırken bilinçli bir tercih yapmaları noktasında da dernek olarak çalışmalarda bulunacağız. dedi.
Ekmeğimizi, emeğimizi birlik, beraberlik içinde garanti altına alacaklarını söyleyen Başkan Ukan, Ulaştırma Bakanlığından büyük destek aldıklarını, İftar programına büyük destek veren FSM Demirbaş yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş’a da çok teşekkür ediyorum,dedi
İSTEEND Başkanı Davut Ukan, Dernek kurulması yönünde tavsiyede bulunan Mustafa Demirbaş’ın, aynı zamanda toplu ulaşım sektörünün çok yakından tanıdığı ve güven duyduğu değerli bir isim, dedi.
 Haksız rekabet yapan ve yetki belgesi olmayan firmaların korsan çalışmaları ile ilgili büyük çalışma başlatacaklarını belirten Başkan Ukan, üyelerden destek istedi..
 
FSM DEMİRBAŞ OTOMOTİVDEN DESTEK
Evden eve Nakliyeciler sektörüne hizmet veren kişi ve kurum firmaları ile bir arada olmaktan  mutlu olduklarını söyleyen FSM Demirbaş yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, Davut Ukan ile toplu ulaşım sektöründe bulunmasından dolayı tanıştıklarını, kişi olarak değil de Dernek çatısı altında bulunursanız sektörünüze destek olacaklarını belirterek, Derneğin oluşmasında beraber fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.
 
FSM Demirbaş otomotiv olarak Temsa otobüsleri Türkiye bayiliği ile birlikte, 2013 yılında FORD TRUCKS Kocaeli bayiliğini de aldıklarını belirten Mustafa Demirbaş,bundan böyle İstanbul,Ankara ve Kocaeli illerinde hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.Koceli’nde inşaatı devam eden tesisleri Ağustos ayında hizmete açacaklarını söyleyen Mustafa Demirbaş,inşallah burayı hep birlikte açacağız,dedi.
 
İSTEEND ÜYELERİNE ÖZEL KAMPANYA
Demirbaş otomotiv yönetim kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, FORD Kamyonların İSTEEND üyelerine özel olarak yeni bir kampanya düzenlediklerini, kamyonların garanti süresinin 2 yıl olduğunu,bunu 3 yıla çıkardıklarını,sınırsız kilometre olduğunu, aracın %100’ne kredi çıkarıldığını, 60 aya kadar vade yapıldığını, ilk senenin taksitlerinin az ve esnek ödeme planı olduğunu, esnafların istekleri doğrultusunda diğer yıllardaki kredilerin artarak devam edeceğini belirtti.
 
Demirbaş, Akbank Ihlamur kuyusu şubesi  işbirliği ile Kampanyadan faydalanmak isteyen esnafların Kamyon alımları için kampanya süresi olan 24 Temmuz-30  Eylül arası FSM Demirbaş otomotiv Sancaktepe ofisine yapılması gerekmektedir,dedi.
 
Mustafa Demirbaş, Kamyoncu esnafın menfaatine olacak, bütün projeleri destekleyeceklerini, kampanyanın hayırlı olmasını dileyerek, davetlilerin mübarek Ramazan bayramını kutladı
FORD TRUCKS yetkilileri ile sektör basınının da hazır bulunduğu iftar programında Kaçkar Televizyonu genel koordinatörü Metin Ruşen ve ekibi çekimler yaparak, Evden eve Nakliyeciler sektörüne destek oldu.
 
Program, Ford kamyon alan firma temsilcilerine verilen plaket töreninin ardından sona erdi.İftar programına katılan Ford otomotiv AŞ. Kamyon yurtiçi satışlar md. Berk Mumcu,yaptığı konuşmada sektöre gereken desteği verileceğini belirterek, firma hakkında bilgi verdi.

Teklif Formu
ÖNEMLİ DUYURU
Müşterilerimizin Dikkat´ine
Müşterilerimizin Dikkat´ine İSTEEND olarak sadece bize üye olan firmalar´dan sorumluyuz. yalnız üye firmalarla sitemiz üzerinden ulaşmanız ve anlaşma yapmanız durumunda oluşabilecek her hangi bir olum...
Tüm Duyurular
İstanbul / TÜRKİYE
20 Nisan 2019, Cumartesi
Hava Durumu
Mesafe Hesaplama
Şehirler Arası Mesafe
Yazılar
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği