Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

FSM Demirtaş´tan Evden eve nakliyecilere Destek
FSM Demirtaş´tan Evden eve nakliyecilere Destek

FSM Demirbaş'tan evden eve nakliyecilere destek

Tarih31 Temmuz 2014, 12:49

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği, kurulmasının ardından Ford Trucks Bayisi FSM Demirbaş ile düzenlediği ilk iftarda üye ve nakliyecilerle buluştu.


Yeni kurulan İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği, FSM Demirbaş Otomotiv’in düzenlediği iftar akşamında üyeler ve taşımacılarla buluştu.  İstanbul Cevahir Otel’de düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 200 davetli katıldı. Gecede Ford Otosan’ın yeni bayisi FSM Demirbaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demirbaş, – İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği  - Yönetim Kurulu Başkanı Davut Ukan ve Ford Otosan Kamyon İş Birimi Satış Müdürü Hüseyin Berk Mumcu konuşma gerçekleştirdiler.
 
Mustafa Demirbaş, konuşmasında 1991 yılında BMC ve Nissan bayisi olarak otomotiv sektörüne girdiklerini, 1999 yılına kadar Ankara’da faaliyette bulunduğunu belirterek o tarihten sonra İstanbul’da da aktif bir şekilde yer aldıklarını vurguladı ve şu açıklamalarda bulundu:  
“1999 yılında İstanbul da da ofis açarak ÖHO sektörüne girdik. ÖHO olan arkadaşlar bizi o tarihten beri tanırlar. Bayiliğini yapmış olduğumuz firma ekonomik nedenlerle kapandı. İnşallah tekrar açılır. FSM olarak biz de 2013 Mart ayında Temsa otobüsleri Türkiye bayiliği ve 2013 Aralık ayında da Ford Truck Kocaeli bayiliğini aldık. Bundan sonra üretimleri Türkiye de yapılan bu iki güzide marka ile sizlere İstanbul, Ankara ve Kocaeli illerinde hizmet vermeye çalışacağız. Temsa marka otobüsleri İstanbul Sancaktepe de Tem otoyolunun kenarında bulunan 11.000 m2lik tesisimizde, Ford marka kamyonları da Kocaeli Kartepe D 100 karayolu üzerinde bulunan 12.750 m2 açık alan 3.000 m2 kapalı alanı olan ve inşaatı halen devam eden 4S plazada hizmet vereceğiz. İzmit tesisimiz Ağustos ayında hizmete girecek. Açılışını da inşallah hep beraber yapacağız.

Derneğe  özel kampanya 
İstanbul evden eve nakliyeciler derneği başkanı olan Davut beyle otobüs alışverişlerimizden dolayı tanışıyoruz. Kendisi bizim Ford bayisi olduğumuzu görünce sizin camiadan bahsetti. Sizlerde çok araç olduğunu bizim ne yapabileceğimizi sordu. Ben de tek tek bir şey olmaz ancak bir araya gelirseniz bir kampanya yapabileceğimizi söyledim. Bu konuşmamızdan 3-4 ay sonra bana gelerek yeni oluşumunuzdan bahsetti. Ve sizden derneğiniz için bir kampanya yapmamızı rica etti. Biz de sizler için FSM Demirbaş olarak bir kampanya yaptık. İnşallah hayırlı olur. Bu kampanyamızda bize destek veren Akbank’a ve kampanyayı yürütecek olan Ihlamur kuyu şubesi müdürü ve personeline ayrıca Ford otosan yetkililerine çok teşekkür ediyorum.

Teslimat yapılan firmalara teşekkür

Konuşmama burada son verirken Ford kamyon bayiliğini almış olduğumuz bu 7 aylık sürede bizden ilk parti 50 adet ikinci parti 40 adet olmak üzere toplam 90 adet kamyon alımı yapan Kar Grup firmasının sahibi Sn. Osman Üçüncü Bey ile oğulları Şenol ve Erol Üçüncü beylere, yine bu süre zarfında hem arkadaşım hem müşterilerim olan, Gökay Madencilik sahibi Şükrü Teneş beye, Özkartallar sahibi Muhibbi Kartal beye, Netlog lojistik sahibi Şahap Çak beye, Uğur Nakliyat sahibi İbrahim Ayılmazdır beye, Aybir nakliyat sahibi Adem Ayılmazdır beye, yine bu sürede firmamızı ve ford araçlarımızı tercih eden ve Kocaelide bulunan Karser İnşaat, Birlik Lojistik, Göğüser İnşaat, Gürbulak Nakliyat, İzaydaş, Kavanlar İnşaat, Hedef Trans, FMY Yaşaroğlu hafriyat, Özalp Temizlik firma sahiplerine huzurlarınızda teşekkür ediyorum."

İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği  Yönetim Kurulu Başkanı Davut Ukan ise  iki aylık yeni bir dernek olduklarını belirterek “ Derneğimizi gerçek işletme enerjsi ile kurduk. Bu sektörle ilgisi olmayan şahıslar sektörde gerçek çalışan ve emek verenlerin emeklerini yüksek komisyonlar ile alıp hiçbir yatırım yapmadan sömürmekteydiler. Bizler K3 yetki belgesi ile yetkilenmiş işletmeleriz. Derneğimizin katkıları ve birlik beraberlik içinde daha iyi yerlere ulaşacağız. 17 Ağustos’ta kurultayı ve ilk seçimi olacak. Bu akşam burada olmamızda büyük katkıları bulunan Mustafa beye’de ayrıca teşekkür ederiz.” dedi. Ford Otosan Kamyon İş Birimi Satış Müdürü Hüseyin Berk Mumcu ise Ford Otosan’ın kamyon alanındaki nüfuzu ve Pazar payına değinerek “ Ford Otosan olarak Gölcük, İnönü ve Yeniköy fabrikalarımızla hizmet vermekteyız. Ayrıca  araştırma ve geliştirme merkezimiz ürünlerimizin gelişiminde katkı sağlamakta. Şirketimizin DNA’sında kamyon bulunmakta 1960 senesinde ilk Ford F600 kamyonu ürettik. 54 yılda 186 bin kamyon üretimine ulaştık. Tampondan tampona kamyon geliştirip üretecek kapasite ve tecrübeye sahibiz. Ford ailesinin içinde 400 mühendis sadece kamyon için görev yapmakta. Ford Trucks markası altında topladığımız kamyon şirketimiz. Yol kamyonu pazarının % 50,4’üne X4 olarak adlandırdığımız inşaat kamyonu alanında ise pazarın % 24 ulaştık. Bizim için yeni diyebileceğimiz çekici sınıfında ise %12 Pazar payımız bulunmakta.  Yirmiden fazla ülkeye kamyon ihraç ediyoruz. Suudi Arabistan ve Rusya’da bayilerimiz bulunmakta. “ şeklinde konuştu.  
 

  
 

Teklif Formu
ÖNEMLİ DUYURU
Müşterilerimizin Dikkat´ine
Müşterilerimizin Dikkat´ine İSTEEND olarak sadece bize üye olan firmalar´dan sorumluyuz. yalnız üye firmalarla sitemiz üzerinden ulaşmanız ve anlaşma yapmanız durumunda oluşabilecek her hangi bir olum...
Tüm Duyurular
İstanbul / TÜRKİYE
20 Nisan 2019, Cumartesi
Hava Durumu
Mesafe Hesaplama
Şehirler Arası Mesafe
Yazılar
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği