Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

GÜVEN EVDEN EVE NAKLİYAT
Üye Numarası : 016
GÜVEN EVDEN EVE NAKLİYAT
Web Adresi güven evden eve nakliyat
Şehir Ataşehir
Telefon 4443948

İstanbul da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi olan güven nakliyat sizleri ev taşıma, iş yeri taşıma, gibi büyük dertlerden kurtarmaktadır. Yük taşımak hem çok yorucu hem çok masraflı bir iş olmaktan çıkıyor artık sizleri gönül rahatlığı ve güvenle gözünüz arkada kalmadan mallarınız ve eşyalarınızı teslim edebileceğiniz elinizi bile dokunmadan istediğiniz yerden istediğiniz yere en kısa sürede ve eşyalarınız zarar görmeden en güvenli şekilde teslim edebileceğiniz bir firma olan güven nakliyat olarak istanbul gibi kalabalık, trafik sıkıntısı bol olan bir şehirde en büyük dertlerden biri olan yük ve eşya taşıma işinden kurtarıyoruz.

İster evden eve nakliyat ister şehirden şehire sizin istediğiniz doğrultusun da adres neresi olursa olsun sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde yük ve eşyalarınızı aldığımız gibi yeni yerinize teslim ediyoruz. Acaba eşyalarıma bir şey olur mu kırılır mı çizilir mi derdi olmadan aklınız da tek soru işareti bırakmadan çalışan firmamız ilk hedef olarak sizlerin memnuniyeti için çaba sarf etmektedir. İstanbul gibi trafiği bol ve kalabalık bir şehirde bile gecikmeksizin ve eşyalarınıza en küçük zarar gelmeksizin sizler için çalışarak güvenin adresi oluyoruz. Sadece ev eşyaları taşımacılığı sektöründe hizmet vermeyen firmamız sizlerin isteği doğrultusun da iş yerleri için de hizmet vermektedir. Her nevi iş yeri eşyaları ve malzemeleri taşınmaktadır şehir içi ve şehirlerarası iş yeri malzemeleri ve yük taşınmaktadır.

İstanbul’ da seçkin ve işinde uzman nakliyat firmalarını bir araya toplayan İSTEEND yani asıl adı İstanbul evden eve nakliyeciler derneğine bağlı olan firmamız siz müşterilerimize nakliye firmalarının birlikte haberleşerek hareket etmelerini sağlayarak daha kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

İSTEEND derneği sadece seçkin firmalardan oluşup standartlarına uygun olmayan firmalarla çalışmamaktadır. Siz de nakliye firması işletiyor ve bende sizin kadar kaliteli hizmetler veriyorum diyorsanız sizleri de firmamıza bekleriz yapmanız gereken tek şey istanbulevdenevenakliyeciler.org.tr adresimize gelerek hizmetlerimizi incelemektir.

Firma İletişim Bilgileri
GÜVEN EVDEN EVE NAKLİYAT
Adres
:
içerenköy mah.kök sitesi.ataşehir. kozyatagı İstanbul
Telefon
:
4443948
Gsm
:
05327002668
E-mail
:
info@guvennakliyat.com.tr
Firma Fotoğrafları
 • Güven Evden Eve Nakliyat
  Güven Evden Eve Nakliyat
 • Güven Evden Eve Nakliyat
  Güven Evden Eve Nakliyat
 • Güven Evden Eve Nakliyat
  Güven Evden Eve Nakliyat
 • Asansörlü Taşımacılık
  Asansörlü Taşımacılık
 • Güven Nakliyat
  Güven Nakliyat
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği