Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

GÖZTEPE NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKET
Üye Numarası : 205
GÖZTEPE NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKET
Web Adresi
Şehir Kadıköy
Telefon 0216 338 23 83 - 338 39 90 FAKS : 0216 347 58 37
Sayılmayacak kadar çok firma vardır ama bizim amacımız; en iyisini ve en kalitelisini yapanı bulmaktır. Bu nedenle yapacağımız araştırmanın önemi de büyüktür. Çok sevdiğimiz, ihtiyaç duyduğumuz, sakındığımız malzemeleri emanet edecek iyi bir firma bulmak kolay olmayacaktır. Ancak Göztepe Nakliyat Limited Şirketi, size en iyi sunumları yaparak güveninizi sağlıyor. Verdiği hizmet kalitesi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve mutluluğunuzu daim ediyor. 
 
Başlıkta da belirttiğim gibi birçok nakliye firması eşyalarınızı evden eve nakliye eder. Kırılmalara karşı önlem alır, gerekli monteleri yapar. Peki, eşyalarınıza sizin kadar değer verir mi? Bu konu muammadır fakat bunu öğrenmek de sizin elinizdedir.
 
Önemli olan iyi bir araştırma yapmak ve sonucunda iyi bir firmayı hedeflemektir. Göztepe Nakliyat Limited Şirketi, işine yatkın grup çalışması ile hizmette sınır 
tanımıyor. Verdiği destek ve çalışma şekli ile yardımlarına koşuyor. İstediğiniz büyüklükte araba karşılıyor. Eşyalarınız fazlalığına göre, ekip ve takım veriyor. Sizi her daim gülen gözlerle ve hoş sohbetleri ile karşılayan Göztepe Nakliyat, sizin istekleriniz doğrultusunda işine yöneliyor.
 
Verdiğiniz ve istediğiniz bilgilere sadık grup çalışması, gözünüzü arkada bırakmayacak bir performans sergiliyor. Evden eve nakliyat konusunda tam donanımlı olan Göztepe Nakliyat, eşyalarınızın kırılma ve çizilme konusunda hassas davranıp gerekli ambalajlamayı da yapıyor. Evinize güvenli bir hizmet getiren Göztepe Nakliyat Limited Şirketi, malzemelerinizin gideceği yere en iyi koşullarda iletilmesinin teminatını veriyor. İstediğiniz takdirde, grubun verdiği zararı karşılayacağına dair bir sözleşme imzalama isteği yetkisine de sahipsiniz.
 
Sağlam bir çalışma performansı ile bunu size düşündürmeyecek bir iş sergileyecektir. İstediğiniz zaman arayabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda isteklerini 
söyleyebilir ve işinizin görülmesi için bir ekip talep edebilirsiniz. Göztepe Nakliyat, sizin huzurunuz ve malzemenizin iyi bir şekilde telim edilmesi için kuruldu. Kırılmalara karşı aldığı önlemler ile sizi cezbedecek, en iyi sunumlarla ve hizmet kalitesiyle gönlünüzde yer edecektir.
Firma İletişim Bilgileri
GÖZTEPE NAKLİYAT LİMİTED ŞİRKET
Adres
:
Kayışdağı cad. Poyraz Sokak Kat 4 No.: 8 Nokta İş Merkezi Ziverbey-Kadıköy/İSTANBUL
Telefon
:
0216 338 23 83 - 338 39 90 FAKS : 0216 347 58 37
E-mail
:
goztepenakliyat@goztepenakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği