Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

GÖKTAŞ NAKLİYAT
Üye Numarası :
GÖKTAŞ NAKLİYAT
Web Adresi www.goktasnakliyat.com
Şehir Sancaktepe
Telefon 0216 469 43 74
İhtiyaçlar gün geçtikçe daha da çoğalıyor. Evlenirken aldığımız 2 odalı bir ev bile çocuk sahibi olduktan sonra bize yetmiyor ve daha geniş bir eve ihtiyaç duyuyoruz. Peki, evimizi taşırken bize yardımcı olacak vesileler nelerdir? Göktaş Nakliyat, size mutluluğu vaat ederken aynı zaman da ihtiyaçlarınıza yardımcı oluyor, yükünüzü hafifletiyor. Diyelim ki evinizi taşıyacaksınız ve bunu kendi başınıza yapamıyorsunuz. Göktaş, size bu konuda yardımcı olabilecek en iyi firmalar arasında yer almaktadır.
 
Yapmanız gereken, Göktaş Nakliyat ı arayıp, bir araç ve şoför istemektir. Her zaman bir şeylere ihtiyacımız vardır. Yeni bir koltuk takımı, yeni bir masa, mutlu edecek insanlar vs. günlük hayatta ihtiyaç duyulabilecek kavramlardır. Zamanımızın bir kısmını ihtiyaçlarımızı nasıl ve nereden karşılayacağımızı düşünmekle geçiriyoruz.
 
Aslında yapmamız gereken; ihtiyaçlarımızı hafifletici etkenleri bulmaktır.Eşyalarınızın sağlını düşünüyor ve kendiniz de güven almak istiyorsanız Göktaş Nakliyat sizler için kapılarını sonuna kadar açmaktadır. Göktaş, yardım isteyen müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermek ve kaliteden ödün vermeden hizmet etmek için kurulmuş önemli bir firmadır.
 
Müşteri odaklı ve kalite seviyesinin en üst sınırında olması sebebiyle, birçok firmanın değer standartları üzerine çıkmayı başarmıştır. Gerekli hizmeti sağlamak için güler yüzlü ekibiyle sizleri, ihtiyaçlarını karşılamak için bekliyor. Evden eve ve evden şehre nakliye ediyor, eşyalarınızın güvenliğini sağlıyor ve taşıma işleminde yardımcı oluyor.
 
Yani huzuru arıyorsanız, huzur Göktaş’ta.Göktaş Nakliyat, büyük firmalar tarafından saygınlık kazanmış bir firma olup bünyesinde güler yüzlü ve çalışkan ekibiyle beraber yüksek kademelerde hizmet etmektedir. Sizler için sağladığı araç ve şoför ile ihtiyaçlarınızı gideriyor, yükünüzü hafifletiyor. Emanet ettiğiniz yüklere karşı sorumluluğunu alıyor ve güvenli teslimat sağlıyor. Size ait tüm eşyaları özen göstererek ambalajlıyor, taşıyor, eşyaya uygun bir araca yüklüyor.
 
Yükleme bittikten sonra gidilecek yerde aynı şekilde çıkartıp yerleştiriyor. Taşıma yapılırken malzeme, uzman elemanlar tarafından kontrol altına alınıyor, 
kırılma ve çizilmeye karşı paketleme yapıyor. Tekrar profesyonel bir şekilde monte ediyor. Eşyalarınıza karşı gösterdiği hassasiyet ve müşterilerini bilinçlendirme konusunda takdir alan firma, daha yüksek kalitedeki hedefini uygulamaya koymuştur.
Firma İletişim Bilgileri
GÖKTAŞ NAKLİYAT
Adres
:
atatürk cad no: 104 K.1 D.9 sancaktepe
Telefon
:
0216 469 43 74
Gsm
:
0532 782 40 64
E-mail
:
info@goktasevdenevenakliyat.com.tr
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği