Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Göçhan Nakliyat
Üye Numarası : 126
Göçhan Nakliyat
Web Adresi www.gochannakliyat.com
Şehir Kartal
Telefon 0216 517 00 59

30 yıllık tecrübemiz ile tüm Türkiye' de taşıma hizmeti vermeye devam ediyoruz. Türkiye' nin en çok tercih edilen firmalarından biri olan Göçhan Taşımacılık uygun fiyatları ve ekstra hizmetleri ile beğeni topluyor. Elemanlarımız özel olarak yetiştirilmekte, işinin eri olarak faaliyet vermeye başlatılmaktadır. Hiç bir şekilde acemi olan elemanları firmamızda direk olarak çalışma sahasına indirmemekteyiz. Bizler için önemli olan tek şey müşteri memnuniyeti ve müşteri dilekleridir. Firmamızın amaç olarak edindiği bu unsurlar taşımacılığımızın gün geçtikçe üst sıralara yükselmesini sağlamıştır.

Firmamız özellikle eşyalara zarar gelmemesi adına çalışmalar yapmaktadır. Bunlardan en önemlisi eşya sigortasıdır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelme durumunda firmamız her türlü masrafını karşılamaktadır. Sigorta hizmetimiz bütçenizde açılacak herhangi bir ek masrafı tamamen ortadan kaldıracaktır. Tüm elemanlarımız güler yüzlü tavrıyla her türlü probleminizi çözecektir. Kafanıza takılacak herhangi bir sorunda veya ortaya çıkacak herhangi bir sorunda çalışanlarımıza uyarıda bulunabilirsiniz.

Bir diğer önemli hizmetimiz ise önceden verilen ekspertiz hizmetidir. Ekspertiz uzmanlarımız sizler için özel olarak bir ücret tablosu çıkartmaktadır. Eşyalarınızın durumu ve çokluğuna göre kullanılacak araba, çalışacak eleman sayısı belirlenmektedir. Bu durum belirlendikten sonra bir ücret belirlenip size bildirilmektedir. Bu hizmet sayesinde ortaya çıkacak masraf hakkında önceden bilgi sahibi olabilecek, çok daha temkinli olabileceksiniz.

Firmamız sizler için İstanbul' un her noktasına taşıma hizmeti vermektedir. İSTEEND ( İstanbul evden eve nakliyeciler derneği ) üyesi olan firmamıza rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Her türlü konuda sizlere hizmet vermekten çekinmeyecek olan çağrı merkezi elemanlarımızdan bir ön bilgi alma imkanına sahipsiniz. Dilerseniz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilir ve belirlediğiniz tarih ve saatte bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimiz Türkiye' de verilen nakliye hizmetlerine göre çok daha teknolojik ve uygun fiyatlıdır.

Bundan dolayı bütçeniz konusunda sıkıntı yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Sadece bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Eşyalarınız özenle ambalajlanacak, herhangi bir zarar gelmesine karşılık koruma altına alınacaktır. Sizde bizlere özel durumları bildirebilir, herhangi bir eşyanızda ekstra koruma isteyebilirsiniz. Sizlerin isteklerini dikkate alarak teknolojiyi kullanan firmamız her görüşe açık bir yapıya sahiptir. Dilerseniz bizlere öneri veya şikayette bulunabilirsiniz

Firma İletişim Bilgileri
Göçhan Nakliyat
Adres
:
karlıktepe mah blokevler sok no 5 d 6
Telefon
:
0216 517 00 59
Gsm
:
0532 527 63 50
E-mail
:
gochannnakliyat@gmail.com
Firma Fotoğrafları
  • Nakliyat
    Nakliyat
  • Göçhan Nakliyat
    Göçhan Nakliyat
  • Göçhan Nakliyat
    Göçhan Nakliyat
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği