Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Nakliye Talebi
Almak İstediğiniz Hizmeti Kısaca Açıklayın.
Taşınma Tarihi veya Tarih Aralığı Seçin
Eşyanın Bulunduğu Yer
Şehir
İlçe
Semt
Oda Sayısı
Kat Durumu
Eşya Nasıl Taşınacak
Eşyanın Gideceği Yer
Şehir
İlçe
Semt
Kat Durumu
Eşya Nasıl Taşınacak

İSTEEND BAKANLIK ONAYLI FİRMALARA SİZE  DAHA İYİ HİZMET VEREK İÇİN ARACI OLUYOR. 

Bu teklif formunda bize vereceğiniz bilgiler ile kurumsal nakliye firmaları sizlere nakliye teklifi sunacaklar. Üstelik hiç bir ücret ödemeden bu hizmetten faydalanacaksınız. Tüketicinin her zaman yanında olan derneğimiz, korsan firmalara karşı yürttüğü mücadele ile sizlere en iyi taşıma hizmetini sunmak için, kendisini geliştirmektedir.

 

 

Buradan bırkacağınız nakliye talebiniz için bize üye olan firmlardan en fazla 5 firmadan teklif alabilirsiniz. Lütfen 6.teklife veya iletişmie geçen firmaya veya kişiye itibar etmeyin ve bu durumu hemen Dernek merkezimize bildirin.burada amaç iletişim bilgilerinizin art niyetli kişiler tarafından başkalarıyla paylaşılmasının önüne geçmektir.

 

 

Değerli Tüketiciler buradan alacağınız fiyat teklifleri tamamen gerçek ve tüzel kişiliğe sahip firmalardandır. Siz değerli tüketicilerden ricamız fiyat teklifi alırken yaşayacağınız olumsuzlukları bizimle paylaşmanızdır. Üye firmalarımızla yapacağınız tüm anlaşmalarınızı ayrıca dernek merkezini arayarakta teyit edebilirsiniz.

 

Not: Değerli Tüketiciler Size Daha İyi Hizmet Verebilmemiz İçin Lütfen Firmalarımıza İletiğimiz Tavsiye Fiyatlara Dikkat Edin.Tavsiye Fiyatların Altında İş Yaptıran Tüketicilerin Oluşakbilecek Sıkıntılardan İSTEEND Sorumlu Değil.

 

 

İSTANBUL'DA EVDEN EVE NAKLİYAT VEYA OFİS TAŞIMALARI İÇİN TAVSİYE TABAN FİYATLAR

 

1+1 EŞYA İÇİN  (İKİ ODA) DÖRT KİŞİLK EKİP 900 TL

2+1 EŞYA İÇİN  (ÜÇ ODA) BEŞ KİŞİLİK EKİP 1200 TL

3+1 EŞYA İÇİN  (DÖRT ODA) ALTI KİŞİL EKİP 1500 TL

4+1 EŞYA İÇİN  (BEŞ ODA) YEDİ KİŞİLİK EKİP 2000 TL 

 

BU TAVSİYE FİYATLARIMIZLA İŞ YAPTIRMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ BÖYLELİKLE OLUŞABİLECEK HER SIKINTIDA İSTEEND OLARAK İŞ YAPAN FİRMALARA KARŞI YAPTIRIM GÜCÜMÜZ  OLACAK. BİZE GÜÇ VERİN BİZDE SİZE DESTEK VERELİM

 

NOT: ÖZELİKLE 3+1 VEYA 4+1 BİR EŞYA TAŞITACAK TÜKETİCİLERİN MUTLAKA EŞYANIZI FİRMAYA TESPİTİNİ YAPTIRSIN. TAŞIMA İŞLEMİ SÖZLEŞMEYE DAYALI OLSUN. YUKARDA VERDİĞİMİZ TAVSİYE FİYATLARLA EŞYALARINIZIN YERİNDE TESPİT EDİLMESİ DURUMUNDA EŞYANIN KALİTESİNE GÖRE  SORUMLULUĞUNA VE KAT ORANLARINA GÖRE FİYATLAR DEĞİŞEBİLİR.

 

ŞEHİRLER ARASI FİYAT TAVSİYEMİZ ÇOK YAKINDA YAYINLANACAKTIR

 

TÜM RESMİ VE ÖZEL KURUMLARIN BİLGİSİNE DERNEK ÜYEMİZ OLAN FİRMALARLA KURUMSAL TAŞIMALAR VE ANLAŞMALAR YAPMANIZ DURUMUNDA LÜTFEN FİRMANIN DERNEĞİMİZE ÜYE OLDUĞUNA DAİR YAZILI VE DERNEK KAŞELİ EVRAK İSTEYİN.

 

"İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND'DEN BİLİN"

© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği