Türkiye´nin İlk Yasal Evden Eve Nakliyat Platformu İsteend.

Oluşturduğumuz sistemde, derneğimizin ana sayfasında üye nakliyecileri görebilirsiniz. İhtiyacınız durumunda herhangi bir üye nakliyeciye telefonla veya e posta kullanarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca aynı işlemi birkaç evden eve nakliyat firması için de yapabilirsiniz. Herhangi bir olumsuzluk yaşadığınızda lütfen dernek merkezimize bildirin."İŞİN SONUNDA MUTLULUK VARSA İSTEEND´DEN BİLİN"

Evdiz nakliyat
Üye Numarası :

Evdiz Nakliyat firmamızın kurulmuş olduğu tarihten itibaren hizmet verdiği her gün için kaliteden ödün vermeden çalışmanın onuru ile yaşamaktayız. Geçen yıllara yönelik bu senede büyük hizmetler vermek amaçlı kendi bünyesinde müşteri memnuniyetine dayalı olarak hizmetlerini daha da büyütmek için birçok yenilikler tasarlamış ve uygulamaya başlamıştır. Evdiz Nakliyat evden eve nakliyat konusunda sadece eşya taşımak amaçlı faaliyet vermeyip müşterilerinin güvenlerini de taşıyan bir firma haline gelmektedir. Firmamızın bu sebeplerden dolayı müşterilerin bizi seçmesindeki en önemli sebep güven taşımamızdan kaynaklanan bir durumdur. Böylece diğer ulaştırma ve nakliye firmalarında olan farkımız eşyaların yanında güven taşımamızdır. Evdiz Nakliyat faaliyete geçtiği günden beri ülkemiz içinde bulunan nakliye firmaları arasında lider konumda bulunmaktadır.

Türkiye de evden eve özel hizmet vermek üzere kurulan şirketlerden olan Evdiz Nakliyat bugün Türkiye deki en yüksek müşteri alanına sahip nakliyat firmalarından biridir. Kurmuş olduğumuz firmanın devamlılığını sağlamının yollarında birisi olan ve her zaman lider olmanın tek yolu olarak vermiş olduğuz hizmeti hiçbir engelsiz ve koşulsuz devamlılığı sağlamaktan geçtiğini bilmekteyiz. Evden eve nakliyat konusunda verdiğimiz nakliye hizmetinde müşterilerimizin güven içerisinde eşyalarının teslimatını almaları için filomuzda bulunan araçlarımızın güvenlik kontrollerini her zaman yapmaktayız. Firmamız müşterilerini taşıma esnasında yaşayacakları birçok sıkıntılarından bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunarak korumaktadır. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler konusunda daha büyük planları ve tecrübe geliştirecek birçok projeleri bulunmaktadır. Bu projelerin içerisinde sadece yurt içi nakliyat değil ayrıca büyük devrim haline gelecek olan uluslar arası nakliye konusunda da deneyimleri olacaktır. Firmamızın nakliyecilik konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmaması için araç filosunda bulunan nakliye araçlarının tamamen taşıma amaçlı birçok belgeye sahiptir. Taşıma esnasında hem müşterilerin hem de firmamızın itibarının sarsılmaması için gerekli olan bütün ticaret sertifika ve belgeleri eksiksiz bulunmaktadır. Evdiz Nakliyat firmamızın yapmış olduğu taşıma ve nakliye konusunda birçok sigorta seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bu sigorta seçenekleri ile taşınan eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmesi halinde hem firmamızın mağduriyetini gidermek için hemde müşterinin zararını karşılamak için kaşıktan büyük eşyalara kadar bütün emanetlerinizi garanti altına alıyoruz. Ayrıca kendi bünyemizde bulunan veya tarafsız bir şekilde hizmet veren ekspertizler ile çalışarak eşyalarınızın sigortalanma hizmetini de sizlere sağlıyoruz. Firmamızın ülkemizin bütün illerinde vermiş olduğu büyük hizmet ağıyla birlikte taşıma filosu giderek büyümektedir. Müşterilerimizin güvenli bir şekilde bizlerden hizmet satın alması için müşterimizin bütün kanuni haklarını korumak için gerekli olan uygun şartnameleri ile daimi hizmet vermekteyiz. Firmamızın sadece eşya nakliyesi haricinde vermiş olduğu birçok hizmette bulunmaktadır. Bu hizmetler arasında bulunan çelik kasa taşımacılığı ve değerli eşya nakliyesi de bulunmaktadır. Değerli eşyalarınızı Evdiz Nakliyat firması vermiş olduğu nakliye konusundaki uzman derecedeki yetenekli elemanları ile birlikte değerli eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde nakliyesini yapmaktadır. Nakliyeler konusunda hizmet veren personellerimizin eğitimini iş bilgi ve becerilerini artırarak geleceğe dair yatırımları yapmaktadır. Taşıma hizmetini verdiğimiz anlarda bizler içinde gerekli olan ayrıca araçlarımızın güvenliğinin yanında ileri tarihte verilen teslim siparişleri için ayırdığımız depoların güvenliğinin sağlanması ve bekletilen eşyaların korunması için bu depolarda gerekli önlemler alınmış durumdadır. Evdiz Nakliyat daha önce de bahsettiklerimiz konusunda her zaman arkasında duran ülkemizce önemli olan bir taşımacılık filosudur. Bu sebepten dolayı piyasada bulunan birçok nakliye şirketlerinden daha fazla iş kurallarına uyan ve vermiş olduğu hizmetin arkasında bulunan bir firmamızdır. 

Firma İletişim Bilgileri
Evdiz nakliyat
Telefon
:
0216 376 45 67
Gsm
:
05334413893
E-mail
:
evdiznakliyat@hotmail.com
Firma Yorumlar
Teklif Formu
Firma Arama
Yazılar
İSTEEND Tanıtım Videosu
İSTEEND Sosyal Paylaşım
Yorum Yaz
  Güvenlik Kodu
X
Teklif İsteme Formu
  Güvenlik Kodu
© 2014 Evden Eve Nakliyat Platformu. Türkiye'nin İlk Evden Eve Nakliyat Portalı.
Web Tasarım
İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği